Er zijn harde feiten aan het licht gekomen waaruit blijkt dat er naar alle waarschijnlijkheid pedonetwerken actief zijn die zich schuldig maken aan satanisch ritueel misbruik, zei Kamerlid Gideon van Meijeren (FVD) afgelopen maand tijdens een debat over kindermisbruik en seksueel geweld.
Hij wees erop dat slachtoffers totaal geen vertrouwen hebben in de onafhankelijkheid van de commissie die is gevormd door de minister van Justitie om er onderzoek naar te doen. “In al die verhalen komen aan de lopende band namen van hooggeplaatste ambtenaren van onder meer het ministerie van Justitie naar voren,” zei Van Meijeren, die vervolgens werd onderbroken door voorzitter Paul van Meenen (D66).
“Krankzinnig,” reageerde het Kamerlid aan tafel bij Café Weltschmerz. Een grote groep GGZ-behandelaren had kort daarvoor een brandbrief naar de Tweede Kamer gestuurd waarin zij aangaven dat deze onderzoekscommissie niet onafhankelijk is, zei Van Meijeren.
De verhalen gaan door merg en been. Het is echt afschuwelijk wat je leest
De reden die zij noemden namens de slachtoffers is dat het onderzoek plaatsvindt binnen Justitie – want de minister heeft zelf de commissie ingesteld, en de voorzitter en het eerste lid benoemd – terwijl heel veel slachtoffers juist in hun beschuldigingen aangeven dat er ook hooggeplaatste ambtenaren van het ministerie van Justitie bij betrokken zijn, aldus het Kamerlid.
Bovendien mogen de onderzoeksresultaten niet direct naar de Kamer gestuurd worden. Ze moeten eerst langs de minister.
“Het is krankzinnig dat vermeend misbruik onder meer binnen de ambtelijke top van het ministerie van Justitie wordt onderzocht door het ministerie van Justitie,” benadrukte de FVD’er.
Voor de duidelijkheid: satanisch of sadistisch ritueel misbruik is de meest ernstige vorm van kindermisbruik die je je voor kunt stellen. “De verhalen gaan door merg en been. Het is echt afschuwelijk wat je leest.”
Als dit plaatsvindt, dan moet dat echt tot op de bodem uitgezocht worden
Van Meijeren noemde onder andere Joris Demmink, voormalig secretaris-generaal, de hoogste ambtenaar van het hele ministerie van Justitie. “Hij is weliswaar niet veroordeeld, maar hij speelt wel een grote rol in dit hele dossier, want zijn naam blijft constant weer opduiken.”
“Het beperkt zich niet alleen tot Justitie. Personen binnen de rechterlijke macht worden genoemd. Binnen de advocatuur. Het zouden echt invloedrijke, hooggeplaatste personen zijn die hierbij betrokken zijn en die elkaar de hand boven het hoofd houden,” zei hij.
Van Meijeren heeft een motie voorbereid die de regering verzoekt om een onafhankelijk onderzoek in te stellen. “In de commissie die nu is ingesteld, heb ik totaal geen vertrouwen.”
“Als dit plaatsvindt, dan moet dat echt tot op de bodem uitgezocht worden.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




‘Ongelofelijk vernietigend rapport’ over lockdown kwam nooit bij minister De Jonge terecht: ‘Verbijsterend’
Vereniging van Amerikaanse artsen en chirurgen spreekt zich fel uit tegen verplicht vaccineren. Zie hier waarom vaccins riskant zijn
‘Agnes Kant is schuldig aan misleiding over de gevaren van de covid-vaccins’
Basisinkomen: de oplossing voor een verouderd systeem?
Gitaarlegende Eric Clapton geeft openhartig interview: ‘Na de tweede vaccinatie werd het pas echt erg’
‘Alles gaat mis voor de Deep State’: dit kunnen we in 2024 verwachten
Mysterieuze krater gespot bij topgeheime Amerikaanse legerbasis. Wat kan dit zijn?
‘Oswald-vibe’: Snowden suggereert dat Witte Huis geen ‘schone handen’ heeft na nieuwe aanslag op Trump
Hysterie om kinkhoest-uitbraak: dit zit er achter (en waarom de ‘wappies’ weer gelijk krijgen)