Elk jaar zetten boeren in Brazilië stukken bos in brand om meer landbouwgrond te maken. Nu kun je je afvragen of dat goed is voor de planeet, maar het klimaatalarmisme in de hyperventilerende mainstream media over de bosbranden gaat helemaal nergens meer over, meent Sky News-presentator Chris Kenny.
Een verslaggever van CNN die op locatie was, sprak van ‘het einde van de wereld’.
“Dit is geen bosbrand, maar een begraafplaats omdat alles dood is,” zei een mevrouw van Greenpeace. “Het is erg beangstigend,” voegde de verslaggever toe.
Global warming-hysterie
Beschamend, reageerde Kenny hoofdschuddend.
Hij vervolgde dat de media niets meer doen dan linkse, groene propaganda verspreiden.
Het lijkt wel of overal de global warming-hysterie met de haren wordt bijgesleept.
Idioten
“Dit doet een beetje denken aan datgene waar ze voor waarschuwen als de wereld niets doet aan de klimaatcrisis,” zei de verslaggever van CNN.
“De linkse propagandisten van de politieke mediaklasse behandelen de burgers echt als idioten,” zei Kenny.
Bekijk het filmpje hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





SOPN maakt televisiedebuut met verkiezingsspotje (video)
Europarlementariër houdt vurige speech: ‘Trap ze eruit voordat Europa sterft’
VIDEO: ‘Reusachtig zeemonster’ ontdekt op Google Earth
Vaccinfabrikant Pfizer: ‘Knuffelen beschermt tegen virussen’
Wekelijkse sterfte meteen na start herhaalprikcampagne hoger dan verwacht: ‘Zorgwekkend gegeven’
Ongehoord Nieuws pakt dubbel zoveel kijkers als NOS Journaal: ‘Niet vreemd dat ze ons willen verbieden’
Planten die de deuren naar de ziel en ‘astrale wereld’ openen
‘Bij dit project, waar bijna geen aandacht voor is, valt die stikstofterreur in het niets’
Duitsland ‘op het randje van tirannie’, grootste partij nog net niet verboden