Buitenland

Hardloper zakt in elkaar na halve marathon en sterft, 15 anderen belanden in ziekenhuis

Help ons door deze informatie met kennissen op je social media te delen!

Een hardloper is zaterdagochtend overleden nadat hij de Halve Marathon Brooklyn had uitgelopen, zo hebben de autoriteiten laten weten. De 30-jarige man kreeg rond 09.00 uur lokale tijd mogelijk een hartstilstand en werd overgebracht naar het ziekenhuis, waar hij werd doodverklaard.

De hardloper zakte na de race in elkaar. De New Yorkse brandweer liet weten dat 16 mensen naar het ziekenhuis zijn gebracht, waaronder de man die is gestorven. Vier anderen waren er ernstig aan toe.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png
Voor het eerst

Er deden 22.000 hardlopers mee aan de halve marathon. Een politieagent zei dat vier andere mensen na de finish in elkaar zijn gezakt. Volgens de media was het tijdens de marathon ‘ongewoon warm’. Rond 09.00 uur was het 21 graden en bedroeg de luchtvochtigheid 83 procent.

Het is voor het eerst sinds het begin van de coronapandemie dat de halve marathon weer is gehouden.

Nog nooit meegemaakt

Eerder vielen tijdens de Miami Open 15 tennissers uit, waaronder favorieten Paula Badosa en Jannik Sinner. Zij moesten opgeven in de kwartfinale.

Daarnaast richtte een ‘extreme ziektegolf’ een slagveld aan in het wielerpelothon. De Belgische wielrenner Iljo Keisse van Quick Step-Alpha Vinyl zei dat hij een dergelijke ziektegolf ‘nog nooit heeft meegemaakt’.

Sommige ploegen konden maar met één man of helemaal niet starten, zei hij. “Zo extreem nog nooit meegemaakt.”

4.9 81 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze informatie goed?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

60 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
b.kornet
b.kornet
3 jaren geleden

Iedereen weet de orzaak,Maar wel door gaan met de Gif vaccinaties.

Demas
Demas
3 jaren geleden

Hardlopers zijn doodlopers zei mijn moeder altijd

Ron
Ron
3 jaren geleden

De overlevenden kunnen weer aan de bak binnenkort. Schrijf je vast in voor de 6e booster en voor de nieuwe pandemie zijn de eerste prikken al gratis beschikbaar. Haast u, want op = op en de eerste 100.000 volgelingen krijgen een gratis Big Mac menu op vertoon van hun doodvonnis.
De overheden doen ook aan uitverkopen, mensenlevens zijn in de uitverkoop.

Psa
Psa
3 jaren geleden

Wat zal de oorzaak zijn, de pers zal het wel bekend maken?

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Komt door klimaat verandering. Als we allemaal een warmtepomp kopen kunnen sporters weer normaal hun sport doen. Hugo weet raad. Na “vaccin” push nu de warmtepomp push.

Spooked
Spooked
3 jaren geleden

Ja, heel logisch. Hun hartspieren maken spike proteine aan en hun immuunsysteem maken de hartcellen die dit doen dood. Op een gegeven moment, als er genoeg hartcellen gedood zijn, krijg je hartschade en ja, dan kan je niet veel meer doen en krijg je dit he. En maar door spuiten….

Marie
Marie
3 jaren geleden

Ook in het Staatsnieuws?

Jetze
Jetze
3 jaren geleden

Ach, het zal wel aan het klimaat liggen …..

Heeft natuurlijk niets van doen met de prik des doods.

Of zou het probleem liggen in te veel vlees, drank, roken, fijnstof of CO2? Combinatie misschien?

Het kan natuurlijk ook zijn dat de slachtoffers nog geen genderneutrale verklaring op zak hadden.

Rakker
Rakker
3 jaren geleden

Tja die verdomde klimaatverandering toch.
En wie gaat er nu sneeuwruimen vlak voordat ie een marathon gaat lopen.

Peter
Peter
3 jaren geleden

Ik kan mij niet herinneren dat wereldwijd dit ooit eerder is voorgekomen ….. zal wel de schuld zijn van klimaatveranderingen 😀😃🙂🙃😊😇😀

Elise
Elise
3 jaren geleden

Vaccin en of 5g, die gaat lager en korter in pieken over de grond.

