Ik ben niet uit op de ondergang van die mensen, maar ik ben wel zeer kritisch naar die mensen, zei financieel expert Ab Flipse in gesprek met Tom Zwitser van Blue Tiger Studio over politici als Frans Timmermans. Volgens Flipse zien we een Vierde Rijk ontstaan.
“[Op] Timmermans zet ik nu ook vol in omdat ik vind dat Timmermans een fout mens is, fout beleid voert,” lichtte hij toe.
Je mag het in NL inderdaad nooit over de mensen hebben, maar alleen over de systemen (en zelfs dat niet hoor). “Die etterbakjes besturen nu het land” @abflipse over Timmermans — en de rest van het interview is ook zeer de moeite waard. https://t.co/efAYgRrC2U pic.twitter.com/XpXD9jLddf
— Sietske Bergsma (@SBergsma) July 30, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Schokkend
“Ik krijg buitengewoon veel irritatie van het karakter van deze man,” vervolgde Flipse. “Als je hem volgt – ik volg hem al wat langer – dan is het schokkend.”
Hij wees erop dat je dit soort jongetjes vroeger op school ook in de klas had. “Daar had ik altijd wel een redelijk gesprek mee in de fietsenstalling. Ik kon er als kind al niet tegen. Dat waren etterbakjes.”
De massa gaat daar gewoon in mee
Die etterbakjes besturen nu dit land en die besturen Europa, aldus Flipse.
“Ze hebben ellebogen en zijn schuw en slim. De massa gaat daar gewoon in mee en staat straks te janken aan de kant dat ze alles kwijt zijn, dat ze geen werk meer hebben en in de schulden zitten.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Tsjechische viroloog baart opzien: ‘Coronavirus ontsnapt uit laboratorium’
Boer Mark weer op vrije voeten: ‘Wat de rechter nu kan, dat is bizar. Ik heb er gewoon geen woorden voor’
Regering laat gentechgewas Monsanto toe achter rug Tweede Kamer om
Influencer bij Lange Frans: ‘De democratie is gevallen. Dat moet je gewoon zeggen!’
“Lichtstraal boven ruimtestation ISS komt van aliens”
De wetenschap laat ons zien waarom uit de magnetron eten misschien toch niet zo’n goed idee is
Bezorgde ouders bij Pauw: “Het is krankzinnig dat vaccineren de norm is in Nederland”
D66, CDA en SP beschuldigen Van Houwelingen van vooringenomenheid: ‘Met verbazing zitten kijken’
Dit interview mogen we van George Soros niet zien: als tiener werkte hij samen met de nazi’s (en daar is hij trots op)