Caltech-alumnus Marshall Klarfeld kreeg tijdens zijn studietijd les van Richard Feynman, die zeer invloedrijk was op met name het gebied van de kwantumelektrodynamica.
In 1965 won deze kenner van de Mayacultuur de Nobelprijs voor de Natuurkunde. Klarfeld vroeg Feynman eens of hij in UFO’s geloofde.
“Ik geloof in de wet van de totale kans,” antwoordde Feynman hem. “Er bevinden zich ongeveer 200 miljard sterren in de Melkweg en zo’n 400 miljard sterrenstelsels in het universum. De wet van de totale kans vertelt me dat er tienduizenden zonnestelsels zijn zoals het onze. Ja, ik geloof in UFO’s.”
Soemeriërs
Toen hij aan het prestigieuze California Institute of Technology studeerde verdiepte Klarfeld zich ook in de Bijbel. Hij wilde graag weten waar wij als mens vandaan komen.
Klarfeld raakte gefascineerd door het werk van de Amerikaanse schrijver Zecharia Sitchin, die naar verluidt het spijkerschrift op Iraakse kleitabletten kon ontcijferen. Deze kleitabletten zijn vervaardigd door de Soemeriërs, een antieke beschaving uit het zuidelijk deel van Mesopotamië.
Volgens verschillende onderzoekers die de kleitabletten hebben bestudeerd spraken de Soemeriërs over Anunnaki die 450.000 jaar geleden naar de aarde waren gekomen vanwege ons gouderts. De Soemeriërs omschreven de Anunnaki volgens Klarfeld als ‘wezens van vlees en bloed’, niet als goden.
Wasbord
De Anunnaki zouden 200.000 jaar lang mijnbouw hebben gepleegd op aarde. Om te zorgen dat ze beschikten over voldoende mijnwerkers, maakten de Anunnaki een nieuw ras door het DNA van de destijds aanwezige Homo erectus aan te passen, aldus Klarfeld in zijn boek De Anunnaki Waren Hier!
Klarfeld stelt dat de oude trappiramides die overal ter wereld zijn aangetroffen, als een soort wasbord werden gebruikt om goud uit bodemmateriaal te filteren. De Amerikaanse filmmaker Kevin Flint werkt momenteel met Klarfeld aan een film over de Anunnaki.
Gerelateerd:
- Bahreinse archeologen leggen één van de oudste beschavingen bloot
- Bevat onze genetische code een buitenaardse boodschap?
- Honderden Soemerische kleitabletten in kelder WTC op 9/11
- ‘200.000 jaar oude Anunnaki-steden in Afrika’
- Uruk en Anu, vader en koning van de Anunnaki
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Is Asgardia een complot van de Illuminati?
De Jonge hoeft NIET onder ede te worden gehoord over rol tijdens coronacrisis, lees hier het vonnis
Paul Rosenmöller ‘via de achterdeur eruit gebonjourd’ bij pensioenreus ABP, die hij achterlaat met ‘heel veel verlies’
‘Armste president’ ter wereld rijdt in Kever en geeft salaris weg
5G is absoluut níet veilig. Voormalige Microsoft-baas somt een aantal belangrijke feiten op
Rutte, waar blijft die brief over Build Back Better en de Great Reset?
Woo-documenten over onderzoek naar oversterfte grotendeels ZWARTGELAKT: ‘Dit is toch schandalig’
Gezonde 3 maanden oude baby ligt 7 minuten te stuiptrekken na drinken melk gevaccineerde moeder
Zoeken naar buitenaards leven (video)