Buitenland

FVD stelt Kamervragen aan minister Hoekstra: ‘Beschouwt het kabinet dit als een oorlogshandeling?’

Help door dit artikel met kennissen op je socials te delen!

De gerenommeerde journalist Seymour Hersh komt met een uiterst gedetailleerde constructie van de aanslag op de Nord Stream-pijpleidingen. Hij concludeert dat de Verenigde Staten het hebben gedaan. FVD stelt vragen.

Kamerlid Pepijn van Houwelingen vraagt minister Hoekstra van Buitenlandse Zaken of het gezien dit artikel volgens de regering aannemelijk en mogelijk is dat de VS betrokken waren bij de aanslag op de Nord Stream-gasleidingen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png
Geen genoegen

Van Houwelingen zegt geen genoegen te nemen met het antwoord ‘we wachten het onderzoek af’. Hij wijst erop dat het onderzoek gecompromitteerd wordt zodra een land dat mogelijk deze aanslag heeft gepleegd onderdeel uitmaakt van het onderzoek.

Het Kamerlid vraagt ook aan de minister of het kabinet bereid is er in internationaal verband op aan te dringen dat de VS, als mogelijke dader van deze brute aanslag op Europese bodem, zich terugtrekken uit het onderzoek dat nu wordt verricht.

Oorlogshandeling

Verder vraagt hij of het kabinet het opblazen van deze voor de Europese energievoorziening zo belangrijke pijpleidingen door een statelijke actor beschouwt als een oorlogshandeling.

Rusland wil dat de waarheid achterhaald wordt over de bomaanslagen eind september op de twee gaspijpleidingen op de bodem van de Oostzee. President Poetin heeft gezegd dat hij ‘alle informatie wil achterhalen’ over de explosies.


5 128 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

75 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Hoekstra is handlanger van het Biden NWO biowapen medisch terreur regime.

Wat denk je dat zijn antwoorden zijn?

semper amici
semper amici
2 jaren geleden

De laatste jaren regeerde de angst binnen de bevolking. Nu gaat de angst over de angstveroorzakers werken!

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

Wipke Hoekstra van het zogenaamde Christelijke CDA zal deze Amerikaanse daad van terreur proberen goed te praten. want wat die laffe Amerikanen doen is in de ogen van deze Wipke Hoekstra geoorloofd. Onthou dit goed in het stemhokje, hoe deze landverraders ons naar een 3e WW willen leiden. 15 MAART stem ze naar huis of nog liever naar het huis van bewaring. OORLOGMISDADIGERS CDA, VVD, D66 en CU.

Hans
Hans
2 jaren geleden

Goed zo, Pepijn. Als Hoekstra deze vragen ziet, zal hij niet zo lachen als op de foto. Eerder chagrijnig nadenken hoe hij, en zijn baas Rutte, hier toch weer onder uit zouden kunnen komen. En daarbij rekent hij natuurlijk weer op hulp van de MSM.
En zo gaat het maar door. Liegen, liegen en nog eens liegen, zogenaamd voor de goede zaak en ze nemen op de koop toe dat het funest is voor het vertrouwen, dat al historisch laag is. Nog even en dan kunnen we deze lieden hopelijk afschrijven (hoewel ze dan natuurlijk voor hun wanprestaties een mooie baan in het bedrijfsleven voor de boeg hebben!).

Hein
Hein
2 jaren geleden

Rusland speelt hetzelfde spelletje als ieder eender, ze worden allemaal aangestuurd.

Boris
Boris
2 jaren geleden

Ja, heb het gelezen. Allemaal volgens plan en Putin doet er niks aan. Foei Biden, foei.

Franklin Ryckaert
Franklin Ryckaert
2 jaren geleden

Zullen we een eerlijk antwoord krijgen van iemand wiens (welverdiende) bijnaam is FOPKE Hoekstra?

John Kuhles
John Kuhles
2 jaren geleden

Joe Rogan (met 14,1 miljoen YouTube-abonnees, andere platforms niet meegerekend) zou Seymour Hersh moeten interviewen en zo snel mogelijk!

