De vooraanstaande arts Alberto Zangrillo heeft gezegd dat het nieuwe coronavirus ‘niet langer bestaat’ in Italië.
“Klinisch gezien bestaat het virus niet langer in Italië,” zei de hoofdarts van het San Raffaele-ziekenhuis in Milaan, één van de zwaarst getroffen steden.
“Uit tests die de afgelopen 10 dagen zijn uitgevoerd, blijkt dat het aantal viruscellen sterk is afgenomen in vergelijking met de tests die één of twee maanden geleden werden gedaan,” zei hij in een interview met tv-zender RAI.
“Iemand moet verantwoordelijkheid nemen voor het terroriseren van dit land,” aldus Zangrillo, die zo’n 30 jaar lang de privéarts van de voormalige Italiaanse premier Silvio Berlusconi is geweest.
Andere ziekte
Een andere arts uit Noord-Italië, Matteo Bassetti, zei tegenover het Italiaanse persbureau ANSA dat hij ook ziet dat het coronavirus in kracht afneemt. “Het is duidelijk dat Covid-19 een andere ziekte is geworden.”
De Italiaanse onderminister van Volksgezondheid Sandra Zampa zei in een reactie dat ‘mensen die zeggen dat het virus niet meer aanwezig is in Italië, de Italianen niet moeten verwarren’. “We wachten nog op wetenschappelijk bewijs, verwar de mensen tot die tijd niet met uitspraken hierover. We moeten de Italianen juist vragen om nog steeds erg behoedzaam te zijn.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






VS beschikt over technologie om buitenaardse schepen neer te halen. Oud-minister doet onthullingen
Syrië: Nepnieuws, nepoorlog, alles nep
Fleur Agema stelt lastige vragen: ‘Vaccinatie zou toch opname voorkomen? Wat zegt dit over kwaliteit vaccins?’
Gideon van Meijeren ontmaskert ‘rioolratten’ van de mainstream media, te beginnen bij Hart van Nederland
De cholesterol-leugen: mensen met hoog cholesterol leven langer
Gigantisch gat in ijs van Antarctica stelt wetenschappers voor raadsel. Hoe is dit ontstaan?
In Georgia gaat 7 maanden na de verkiezingen de beerput open: ‘Dit is heel groot nieuws’
Eerste farmavrije huisarts van Nederland: ‘Ik werd letterlijk misselijk bij het voorschrijven van al die pillen’
CETA holt onze democratie uit. Kijken: In 1,5 uur sloopt Baudet dit verdrag vakkundig