Er zijn beelden opgedoken van de bruiloft van minister Ferd Grapperhaus van Justitie die laten zien dat de gasten geen 1,5 meter afstand hielden. Zelf zei hij dat de coronamaatregelen op de bruiloft ‘voortdurend in de gaten zijn gehouden’, schrijft het AD.
Politicus Richard de Mos schrijft:
‘Practise what You preach’, geldt niet voor minister #Grapperhaus. Hij maakt beleid #corona, sluit #horecazaken die zich niet aan de #coronamaatregelen houden en strooit met #boetes. Maar bij de eigen #bruiloft lak aan de 1,5 meter. Daaag geloofwaardigheid. Advies: opstappen! ⤵️ pic.twitter.com/8iHXJCtu4l
— Richard de Mos 💚💛 (@RicharddeMos) August 27, 2020
Ook veel andere mensen reageren verontwaardigd op de beelden. “Het feestje van Ferd Grapperhaus waar coronamaatregelen niet bestaan. Dit is de man die ons boetes oplegt en incasseert,” zegt Bas.
Ik neem aan dat hij zijn spullen kan pakken
ItsmePatty voegt toe: “Dus er zijn mensen die nu een strafblad hebben omdat ze zich niet aan de 1,5 metermaatregel hielden, horeca wordt gesloten want geen afstand, maar als Grapperhaus gaat trouwen staan alle gasten inclusief [staatssecretaris] Broekers-Knol op en in elkaar. En alles is ook nog gefilmd..”
“Je bent één van de bewindspersonen die de regels opstelt betreffende corona, je beboet mensen die zich er niet aan houden en dan geef je zo’n feestje? Grapperhaus kán en mag het blijkbaar! Wie neemt de regels en maatregelen dan nog serieus??” twittert Janine Zijdel.
En Joost stelt: “Grapperhaus deelt boetes uit. Sluit zaken die niet kunnen handhaven. Dringt er op aan om je aan de regels te houden, maar heeft er vervolgens zelf schijt aan. Ik neem aan dat hij zijn spullen kan pakken.”
Hypocrisie
Grapperhaus wordt vanwege de beelden hypocrisie verweten. Hij zei namelijk: “Als je nu in deze omstandigheden een huisfeest houdt […] dan ben je een stel aso’s. Ik zeg het gewoon keihard: dan ben je echt een stel aso’s. Doe dat nou niet.”
We zijn een stel aso’s als wij ons niet aan de regeltjes houden. Hoe krijgt die Grappenmakershaus dat uit zijn strot. #Grapperhaus #bruiloft #corona #coronahoax pic.twitter.com/UaWjbhgqN7
— 🚜 blauw_wit_rood (@rood_wit) August 27, 2020
Diezelfde Grapperhaus laat wel de politie met man en macht uitrukken om een kinderfeestje in Haarlem te stoppen waar meer dan 6 gasten zouden zijn:
Goedesmorgens😉
Nog steeds niets door ??? pic.twitter.com/g6BXoDSGil
— Change Europe Now (@now_europe) August 27, 2020
Hypocrisie ten top. Volgens het AD vindt hij excuses overigens niet op zijn plaats.
En ook nog even dit, het is net binnen.
https://humansarefree.com/2020/08/scrubbed-from-internet-history-of-gates-foundation-sterilizing-hundreds-of-thousands-of-young-girls-in-india-with-hpv-vaccine.html
Stuur die man weg vanwege ‘disfunctioneren’. Er zijn tal van redenen.
Daarvoor is zijn bruiloft niet nodig, lijkt me. Hooguit als voorval dat als voorbeeld daarbij kan dienen.
Ik mag op de begrafenis van me vader maar 6 naaste meenemen en hier geven ze een heel feest staan ze ook nog buiten kunnen ze al geen afstand houden laat staan wat er binnen gebeurt, op rotten zonder wachtgeld .
Opstappen Ferd ,wegwezen z.g. minister van Justitie , wat een voorbeeld,tjonge tjonge!!
[…] Lees verder>>> […]
“En alles is ook nog gefilmd..”…..
En dat filmpje verdwijnt zeer binnenkort op mysterieuze wijze…, daar hebben ze in Den Haag ook ervaring mee.
Dit is werkelijk hilarisch en pijnlijk tegelijkertijd.
We zijn blijkbaar terug in de middeleeuwen. Het volk crepeert, de koning regeert.
gooi allemaal je zaak of bedrijf OPEN. ik heb het al op andere sites meermalen gezegd.wees allemaal maar lekker burgerlijk ongehoorzaam en laat de ,,hoge heren ,,een poepie ruiken.als wij niets doen gaat dit verder en verder.in de bus of trein GEEN mondkapjes en 1,5 meter meer.zegt het voort………..!!!!
Waarom opstappen? Ik heb nog nooit een orgaan gezien wat zo bizar is. Waar maken wij ons druk om?
Anderen aso’s noemen; In Haarlem een kinderfeestje stoppen…
Tijdens een debat zitten netflixen, of champions league kijken.
Met wat voor een enorm bord voor je hoofd, moet je dan lopen; Dat je denkt hiermee weg te komen…?
Maar je bent in goed gezelschap, Ferd; De hele coalitie zit vol met plucheplakkers van jouw soort.
Dacht er iemand echt dat de onderdrukkende maatregelen voor politici en andere elitemisdadigers ook gelden?
# Herman
Het bloed bij mij begint behoorlijk tot het kookpunt op te lopen.
De beste man heeft spijt.
Geen spijt dat ze geen 1.5 meter uit elkaar stonden, want dat zouden de regelmakers waarvoor de regels zelf niet gelden zo weer doen.
Deze uiterst gevaarlijke man met zijn rolmaat in de buitenlucht op het strand heeft spijt dat hij betrapt is.
Spijt dat zijn Ubermensch die wel even boven het volk dacht te staan op een gruwelijke wijzen aan het licht is gekomen.
Wat een ongelofelijke arrogantie wordt hier even weer tentoon gespreid.
Mijn bloed begint nog meer te koken, wanneer ik mij bedenk dat er op basis van on wetenschap, onterecht circa 12000 boetes zijn uitgeschreven aan burgers die in de buitenlucht al het voorbeeld waren van totaal onschuldig gedrag.
Wanneer stopt deze tot in iedere vezel doorgedrongen jarenlange corruptie van deze criminelen die denken overal maar mee weg te kunnen komen?
Het tijdperk van sorry en daarna gewoon weer de boel beflikkeren is voorbij.
Dit heerschap behoort vanuit zijn functie voor alle leed die hij berokkent heeft direct in hechtenis gesteld te worden.
De maat was 4 maanden geleden al vol toen bleek dat de studies en de modellen niet klopten.
Deze man mag terecht terecht gesteld worden voor misdaden tegen de menselijkheid voor alle psychologisch en economisch leed die hij veroorzaakt heeft.
Ook per direct dit kabinet van onvermogen ontbinden en waar nodig hier ook rechtsvervolging op toepassen.
Het geduld van de burger en de ondernemer is al voor een hele lange tijd op.
En dat het geduld op is geraakt, bevestigd dit optreden van deze griezelige onderdrukkingsvent nog eens extra.
Kan er ook een paperazzi Herr Obersturmbandfuhrer Hübert Brülss een tijdje schaduwen en hem op heterdaad op een fout betrappen?
Dit is ook zo’n “Befehl ist befehl” Nazi die we zo snel mogelijk kwijt moeten.
hij kan toch maar het beste een grapperhousse beginnen als ZZP.