Niet alleen om de zaken recht te zetten, maar ook om het de liberale massamedia onmogelijk te maken om het te helpen verdoezelen, verdraaien, verkeerd in te kaderen, bagatelliseren, opzettelijk negeren, opzettelijk dom spelen enz. enz. en zo medeplichtig aan een misdaad tegen de mensheid .. Wanneer het interview klaar is, zal het hoogstwaarschijnlijk worden gekopieerd en gedeeld op alle sociale mediaplatforms, inclusief door links gedomineerde platforms … Om nog maar te zwijgen van de hele wereld die het ook ziet! … Tijd dat de massamedia ter verantwoording worden geroepen!

Als er genoeg lobby is voor het bovenstaande … door onder andere dit soort reacties achter te laten op alle grote YouTube-kanalen die dit onderwerp bespreken, kunnen we slagen! …

Misschien is het al gepland, maar voor het geval dat niet zo is: lobbyen voor Seymour Hersh om op Joe Rogan te zijn, is ook een bescherming van zijn leven … als het hem lukt om op Joe Rogan te zijn, zou het minder waarschijnlijk zijn dat hij “zelfmoord” pleegt want dat trekt alleen maar veel meer aandacht!

Als Seymour Hersh sterft, zouden we zijn kant nooit horen op het niveau dat we nodig hadden om te horen … We hebben maar één uitgebreid rapport van hem en duizenden interpretaties ervan. Dus hij op Joe Rogen Show, is de ultieme eye-opener voor meeste “twijfelaars”.

Yvonne
Yvonne
2 jaren geleden

Dat is het handelsmerk van vak K: LIEGEN!!!

Annemarie
Annemarie
2 jaren geleden

Die reacties op Twitter! 🤷‍♀️

Joop
Joop
2 jaren geleden

Farizeeën hoekstra met zijn Gestapo praktijken wat een kwal is die gast opsluiten dat soort nazi’s.

Koddebeier
Koddebeier
2 jaren geleden

Natuurlijk hebben die Yankee ratten die pijpleidingen opgeblazen i.s.m. de Britten.
DE EU is te laf om de waarheid onder ogen te zien !!!

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Wopke is nu aan het oefenen met Mark op het zo vals mogelijk uitspreken van het zinnetje: “Dit is complete totale nonsens, dat snapt u toch zelf ook wel? Had u nog meer vragen?”

Joop
Joop
2 jaren geleden

De meeste ! USA amerikanen zijn al zo gek als een deur, dat vond ik 38 jaar geleden al, wat een idioten,hi how are you, terwijl het ze geen fuck interesseert hoe het met je gaat, ik moet wel opmerken dat ik dat vooral vond in Californië, Florida was toen al anders, maar het land( de criminelen Gates, Blackrock,, ed veroorzaken dit allemaal, dus voor de volle 100 % hebben die hufters dit ons weer aangedaan

Loek
Loek
2 jaren geleden

Rutte Hoekstra Ollongren OORLOGS MISDADIGERS

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
2 jaren geleden

Bekijk en luister ICIC.
Daar komt de waarheid naar buiten.
De laatse aflevering met een U N voormalig werknemer komt a.d. orde hoe de oligarchen dit uiterst intelligente gebeuren aansturen.
Van x-19 plandemie tot de moloeu hoaq en pedofilie.

DavidMills
DavidMills
2 jaren geleden

Het IS naar internationaal recht een oorlogshandeling. Dat is geen vraag. De vraag is of wij de US met gepaste munt terugbetalen. DAT is de vraag.

Een rottweiler doet dat, schoothondjes geven echter een pootje. De US weet dat ook.

Johan
Johan
2 jaren geleden

opbergen in het tuchthuis levenslang

Greet Resist
Greet Resist
2 jaren geleden

Video proof the US blew the nord stream pipeline.

https://www.youtube.com/watch?v=wsCXxRkyyGE

Marc
Marc
2 jaren geleden

Ooooh Hans…. We hebben een grotere doofpot nodig.

Rop
Rop
2 jaren geleden

Reken maar dat Amerika daar Achter zit, het is nu eenmaal een legale door het volk gekozen Mafia bende, die regeert

ToeAanEenBiertje!
ToeAanEenBiertje!
2 jaren geleden

Die seniele oude Biden had het toen al aangekondigd toch dat de vs dat zou doen en kon doen!?

Welder
Welder
2 jaren geleden

Wisten we toch al dat het Amerikanen waren, Rusland hoefde alleen de kraan dicht te draaien aan hun kant, waarom een bom erop ?