Jaco
Jaco
3 jaren geleden

Gewoon doorlopen niks aan de hand hoor!!

freefighter
freefighter
3 jaren geleden

Even advocaat van de duivel: ‘Dus 99,9 % van de hardlopers konden gewoon een halve marathon rennen en hadden nergens last van’.

ghy
ghy
3 jaren geleden

Onze (onbetrouwbare) OMT zou zoals altijd zeggen: niets aan de hand gewoon “doorlopen?”
De vaccins zijn “goed”..

Frans
Frans
3 jaren geleden

niks aan de hand, gewoon doorlopen.

Cathja
Cathja
3 jaren geleden

En nog steeds begint het niet te dagen in de hoofden van mensen? Dit is toch geen toeval? Nee, het woord ‘vaccinatie’ mag niet hardop gezegd worden. Liever sterven er dagelijks vele, vaak nog jonge mensen dan dat de vaccins ‘belasterd’ worden!

wolfje168
wolfje168
3 jaren geleden

Misschien zijn ze straks achteraf nog goed weg gekomen. Wie zal het zeggen?

HenryN
HenryN
3 jaren geleden

Zie je wel het is de warmte en heeft niets met vaccin te maken🤣🤣

Marc
Marc
3 jaren geleden

Moet je maar niet gaan hardlopen tijdens een klaajmut tsjeensj. Levensgevraalijk!

Klaas waak
Klaas waak
3 jaren geleden

Wie wil en nog een frikadelletje speciaal?

Nee dank je is duimpje omlaag 😆

Peter
Peter
3 jaren geleden

Ik vertelde er al iets over in : ZIE HET PATROON.

Waarom komt men nu met een nieuw virus op de proppen. Wel men moet weer afgeleid gaan worden van de westerse oorlog tegen Poetin.

Poetin is die oorlog duidelijk aan het winnen op alle fronten. Ondanks alle steun van Amerika, England, EU, UN en NATO aan Oekraïne.

Er gaan nieuwe vredesonderhandelingen komen en wat ik hoor wil Oekraïne zich overgeven. Maar die onderhandelingen gaan weer mislukken. Waar het Oekraïne om gaat is een tijdelijk staakt het vuren zodat Oekraïne zich kan her groeperen. Daar zal Rusland niet in gaan trappen.

Rusland is door de vuurlinie in Donbas gebroken en er zijn vele Oekraïnse militairen die opgesloten zitten en zonder brandstof, voedsel en munitie komen te zitten. Rusland heeft spoorwegen gebombardeerd zodat de bevoorrading is afgesneden. En ze hebben vele munitie depots gebombardeerd of in bezit weten te nemen. Vele miljarden aan westerse wapens heeft Rusland weten te bemachtigen. Rusland laat zien in zijn eentje de strijd te kunnen winnen tegen de hele westerse wereld. WAT EEN AFGANG VAN AMERIKA, ENGLAND, EU, UN EN NATO !!!!

Ik hoor die generaals op WNL nog dagelijks onzin uitkramen dat Rusland spoedig de strijd zal staken en dat Rusland na de sancties snel failliet zou gaan. Hallo jullie bewijzen dat jullie flut generaals zijn want Rusland geeft niet op, gaat niet failliet en gaat de strijd winnen.

Dat is precies de reden dat we nieuwe afleiding krijgen om de westerse vernedering niet in beeld te brengen.

Er gaat nog heel veel nieuws over biowapens en laboratoria naar buiten komen. Deze criminele landen en organisaties in Oekraïne bemanden en de meest vreselijke biowapens daar produceren OOK het covid biowapen !

Anneke
Anneke
3 jaren geleden

Stel: je komt net ondereen steen vandaan en je ziet onze wereld, zoals hij nu is. Je eerste conclusie moet dan haast welzijn: sporten is super ongezond en zeker slecht voor je hart.

