De tenniswereld heeft geschokt gereageerd nadat favorieten Paula Badosa en Jannik Sinner moesten opgeven tijdens de kwartfinale van de Miami Open. Badosa, binnenkort de nummer drie van de wereld, werd in haar wedstrijd tegen Jessica Pegula niet lekker en verliet de baan in tranen.
Badosa, die werd getroost door haar Amerikaanse tegenstander, besloot na overleg met de fysio te stoppen. Pegula bereikte door de opgave van Badosa voor het eerst in haar carrière de halve finales van het tennistoernooi van Miami.
Heel vreemd
Bij de mannen zag het Italiaanse fenomeen Jannik Sinner zich genoodzaakt de handdoek in de ring te gooien. Hij gaf in de wedstrijd tegen Francisco Cerundolo, de nummer 103 van de wereldranglijst, al na 22 minuten spelen op. “Toen ik bij 3-1 en 30-0 serveerde, zag ik hem voorover buigen. Het was heel vreemd,” zei Cerundolo tijdens een interview. “Ik hoop dat het goed met hem gaat, hij is een geweldige speler.”
De 23-jarige Argentijn haalde bij zijn eerste deelname aan het mastertoernooi van Miami verrassend de halve finales.
15 spelers uitgevallen
Het was voor de tennisfans de tweede partij op rij die voortijdig eindigde. De fans reageerden geschokt op de bizarre tennisdag. “Wat is er aan de hand?” vroeg iemand. Er zijn tijdens de Miami Open al 15 spelers uitgevallen, meldt Yahoo Sports.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






VN-chef pleit voor ‘wereldregering’ met ’tanden’. We hebben nog tot 2030
Oud-rechter onthult alles: ‘De mainstreammedia zwijgen hierover in alle talen’
‘BBB heeft haar handtekening gezet onder een coalitieakkoord waar ik me echt rot van ben geschrokken’
Kuzu fileert coronabeleid: ‘Twee jaar lang is Nederland besodemieterd, bedonderd en geflasht’
Gebouwencomplex van de Maya’s gevonden in Chiapas
Politiechef: “Ik weet precies wat er met de vermiste vlucht MH370 is gebeurd”
Wat je moet weten over Trumps keuze voor vicepresident
Trilt muziek die gestemd is op 432 Hz op een goddelijk niveau?
Globalist en topbankier Evelyn de Rothschild op 91-jarige leeftijd overleden