Het Complot

Granieten zuilen in Georgia geven Tien nieuwe geboden

Help door dit artikel met jouw kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In Elbert County in de Amerikaanse staat Georgia staan zes grote granieten zuilen, die ook wel een ‘Amerikaans Stonehenge’ worden genoemd. Op elke staande steen staat een bericht op elke zijde in een afzonderlijke taal. Bovenaan het bouwwerk staat een kortere boodschap in vier oude talen: Babylonisch, klassiek-Grieks, Sanskriet en Egyptische hiërogliefen.

Over het ontstaan van het monument bestaat veel geheimzinnigheid: het is niet duidelijk wie ertoe opdracht heeft gegeven en waarom, hetgeen heeft geleid tot verschillende speculaties en samenzweringstheorieën.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Volgens het Smithsonian bevatten de zuilen de volgende 10 hoofdpunten:

1. Er mogen niet meer dan 500 miljoen mensen zijn om de natuur in balans te houden.
2. Houd toezicht op de voortplanting – verbeter gezondheid en diversiteit.
3. Verenig de mensheid door middel van een nieuwe taal.
4. Passie, geloof, traditie en alle dingen moeten worden getemperd.
5. Bescherm mensen en landen door middel van eerlijke wetten en rechtbanken.
6. Bestuur alle landen intern en leg externe geschillen voor aan een wereldrechtbank.
7. Voorkom pietluttige wetten en nutteloze functionarissen.
8. Breng persoonlijke rechten en sociale plichten met elkaar in balans.
9. Prijs waarheid, schoonheid en liefde en zoek harmonie in het oneindige.
10. Wees geen kanker op de aarde, laat ruimte voor natuur, laat ruimte voor natuur.

R.C. Christian zou in 1979 opdracht hebben gegeven voor de productie van de granieten zuilen. Er is nog maar één iemand in leven die weet wie deze persoon is, maar hij wil niets zeggen. Bankier Wyatt Martin, die met Discover Magazine sprak, wilde het geheim van R.C. Christian niet prijsgeven: “Ze zouden me kunnen omleggen, ik zal zijn echte naam nooit geven. Ik zit vast aan een belofte van vertrouwelijkheid.”

De granieten zuilen werden op het hoogtepunt van de Koude Oorlog neergezet en bieden een andere weg, aldus Martin. Over Christian zei hij: “Hij zei altijd dat je mensen niet alles kunt vertellen als je ze geïnteresseerd wilt houden.”

Computeranalist Van Smith uit Arkansas vertelde Discover Magazine dat de tien verordeningen het fundament vormen voor een totalitaire wereldregering. Hij voegde toe: “De afmetingen van de stenen voorspellen de exacte hoogte van Burj Khalifa in Dubai, ’s werelds hoogste gebouw. Zowel de Guidestones als Burj verwijzen naar de toren van Babel.”

Volgens Jay Weidner is de naam R.C. Christian een eerbetoon aan de oprichter van de Rozenkruizers, Christian Rosenkreutz. De teksten op de zuilen zouden overeenkomen met ‘The Age of Reason’ van de Brits-Amerikaanse radicale revolutionair Thomas Paine. Hij was een bekende Rozekruiser.

[Discover Magazine]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

21 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Filip Pajtak
Filip Pajtak
12 jaren geleden

Op zich wel mooie boodschap, er zit wel kern van waarheid in. Als de toekomstperspectief van de mensheid blijft zoals die is op het moment, dan zou het helemaal niet verkeerd zijn om die profetieen uit te laten komen.

John
John
12 jaren geleden

Bij punt 1 gaat het al helemaal mis.
– er wordt geen rekening gehouden met de voortschrijdende techniek om Gaia schoon te maken en te houden
– er wordt geen rekening gehouden met kolonisatie van de maan, mars of andere hemellichamen in de buurt
– hoe wil je controleren dat het er 500 miljoen zijn en blijven ?
– wie bepaalt er wie er ‘weg moeten’ ?
– wat doen ze met inheemse volkeren ?
– diversiteit is juist heel belangrijk, we zijn net aan het leren wat in de landbouw monocultuur voor rampen veroorzaakt !
– enzovoorts

Vanaf punt 5 wordt het al een stuk draagelijker.

Verder is het typische bankierspraat, volslagen losgezogen van de werkelijkheid of menselijkheid.

