
De Amerikaanse politica Tulsi Gabbard komt in aanmerking voor een hoge post in de regering van Donald Trump.
Het lid van het Huis van Afgevaardigden voor de staat Hawaï is op gesprek geweest bij Trump, die haar volgens de New York Times overweegt als VN-ambassadeur.
De 35-jarige Gabbard steunt de Syrische president Bashar al-Assad en de Russische president Poetin.
In een verklaring zei ze dat de Verenigde Staten Rusland niet moeten confronteren omdat dat zou kunnen leiden tot conflicten.
Illegaal
Ze zei ook dat het regime van Assad op zijn plaats moet blijven en dat elke poging om hem af te zetten illegaal is.
“Ik ben erg bezorgd dat het instellen van een no-fly zone zal leiden tot een escalatie van de oorlog in Syrië en desastreus zal zijn voor het Syrische volk, ons land en de rest van de wereld,” zei Gabbard.
“Zo’n zone zal leiden tot meer dood en lijden, zal de vluchtelingencrisis verergeren, IS en Al Qaida sterker maken en ons in conflict brengen met Rusland, wat kan resulteren in een kernoorlog,” voegde ze toe.
Verbijsterend
In maart stemde Gabbard als enige Democraat en één van slechts drie congresleden tegen een resolutie die ‘geweld door het regime van Assad tegen burgers veroordeelt’.
In september vorig jaar schreef ze: “Het is verbijsterend dat we protesteren tegen Russische bombardementen op terroristen.”
Maandag zei Gabbard verder: “Ik vind het belangrijk om nu van de kans gebruik te maken en met de aanstaande president om tafel te gaan zitten, voordat de neocons de oorlogstrom slaan en ons in de oorlog meezuigen om de Syrische overheid omver te werpen.”
Belangrijkste reden
Die oorlog heeft al aan honderdduizenden mensen het leven gekost en heeft ertoe geleid dat miljoenen mensen gevlucht zijn, benadrukte ze.
Het congreslid zei maandag dat de aanstaande president ‘alles behalve een neocon is’.
Gabbard sprak ook met Trump over haar wetsvoorstel dat een einde moet maken aan ‘de illegale oorlog die Amerika voert tegen de Syrische overheid’.
“Eén van mijn prioriteiten is het beëindigen van oorlogen die gericht zijn op regimeverandering,” legde ze uit. “Dit is ook de belangrijkste reden waarom ik congreslid wilde worden.”
Holocaust, gruwelijke experimenten op mensen en Agent Orange. Dit zijn de bedrijven die de controle over de wereldvoedselproductie krijgen
Onderzoek: ouderen stierven in april 2020 niet aan corona, maar werden systematisch geëuthanaseerd met dit middel
Wetenschapper ontslagen ‘nadat hij 4000 jaar oud dinosaurusfossiel ontdekt’
Opvallende uitspraken van oud-defensieminister over buitenaardsen opgedoken
VIDEO: “NOS Journaal is spreekbuis voor gevestigde belangen en elite”
Mysterieus 100 jaar oud pakket: niet openen voor 2012
De massa wordt bewust dom gehouden. Neurochirurg legt in deze video uit wat het doel hiervan is
Ramen in spookhuis gaan ’s nachts vanzelf open. Bewijzen deze beelden dat hier geesten rondwaren?
World Economic Forum: Japan bouwt futuristische ‘smart city’ en dit tref je er aan