In Utrecht is vandaag een grote protestmars gehouden tegen de coronamaatregelen. Een lange stoet betogers trok door de wijken Transwijk en Rivierenwijk. Ze verzamelden zich voor de mars in Park Transwijk, waar ze werden toegesproken door Kamerleden Gideon van Meijeren en Pepijn van Houwelingen.
“Het is onze taak – en dat doen we hier vandaag – om de rest van de bevolking wakker te maken,” zei Van Houwelingen. “We moeten deze strijd samen voeren en we moeten de Nederlanders leren dat er iets belangrijkers is dan leven en dood, en dat is dat je in vrijheid kunt leven en dat je de baas kunt zijn over je eigen lichaam.”
“Wij gaan winnen!” schrijft hij op Twitter. De protestmars trok ook de aandacht in het buitenland:
Massive numbers have taken to the streets in protests all across the Netherlands today against the new wave of lockdowns, vaccine mandates and COVID tyranny descending all across Europe. This is Utrecht.pic.twitter.com/UBjk50pPWQ
— Michael P Senger (@MichaelPSenger) December 4, 2021
Van Meijeren zei dat de overheid nog lang niet klaar is met ons. “De druk wordt steeds verder opgevoerd om ons te laten injecteren met een experimentele gentherapie waarvan de bijwerkingen op lange termijn nog niet eens onderzocht zijn.”
“De volgende stappen worden een vaccinatieplicht, ze komen zelfs achter onze kinderen aan, maar wij staan hier vandaag massaal om te laten weten dat wij dat niet laten gebeuren,” sprak het FVD-Kamerlid.
WIJ GAAN WINNEN!? pic.twitter.com/2Tt9gZ3m1a
— Pepijn van Houwelingen (@PvanHouwelingen) December 4, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Oud-stafchef Witte Huis: Vertel de waarheid over buitenaards bezoek (video)
Our World in Data onder vuur na aanpassing van statistieken over kanker en COVID-19-vaccins
19 studies: zo’n 8000 jaar geleden stond de zeespiegel METERS hoger dan nu. Bekijk hier het overzicht
Kijktip: United States of Secrets
3 Redenen waarom je brein geen laser-focus wil
Gemeenteraad Voorne aan Zee toegesproken over SDG’s: ‘De gevolgen hiervan zijn enorm’
Maya-tijdperk eindigt niet feestelijk voor Maya’s
De politieke roversbende in Den Haag staat diametraal tegenover het (al dan niet ingeslapen) volk. Columniste trekt fel van leer
‘Hugo de Jonge moet fors worden gestraft. Bij voorkeur levenslang, in de gevangenis’