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

Trump zou hier nooit toestemming voor hebben gegeven, wat overigens niet wil zeggen dat het dan niet gebeurd zou zijn. Het probleem op dit moment, is dat de burgers over het algemeen, het hele spektakel als legitiem zien. Ik hoor al om me heen zeggen … zo wat, als het de yanks waren, daar heeft Poetin toch om gevraagd. Ik moet meestal dan hard lachen als ze het later dan hebben over hun energie rekening, want deze mensen kunnen nog niet eens tot 2 tellen. Daar waar ik een lange tijd mijn kop heb gehouden, gaat mijn scheur weer aardig open. Ik voel me weer zo zelfverzekerd inmiddels, dat ik de confrontatie weer opzoek. Al is het er maar eentje die luistert, denk ik dan. Ze kunnen ook gewoon niet meer om de feiten heen, al doen ze nog zo hun best.

Pieter
Pieter
2 jaren geleden

Amerika doet er alles aan om de belangrijkste staat op aarde te blijven. Dan heb ik slecht nieuws voor ze. Dat gaat nl niet gebeuren. De petroldollar boet in ramp tempo aan kracht in, daarvoor zijn de overheidstekorten in dat land veel te hoog. De BRICS landen zullen daarvoor mede zorgen. De US dollar is losgekoppeld van het goud. Daarnaast blijft de VS maar dollars bijprinten. Deze zg monetaire financiering zal binnen afzienbare tijd het financiële systeem uit elkaar doen spatten. Net zoal in Duitsland in de jaren 30 van de vorige eeuw. Daarentegen is de roebel wel gekoppeld aan het goud en is dus geen gebakken lucht zoals de US dollar en de Euro. Wij moeten zsm uit de Euro stappen en Zalm alsnog een schop onder zijn achterste verkopen. Het hele Euro avontuur heeft ons al miljarden gekost. De tekorten in de Zuid-Europese landen kunnen wij, ook mbv Duitsland, niet bekostigen. Gelukkig hebben wij een kei van een minister van Financiën, een zekere mevrouw Kaag, die uiterst bekwaam ons land uitlevert aan haar globalistische vriendjes en naar de verdoemenis helpt.
Stem dat schorem op 15 maart weg, stem FvD.

Onheilsprofeet!
Onheilsprofeet!
2 jaren geleden

Hoekstra is een domme slappe hap. Een corpsballen Minerva! Hij is ook nog eens lid van een Christelijke Broederschap in Bussum.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Hoekstra is lid vd Bilderberg Group en het WEF, dan weet u genoeg.

Onheilsprofeet!
Onheilsprofeet!
2 jaren geleden

Wij hebben geen democratie meer maar een kakitstocratie. DWZ domme, gevaarlijke en incompetente figuren worden neergezet op functies. Zie daar wie ons bestuurt. ( de naam is geen verzinsel kijk daartoe even naar de definitie in Wikipedia)

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Wordt door de ´regring´ geclassificeerd als nepnieuws.

Malle Pietje
Malle Pietje
2 jaren geleden

Het wordt tijd om al die internationale organisaties te verlaten. De Navo als eerste.

De banden met de VS moeten heel snel herzien worden. Er komt niets dan slechts uit die schurkenstaat. Rotzooi en racisme uit Disney en Hollywood.

Spionage en censuur via google, microsoft en twitter.

Eindeloze oorlogen en nutteloze wapens uit hun fabrieken.

Die vette troep van Mac Donalds mogen ze ook wel houden.

salvar
salvar
2 jaren geleden

kom op geef nu eens fatsoenlijk antwoord stelletje draaikonten.

Cieleke
Cieleke
2 jaren geleden

Wie het gedasn heeft komt toch nooit boven water
Is met MH17 ook niet gebeurd
En dader onbekend is handige taktiek
Om een land als Rusland aan te blijven
Wijzen als waarschijnlijke dader
Je blijft dan misschien de dader
Je bent nog niet onschuldig bevonden
En zo werkt het
Er komt geen dader uit die onderzoeken
Ze WILLEN nl maar 1 iemand als dader
RUSLAND en daarom komt er geen andere dader

Jerrel
Jerrel
2 jaren geleden

Rusland speelt haar rol met verve. Rusland was op de G20 en voorstander van Digital Identity. In de grote steden kun je amper met contant geld betalen, heb ik begrepen van een Russische dame. Veel mensen trekken weg uit de steden. Putin staat op de cover van The Economist 2019. Dat was het lijfblad van Evelyn de Rothschild. Connecting the dots is niet zo lastig, lijkt me.

