Buitenland

Grote krant verwijdert artikel waarin wordt gezegd dat “Epstein-mensen” die wereld regeren kinderen eten en verkrachten

Help ons door deze info met iedereen op je social media te delen!

De Britse krant The Telegraph publiceerde deze week een artikel getiteld ‘christenen en Hezbollah verenigen zich tegen ‘Epstein-rijk”. Prompt verdween het artikel van de site. Het is hier nog te lezen.

In de noordelijke Bekaa-vallei in Libanon, vlak bij de Syrische grens, ligt het katholieke dorp Ras Baalbek. Het is een plek waar de complexiteit van het Midden-Oosten tastbaar wordt: een christelijke gemeenschap die nauw samenwerkt met Hezbollah, de sjiitische militante beweging die door veel westerse landen als terroristische organisatie wordt beschouwd.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De samenwerking tussen het dorp en Hezbollah is niet ideologisch van aard, maar ontstaan uit noodzaak. Tijdens de Syrische burgeroorlog, tussen 2013 en 2017, werd Ras Baalbek herhaaldelijk aangevallen door strijders van Islamitische Staat (IS). Volgens lokale bewoners was het Hezbollah die als eerste en meest effectief ingreep om het dorp te verdedigen, terwijl het Libanese leger pas later in actie kwam.

“De relatie met Hezbollah is sterker dan met de paus,” zegt dorpsleider Rifiat Nasrallah. “Het Vaticaan heeft niets voor ons gedaan, maar Hezbollah heeft bloed vergoten om ons te beschermen.”

Die gedeelde strijd heeft geleid tot een hechte band. Hezbollah biedt niet alleen militaire bescherming, maar ook praktische steun, zoals medische zorg en elektriciteit in tijden van schaarste. Zelfs symbolisch is de verbondenheid zichtbaar: zo zorgt de beweging jaarlijks voor een kerstboom in het overwegend katholieke dorp.

Toch blijft de regio instabiel. Israël voert regelmatig luchtaanvallen uit op Hezbollah-doelen in de omgeving, terwijl er onder de bevolking zorgen leven over mogelijke nieuwe dreigingen vanuit Syrië.

De jaren van conflict hebben hun sporen nagelaten. Bewoners spreken over bombardementen, verliezen en constante dreiging. Volgens cijfers van de Verenigde Naties zijn er duizenden schendingen van wapenstilstanden geregistreerd, met honderden doden en gewonden tot gevolg.

Ahmad, een sjiitische vluchteling uit een nabijgelegen dorp, stelt dat er een strijd gaande is tegen “de Epstein-mensen”, een verwijzing naar de Amerikaanse zedendelinquent Jeffrey Epstein. “We zijn in oorlog met de Epstein-mensen. De mensen die kinderen eten en verkrachten. Het zijn monsters, beesten. Het zijn geen mensen. Maar het ergste is nog dat zij degenen zijn die de wereld regeren,” citeert de krant hem.

Ondanks de geopolitieke spanningen en de druk van buitenaf blijft de alliantie tussen Ras Baalbek en Hezbollah overeind. Voor veel inwoners is de keuze eenvoudig: veiligheid en overleving wegen zwaarder dan religieuze of politieke verschillen.

“Hoe kunnen wij als christenen hier niet met Hezbollah zijn?” vraagt Nasrallah retorisch. “Ze beschermen onze kerken, hielpen ons tegen IS en stonden voor ons klaar toen niemand anders dat deed.”

Waarom moest dit artikel offline?

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.8 51 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

19 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Plien
Plien
1 maand geleden

Je kunt als krant, die probeert om de meningen te beïnvloeden, geen artikel plaatsen waaruit blijkt dat de praktijk tegenovergesteld is dan het naratief voorschrijft. Lezers mochten eens gaan twijfelen ..

van buiten
van buiten
1 maand geleden

De totale waarheid is nog veel erger.

-= GensNet =-
-= GensNet =-
1 maand geleden

> Waarom moest dit artikel offline?

Iemand die zich in de “problemen” heeft verdiept weet dit. Omdat de elite nu bang is geworden passen desbetreffende krant de “vanzelfsprekende” censuur toe.

malion
malion
1 maand geleden

O ja, dat kunnen de mensen niet aan. Vertel de waarheid, houd de mensen niet voor domme schapen. Je zou eerder denken dat ze zelf ook schuldig zijn en het daarom blijven verstoppen. Hier word je toch niet goed van? Er wordt al jaren over gesproken en het is nu tijd om het bekend te maken.:(

Dick
Dick
1 maand geleden

Waar duivels regeren…….

Hugo
Hugo
1 maand geleden

Het artikel past niet in het straatje van die gore elites, dus wordt het op bevel van dat schorie morie verwijderd. De MSM is het virus, Robert Jensen zei het al een paar jaar geleden, Het Mediahuis en companen (journalisten) zijn de volksverlakkers en landverraders…zij komen aan de beurt. Dat staat vast. Zo ook alle ministers en staatssecretarissen die dit hebben gefaciliteerd.. vanaf Balkenende de Christelijke (CDA) tot Rutte (VVD) Jette (D666) en al die smerige AIVDers en NCTVers.