Kalki
Kalki
12 jaren geleden

‘1. Er mogen niet meer dan 500 miljoen mensen zijn om de natuur in balans te houden.’; moeten de overige 6 1/2 miljard mensen op Aarde dan maar vermoord/vernietigd worden?

pietje
pietje
12 jaren geleden

En de rest gaan we uitroeien ????? Maar ja daar zijn we toch al mee bezig ! Dat is de bedoeling blijven allen wat slaafjes over om het rotwerk te doen en de rijkere en meer intelligente mensen mogen ook blijven leven …… en goed leven ! Dankzij de slaafjes !

Rohan
Rohan
12 jaren geleden

Dit zijn de ‘geboden’ die verwijzen naar de NWO *Nieuwe Wereld Orde*.

1 van hun hoofddoelen is namelijk om de bevolking terug te dringen naar 500.000.000 mensen om zo totale controle uit te kunnen oefenen.. hoe? Wereldrampen opwekken d.m.v. van systemen als HAARP, terrorisme en oorlogen in scene zetten. Religiën in stand houden waarvan volkeren elkaar uitmoorden, virussen en ziektes kweken in laboratoria en vervolgens epidemieën veroorzaken, waarna de inentingen ertegen nog veel slechter zijn. D.m.v. media angst zaaien etc. en ga zo maar door.. ff wakker worden mensen.

rob
rob
12 jaren geleden

gelukkig behoor ik bij die 500 miljoen..

Quantumtroll
Quantumtroll
12 jaren geleden

Whahaha een bankier die zich aan een belofte van vertrouwelijkheid houdt…
*uche-Liborschandaal-uche*

Mars
Mars
12 jaren geleden

Vergeet niet dat wij hier maar enkele tientallen jaren leven. Maak er het beste van. Leef en laat leven.

Gideon
Gideon
12 jaren geleden

Gewoon afbreken deze onzin!

rosemose
rosemose
12 jaren geleden

We hebben met demonen te maken, maar ze zullen totaal verdreven worden, ook al die mensen die hieraan mee doen en anderen vermoorden om hun eigen rotzooi te redden. Op aarde is iets heiligs. Zie Yellowstone supervulkaan in Amerika. De natuur is sterker dan de mens en de technologie. zie boodschappen van
http://www.thewarningsecondcoming.com

Coe
Coe
12 jaren geleden

de nwa zal ons komen redden

Zamunda
Zamunda
12 jaren geleden

Ik ben het met alle punten eens behalve 1,4 en 6.

1. Wie heeft ooit bepaald dat 500.000.000 het heilige cijfer is? Wat mij betreft kunnen we met 7 mld of meer prima leven, mits we maat kunnen houden en ons niet tegoed doen in decadentie aan alles wat ons is geschonken.
4. Temperen is goed, alleen als dit niet ten koste gaat van wat juist en rechtvaardig is.
6. Een wereldrechtbank is te onpersoonlijk en zou ook niet werken met 500 mln mensen. Wij zijn geen robots, maar mensen.

Het hele idee van één taal, één religie (levensovertuiging zo je wilt), één betaalmiddel, één gedachte vind ik zo slecht nog niet, als dit geen utopie is en daadwerkelijk kan worden uitgevoerd, zie ik niet in waarom dit niet de vele verschillen tussen de mensen zou verkleinen en ons dichter bij elkaar zou kunnen brengen.

De vraag is alleen, wie trekt er aan de touwtjes en welke agenda hebben deze mensen? Daar wringt de schoen.

Paul Laduc
Paul Laduc
12 jaren geleden

Beter lezen:

6. Bestuur alle landen intern en leg externe geschillen voor aan een wereldrechtbank.

Pleit juist voor decentralisatie; dus geen Euro-nazi etc. Bij conflicten tussen landen alleen een neutrale rechtbank (zoals het internationaal gerechtshof in DH).

Verder vooral wat Rand puntjes; dus paarse krokodil ambtenaren mogen op zoek naar echt werk.

Zoidberg
Zoidberg
12 jaren geleden

“Granieten zuilen in Georgia geven Tien nieuwe geboden”.

Ter vervanging of ter aanvulling…?

bikooh
bikooh
12 jaren geleden

Alleen al #4 zou voor een betere wereld zorgen.

Back to top button
21
0
We lezen graag je reactie!x