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Komt door de lockdowns. Ze hebben niet kunnen trainen.

snappie
snappie
3 jaren geleden

Een raadsel, dubbel aantal lopers van de marathon rotterdam, en niets van zo iets vernomen

Hamala
Hamala
3 jaren geleden

Wanneer komt de waarheid eens boven drijven?
Pak die kansen Pepijn en Gideon jullie blijven strijden voor deze opzettelijke aanval op sporters en burgers!
Ik houd mijn hart vast als dit zo door gaat!
Doorzien gemene plannen ook deze opgezette PLANDEMIE van Corona en apenfAKEnieuws allemaal gelanceerd door onze ‘gezondheidsmensen van kartel 666😡

Sascha
Sascha
3 jaren geleden

Ik mis wel een beetje nuance in dit bericht.
Hoeveel uitvallers en ziekenhuis.bezoeken zijn er gemiddeld genomen bij de marathon en het toernooi?

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
3 jaren geleden

Lekker hoor…. Ingespoten malloten.

Ellis
Ellis
3 jaren geleden

Ach ja, de warmte……..of misschien al de apenpokken ??

4 horses
4 horses
3 jaren geleden

Ik hoorde dat bij zwanger was

Meester Uil
Meester Uil
3 jaren geleden

Ja ,laat je lekker volspuiten dan ben je beschermt hahaha ; in ieder geval in je kist,straks nog tegen de apen pokken kan er ook nog eens bij, ,je lichaam schreeuwt moord en brand om al die chemische troep ,zoveel sukkels van apen die er rond lopen op deze planeet

elisabethje
elisabethje
3 jaren geleden

Zolang niet iedereen doodvalt vd V’s, zullen de meesten niet beseffen (en dus blijven ontkennen) dat dit aan de V’s ligt! Absoluut relativisme heerst…

semper amici
semper amici
3 jaren geleden

Ik hoor het filemon nog zeggen “ik zit in de fietswereld en ik heb dit allemaal niet meegekregen!!!”

A. Lien
A. Lien
3 jaren geleden

Iedereen een gifshot gratis gekregen denk ik….ehhhh…. neee, het was warm die dag.

Billy
Billy
3 jaren geleden

Hier deze week meisje van 13 hartstilstand, zij heeft het niet overleeft.

Joost
Joost
3 jaren geleden

Een oplossing is natuurlijk het apenpokkenvaccin. Als u de logica niet ziet, kunt u niet voor de overheid werken.

Schaap in Wolfskleren
Schaap in Wolfskleren
3 jaren geleden

Vaccins: Een doodlopende weg!

C.C.
C.C.
3 jaren geleden

https://janbhommel.nl/de-deugmensch/ een artikel van vorige maand maar wel erg duidelijk. Erg duidelijk, dit vooral niet missen.
Misschien helpt het om er even voor te gaan zitten en dit artikel te lezen van iemand die erg goed weet hoe er met mensen om wordt gegaan.
Het is even tijd, maar dan wordt er vast veel duidelijk!!! van iemand die al een leven achter zich heeft en echt weet wat ons met wachten staat.
Hopelijk neemt u zich dit schrijven tot u, het geeft duidelijkheid en zorg, minder omdat we vooral niet alleen zijn en samen hopelijk de dingen die we niet vriendelijk vriendelijk vinden kunnen vermijden.

H.J
H.J
3 jaren geleden

Kijk die nieuwe vaccinaties in naam van die Apenpoken aangevuld met prik 4-5 en 6 voor Corona doen de rest.

D.leije n
D.leije n
3 jaren geleden

Komt door de klimaatverandering.

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

Ondertussen blijven we in de cognitieve dissonantie. Stel je voor dat je je geloof in vaccinaties moet opgeven.

Deppie
Deppie
3 jaren geleden

Vreemd verhaal!? Een halve marathon is tegenwoordig geen echte topprestatie. Wil niet zeggen dat je het zomaar even kunt lopen. De omstandigheden waren zwaar maar niet extreem. Met een goede trainingsconditie en een wedstrijdaanpassing (voldoende drinken) kun je de halve marathon makkelijk uitlopen.
Mijn conclusie; oorzaak heeft niets met de wedstrijdomstandigheden te maken. Na zoveel berichten over sporters die onwel worden/overlijden moet iedereen zich goed achter de oren krabben.

johvoss
johvoss
3 jaren geleden

volgens mij is het vaccinatie schade door de injecties met het experimentele mrna gen therapie.maar dit mag niet benoemd worden door het communistische regiem afd. Holland.

Back to top button
60
0
We lezen graag je reactie!x