Tijdens het commissiedebat over het vreemdelingen- en asielbeleid haalde GroenLinks-PvdA-Kamerlid Kati Piri flink uit naar PVV-minister Faber. Ze noemde haar buiten de microfoon ‘knettergek’, wat tot onvrede leidde bij andere Kamerleden.
“U bent een schande!” beet Piri de minister toe. Nadat Faber haar bedankte voor de complimenten zei Piri, een ‘betrouwbare bondgenoot’ van George Soros: “Dat mens is knettergek.”
Nu zegt ze weer ‘Dat mens is knettergek’ over een minister. Kati Piri begint compleet te ontsporen. Volgens mij kan ze helemaal niet omgaan met het idee dat het politieke spectrum ook een rechterkant heeft. #debat https://t.co/K4VuRqI5PW pic.twitter.com/U5dztkuxqk
— JeroenVK (@JVK75) December 19, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Linkse fatsoensnormen gelden niet voor links
Opmerkelijk genoeg greep D66-voorzitter Hans Vijlbrief niet in. Pas nadat JA21-voorman Eerdmans bezwaar aantekende, zei Vijlbrief dat ‘er niet buiten de microfoon wordt gesproken, niet door mevrouw Piri, niet door de minister’.
Journalist Joost Niemoller merkt op: “Linkse fatsoensnormen gelden niet voor links.”
“De haat en walging die zij de hele dag met zich meezeult, beginnen hun tol te eisen,” zegt voormalig PVV-Kamerlid Harm Beertema over Piri. “Wat een treurig Kerstreces gaat zij tegemoet. Die paar weken zijn niet genoeg om haar trauma’s een plekje te geven.”
Baudet wel geïnterrumpeerd
Van de bevooroordeelde D66-voorzitter kun je niet anders verwachten; een mooi voorbeeld van de geradicaliseerde elite die letterlijk alles faciliteert om de PVV te slopen, voegt hij toe.
FVD-leider Thierry Baudet werd tijdens zijn betoog wel geïnterrumpeerd door Vijlbrief, omdat hij een aantal seconden over zijn tijd was.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kabinet zinspeelt op strengere coronamaatregelen voor ongevaccineerden: ‘Waar zijn we mee bezig?!’
Petitie voor gerechtigheid ambtenaar Yasmina Haifi die ISIS zionistisch complot noemde
Deze Minister van Staat is ‘onafhankelijk’ voorzitter van ongekozen orgaan dat de inrichting van onze Noordzee bepaalt
Is depressie een soort allergische reactie?
Trump: we moeten de klimaathoaxers voor eens en voor altijd verslaan
Tweede Kamer stemt tegen omstreden kleutertoets
Zeldzame beelden vulkaanuitbarsting Russische Verre Oosten
Panda onder vuur: bedrijven misbruiken certificaat WNF
Melk van de koe bevat ‘meest relevante kankerverwekker die er is’. Dit melkeiwit zet kanker ‘aan’