Grens
Grens
2 jaren geleden

Ze zullen het toch nooit toegeven want dan zijn ze morgen voor altijd werkeloos.

Orwellia
Orwellia
2 jaren geleden

Met zulke vrienden hebben we geen vijand meer nodig!

Sardo
Sardo
2 jaren geleden

C ( Christen ) D ( Democratie ) A ( Apel )

Jezus Christus was toch een ander voorbeeld voor de christenen.

Dit zooitje moet heel snel de C veranderen in S ( satan ) CDS.
Idem de CU in SU.

dansen met Jan...
dansen met Jan...
2 jaren geleden

jij kant niet vragen aan Nazi of ze hebben gedaan ? dat is voor 100% zeker dat ze hebben gedaan net als met MH 17 dat is boor 100000000000000000000000000000000000000000% zeker dat HET DEMOCRATISCHR WESTEN hebben gedaan puur en allen voor eigen belang

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Laat liefde overwinnen, en niet haat!

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Ja, dit is een oorlogshandeling, economische oorlogsvoering is namelijk ook oorlogsvoering. En dat is precies wat er hier gebeurd is, de USA konden het niet accepteren dat Rusland en de E.U beide sterke economische banden aan het opbouwen/onderhouden waren.
Joe B. en Victoria N. hebben allebei meermaals geroepen dat de Nordstream 2 leiding Nooit door de USA geaccepteerd zou worden. En zie hier sabotage.

Aangezien 1+1 nog steeds geen 3 is wordt het hoog tijd dat Europa de USA eens gaat zien voor wat ze werkelijk is ; Een totaal onbetrouwbare “bondgenoot”.
Het wordt tijd dat de Amerikaanse ambassadeurs in Europa de deur gewezen worden.

Het is ook hoog tijd dat de “regeringsleiders” in Europa eens gaan inzien dat een toekomst met Rusland als handelspartner rooskleuriger zal zijn dan met de USA.
De USA zijn de facto failliet en zullen dus waarschijnlijk (net zoals de afgelopen 100 jaar) op strooptocht gaan, als de zee- en struikrovers die ze daadwerkelijk zijn.

pegazoon
pegazoon
2 jaren geleden

Amerika did en Rusland dat. Ja,ja. Landen kunnen niet praten. Het zijn altijd dezelfde groep “mensen”, de rijksten, die proberen de rest te intimideren. Alleen als we stoppen met geld (en credit), dus dit systeem, opgezet door de rijksten, kan hier een eind aan komen. Tijd om dit te realiseren.

loezers
loezers
2 jaren geleden

De hele Kabinets Ploeg is voor het WEF en de Great Reset en willen dat we ongedierte gaan eten en het door ons voedsel gaan verwerken een ongezonde daad en dan ook nog onze boeren weg pesten wat een ongecontroleerd Tuig En dan nog de Eerste en de Tweede (slaap) Kamer stelletje meelopers van het WEF van Klausje Schwabber

novy
novy
2 jaren geleden

Vals tot op het Bot!!!

Speelman .lj
Speelman .lj
2 jaren geleden

Ze houden allemaal stijf hun mond dicht ook hier wordt weer gelogen en bedrogen , het is duidelijk bewezen dat de CIA er achter zat , ik krijg van die Amerika kippen vel , ik had ze anders ingeschat er komen steeds meer verhalen boven water

pietje
pietje
2 jaren geleden

Natuurljk heeft de VS dat gedaan 1+1 is twee !!

Schapenkop
Schapenkop
2 jaren geleden

Wip Hoekstra is wel van Wippensteyn.
Hij heeft 4 kinderen officieel op de wereld laten zetten. (We weten natuurlijk niet wat hij in zijn minervatijd allemaal heeft uitgespookt. Zijn bijnaam was niet voor niets WIP)
Dus voor zijn eigen gezin is hij niet van depopulatie.
Het gewone volk moet gaan hemelen, zodat het elite-gepeupel niet meer hoeft om te gaan met dat gewone ‘spul’.
Ook hier: “Doe wel naar mijn woorden, niet naar mijn daden”.
Trouwens Billy Gates wordt opa. Hopelijk lijk dat kleinkind niet op dat stuk ongeluk.
Zielig voor dat kleinkind om zo’n criminele afschuwelijke psychopaat als opa te hebben.

Back to top button
75
0
We lezen graag je reactie!x