Loekie
Loekie
1 maand geleden

het vaticaan komt alleen in actie voor zelfverrijking en andermans vernietiging; het is niet anders dan overheid/politiek in een religieus carnavalesk kostuumpje

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 maand geleden

Weet je eenmaal dat terreurgroepen als IS, moslimbroederschap en Taliban gecreëerd en gefinancierd zijn door de Epstein mensen dan veranderd je totale wereldbeeld. Volgens Alex Jones is Obama (je weet wel de man van de 60.000 dollar hotdogs die geleverd werden op het Witte Huis) de occulte leider van de moslim broederschap. Het gezin Obama is een CIA creatie en heeft geen natuurlijk sociaal maatschappelijke oorsprong. Veel politieke leiders van de globalistische connotatie zijn creatie’s van de samenwerkende westerse geheime diensten. Als politici plotseling uit het niets van vrij jonge leeftijd omhoog komen en gekatapulteerd worden in de hoge regionen van de politiek besef dan dat je met niet koosjere zaken te maken hebt. De klasjes van Swaab, de Trilaterale commissie en de CFR zijn veel meer dan alleen maar klasjes. Het zijn occulte initiatie rituelen die daar plaats vinden en alleen de meest perverse en gewetenloze haalt de eindstreep. Hun beginsel is “controle is macht” en die controle over de zittende politici wordt verworven met alle middelen waarbij ook kinderen om de hoek kunnen komen kijken.

Shanti
Shanti
1 maand geleden

Het artikel moest offline omdat zij die regeren graag willen dat iedereen denkt dat de strijd is tussen de ene religie en de andere religie of de ene ras tegen de andere. Maar de echte strijd is er een tussen goed en kwaad.

Jarden
Jarden
1 maand geleden

Ik denk dat dit een daad van verzet was van een redacteur die er genoeg van had en die snel gecorrigeerd werd door de hoofdredacteur

Poekie
Poekie
1 maand geleden

Alles wat in de ogen van Israëlische en linkse partijen niet past zijn extremisten.
Zo wordt men gemanipuleerd, geïndoctrineerd en beïnvloed i.pv.open te staan, te luisteren om tot elkaar te komen

Repelsteel
Repelsteel
1 maand geleden

US. staat onder controle van Israel. IS- is een creatie van de US (Israel).
En nu mogen amerikaanse mannen gaan sterven voor Israel- ik zou deserteren!

Hoe verantwoord is een Atoomwapen, in handen van Israel?
Ze hebben enkele dagen geleden een Iraanse Kernreactor opgeblazen.
Straling is gemeten tot voorbij Koeweit, 200km verderop.
Israel is gewaarschuwd, dat bij gebruik van Atoomwapens, Rusland gepast zal reageren!

Orthodoxe kerk (Griekenland, Rusland,etc.) vertegenwoordigen het ware christendom!
Het Vatikaan is verworden tot de geheime dienst van Israel.

Jeroen
Jeroen
1 maand geleden

Ja, omdat het de joodse talmudische zionisten blootstelt. En aangezien de media in het bezit zijn van de zionisten, is er daar ergwns iets fout gegaan met het controlemechanisme.

Mariane
Mariane
1 maand geleden

Een journaliste vertelde hoe hij te werk ging.

He said that if he didn’t like the piece, he would have someone put a curse on her unborn children, as Ward was pregnant with twins. Then he asked, “‘Where are you giving birth? Well, I think I know where you’re giving birth. I know all the doctors,’” Ward recounts.

https://www.telegraph.co.uk/news/2026/03/24/journalist-tried-expose-epstein-20-years-ago/

Lin
Lin
1 maand geleden

De grootste fout die de z.g.n “Epstein mensen” maakte was de gewone man Internet geven. Nu zijn we constant met elkaar in gesprek, we wisselen constant allerlei info uit. Nu komt de waarheid stukje bij beetje uit. Ik ben daar ook geweest ( Ras Baalbek ) en ik heb nog een Hezbollah vlag als aandenken gekregen. Het artikel is waar, en je bent daar zeker veilig als Christenvrouw. Deze mensen zijn heel anders dan uitbuitende de Hamas.

Albatros
Albatros
1 maand geleden

Het is al jaren bekend dat Rome en de islam goed door 1 deur kunnen, zie de moeftie die tijdens de 2e wereldoorlog bij Hitler langskwam, dus deze samenwerking is niet vreemd
Ook misbruik in deze kerk is ons niet onbekend, zo ook in de islam met kindbruidjes
In de roomse kerk vindt je ook een beeld van fatima, wat doet die daar?

Nu over de christenen aan de andere kant, denk niet dat zij met hezbollah samenwerken, want ze zijn voor o.a. de vernietiging van joden, dat alleen al

Back to top button
19
0
We lezen graag je reactie!x