
De webshop van NineForNews is geopend. Je vindt er een ruim assortiment aan producten. Help je medemens ontwaken uit de coronaslaap door onze unieke kledingproducten te dragen. Ze zijn voorzien van teksten als ‘Nieuw normaal? Abnormaal!’ en ‘Vecht Voor Vrijheid’. We hebben 5 verschillende designs ontworpen.
Je kunt natuurlijk ook kiezen voor allerlei verschillende soorten kleding of andere producten met het logo van NineForNews. Op deze manier steun je het alternatieve geluid en help je een vuist te maken tegen de toenemende censuur.
We zijn druk bezig het assortiment verder uit te breiden, dus houd de shop in de gaten. Tot 25 juni geldt een korting van 15%. Let op: druk hiervoor op de knop ‘inwisselen’.
Klik hier om naar de webshop van NineForNews te gaan.
Dankjewel.
Is dit de beste UFO-foto die ooit is gemaakt?
We verspillen onze tijd aan een niet-bestaande klimaatcrisis. Kijken: emeritus hoogleraar maakt in Madrid gehakt van klimaatalarmisten
Waarom je pensioen niet in veilige handen is
‘Buitenaardsen zijn menselijke tijdreizigers uit de toekomst’
Ole Dammegard voorspelde terreuraanslag in Londen maand geleden: “Big Ben is hierna aan de beurt”
EU-parlementslid stelt vertegenwoordiger AstraZeneca 1 prangende vraag over coronaprik, haar antwoord is veelzeggend
Volledig ingeënte bewoners verzorgingstehuis in Nijmegen overleden, bestuur ‘geschrokken’
Nieuwe coronavariant Omicron voor het eerst vastgesteld bij 4 volledig gevaccineerde mensen
Een dikke demissionaire middelvinger