Paranormaal

‘Geest’ van Victoriaanse vrouw vastgelegd in 19e-eeuws landhuis. Bekijk de beelden

Help anderen door dit met jouw vrienden op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Is de vrouw die in onderstaand filmpje uit het raam van een 19e-eeuws landhuis kijkt een geest uit het Victoriaanse tijdperk?

Een moeder filmde in het zuidwesten van Engeland hoe haar vijf-jarige zoontje op het erf rondreed op zijn fiets.

Toen ze de beelden later terugkeek, leek het alsof ze ongemerkt nog iemand anders had vastgelegd, een vrouw die vanachter één van de ramen op haar zoontje neerkeek.

Dame met opgestoken haar

“Toen ik filmde zag ik dat helemaal niet,” vertelde Louise Lenton (41) aan Caters News. “Ik had het te druk met filmen.”

Ze legde uit dat het gezin die dag een bezoek bracht aan Oldway Mansion en dat haar partner de honden aan het uitlaten was in de weilanden rond het landhuis.

Lenton zei er zeker van te zijn dat de persoon in het raam niet één van de beveiligers is. “Het lijkt op een dame met opgestoken haar,” zei ze. “De kleding die de vrouw draagt ziet er Victoriaans uit.”

Meer informatie

De vrouw heeft de beelden overgedragen aan de lokale autoriteiten en zoekt momenteel naar meer informatie over de verschijning.

Het landhuis is in de jaren 1800 gebouwd voor de Amerikaanse zakenman Isaac Singer. Begin 20e eeuw werd het gerestaureerd.

Veel toeristen

Tijdens de Eerste Wereldoorlog werd het gebruikt als ziekenhuis en gedurende de Tweede Wereldoorlog sliepen cadetten er.

Het is momenteel niet meer in gebruik, maar trekt nog altijd veel toeristen.

Bekijk de beelden hieronder:

[Inside Edition]

0 0 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je deze informatie goed?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest
3 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
arthur
arthur
4 jaren geleden

Misschien is het wel gewoon een mevrouw die daar naar buiten kijkt.

salvar
salvar
4 jaren geleden

als je goed kijkt dan draag die mevr. een snor.

arthur
arthur
4 jaren geleden

Nu je het zegt. Het kan ook een meneer met een toga zijn die tevreden naar dat kind kijkt.

Back to top button
Waarom Doneren?

Grote adverteerders, zoals Google, Microsoft, Taboola en anderen wilden steeds meer bepalen wat wij wel en niet op onze site plaatsten. Zij zijn onmiskenbaar verbonden aan de elite die ziekmakende censuur toepast. Om die reden hebben wij alle samenwerking met dat soort criminele adverteerders per direct gestopt.

Om te kunnen blijven bestaan hebben wij financiële hulp nodig van de lezer. NineForNews is er vóór jou. Zonder jouw steun is er geen NineForNews.

Help ons financieel met een vrijwillige bijdrage, zodat we je kunnen blijven informeren over dingen die op social media en de mainstream media zwaar gecensureerd worden.

Help ons! Help jezelf! En help je medemens! Doe nu een vrijwillige bijdrage.

Waarom Telegram?

Overheidscorruptie wordt steeds erger. Websites en domeinen worden in beslag genomen, omdat de criminele regering geen tegengeluid duldt.

Ons Telegram kanaal staat los van onze websites. Daar krijg je een overzicht van onze berichten, ook als we 'ineens' verdwijnen en met een andere nieuwe domeinnaam/website terugkomen.

Blijf onafhankelijk! Weet ons altijd te vinden! Abonneer je nu gratis en vrijblijvend op ons telegramkanaal.

Waarom Pushmeldingen?

Facebook en Twitter censureren steeds meer. Het nieuws dat NineForNews brengt wordt steeds vaker door ze geblokkeerd.

Met pushmeldingen informeren we je rechtstreeks, zonder risico op deze censuur.

3
0
We lezen graag je reactie!x