De EU heeft plannen aangekondigd om het project ReArm Europe te kunnen financieren. Ze willen daarvoor namelijk het spaargeld van EU-burgers gebruiken. Ja, dat lees je goed.
Ze noemen het ook wel de ‘Spaar en Investeringsunie’, maar in werkelijkheid willen ze je geld afpakken om hun roekeloze uitgaven te dekken, stelt investeerder Neil McCoy-Ward. Maar het wordt nog erger.
Bekijk de video:
???? The EU Wants Your Savings – THIS IS NOT a Conspiracy Theory ????
The EU just announced plans to fund their €800 billion defence spending by tapping into private savings accounts. Yes, you read that right. ????
They call it the “Savings and Investment Union” – but it’s really… pic.twitter.com/qpXVov64AA
— Neil McCoy-Ward (@NeilMcCoyWard) April 3, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Waanzin
Christine Lagarde, de baas van de ECB, zegt dat Europeanen 11,5 biljoen euro hebben gespaard. Ze zijn van plan om 800 miljard euro daarvan over te hevelen. En dat is pas het begin.
Politici geven openlijk toe dat ze spaargeld van burgers nodig hebben om de achterstand op de VS en China ‘in te lopen’. En ze zeggen jaarlijks honderden miljarden nodig te hebben.
“Dit is waanzin,” stelt McCoy-Ward. “Dit is extreem zorgwekkend.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Voedselautoriteit wil maatregelen tegen deze beruchte E-nummers. De reactie van de Europese Commissie is veelzeggend
Merkwaardig gevormde schedel opgegraven in zuiden van Rusland. Bekijk hier beelden
Nieuwsuur-reporter vindt het niet meer ethisch om op X te blijven vanwege de ‘desinformatie’, kennen jullie deze nog?
Regering gaat akkoord met ‘lening’ van 90 miljard euro aan Zelensky-clan: ‘Europa moet en zou failliet’
Kort geding gestart om proxyoorlog in Oekraïne direct te stoppen: ‘We worden op grote schaal misleid en bedrogen’
Zeldzame fragmenten van magisch Dodenboek gevonden in Australische collectie
Meer Europese miljonairs door Nederland
Topbankier Benjamin de Rothschild (57) sterft plotseling
Terwijl in Nederland keiharde lockdowns van kracht waren liet de overheid 45.000 ongevaccineerde asielzoekers toe