Hilda van der Laan is erachter wat jarenlang zo goed verborgen is gebleven dat wetenschappers er al die tijd geen aandacht voor hadden.
Dit is belangrijk en moet openlijk worden besproken. Er moeten vragen worden gesteld en er moeten antwoorden worden gegeven.
Neem even de tijd om dit lijvige document door te nemen en overweeg welke stappen er genomen moeten worden om de schade te herstellen die de schaduwmacht door de jaren heen heeft toegebracht aan de mensheid. In de loop der tijd is de mensheid veranderd in een slavenras dat de schaduwmacht ondersteunt en dient.
Gevangenis
Mensen worden wakker. Ga met de stroom mee. Laat negatieve aspecten van je leven achter je. Verwelkom de energie die vrijkomt wanneer iedereen samenkomt in vrede en harmonie.
Je beschikt over alle informatie die nodig is om de noodzakelijke veranderingen te maken. De gevangenis verdwijnt en vrijheid staat in het vooruitzicht.
Mensen zijn bereid datgene te doen wat nodig is om de planeet te herstellen en vrede en harmonie voor alle mensen te realiseren. De antwoorden staat in dit document:
HOW DID WE (HUMANITY AND EARTH) BECOME SOULS OF DISTORTION
Lees hier de Nederlandse vertaling van het document.
Bron: Montaguekeen.com
Gerelateerd:
- De grootste cover-up aller tijden
- Aandacht wordt afgeleid van het grootste nieuws ooit
- Nibiru, de verborgen missing link?
- De mysterieuze Planeet X
- Nibiru…? The Movie (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Journalisten en Eerste Kamerlid (D66) verspreiden nepnieuwsfoto waarop Oekraïne in het donker gehuld is
Zo denkt minister Wiebes over ondernemers in nood: ‘Ongelofelijk onacceptabele uiting’
Ruslandonderzoek Mueller betekent doodsklap voor de gevestigde media. En dus gaat het vrije internet op zwart
Dit gebeurde er echt tijdens de boerenprotesten: ‘Ze hoorden niet bij ons’
CIA-agent berichtte in 1955 over levende Hitler. Deze geopenbaarde stukken bevatten onthullingen
Het complot van het Vrijheidsbeeld. Was het een cadeau van de Franse vrijmetselaars?
Kraai sleet van dak af (video)
Het moet niet veel gekker worden. Agent richt PISTOOL op boer die naar de Mac wil
Ongekend populair? 87 procent Nederlanders wil dat Rutte ophoepelt