Binnenland

Zijn er eerlijke verkiezingen in Nederland? Dit is hoe de media je bespelen met een onzichtbaar wapen

Help door dit met kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Zijn er wel eerlijke verkiezingen in Nederland? Professor Robert Epstein deed onderzoek naar wat hij het SEME-effect (search engine manipulation effect) noemt.

Hij deed onderzoek naar gedragsverandering van zwevende kiezers en presenteerde in 2019 de resultaten in de Amerikaanse Senaat. Zelfs het subtiel sturen van antwoorden van de Google-zoekmachine bleek al enorm effect te hebben op het stemgedrag.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Gemiddeld zo’n 6 miljoen zwevende kiezers konden op deze manier in een bepaalde gewenste richting gemanipuleerd worden. Hij beschreef SEME als een zeer krachtige, maar wel onzichtbare vorm van beïnvloeding van onder andere het stemgedrag van burgers. Epstein bestempelde dat als “zeer zorgelijk voor het democratische proces”.

Dit onderzoek laat zien dat de media en sociale media ongemerkt een enorme invloed kunnen uitoefenen op het stemgedrag. Ze kunnen sturen naar een gewenste uitkomst. En dat gebeurt dus ook, zoals Epstein aantoont.

We zien in Nederland dat andere meningen dan het overheidsnarratief keihard worden gecensureerd. Er is kennelijk maar één narratief toegestaan. Deze ambtelijke aansturing van het land ook wel deep state genoemd – was er niet alleen tijdens covid, maar blijkt structureel.

Dankzij de bekentenissen van Fleur Agema in de Tweede Kamer weten we dat kabinetsleden, die normaal gezien in uitvoerende dienst van de Kamer zouden moeten staan, concrete beleidsopdrachten van terreurbestrijder NCTV en de NAVO krijgen.

Kunnen verkiezingen wel eerlijk verlopen waarin de overheid de mainstream media kennelijk rechtstreeks kan aansturen? In aanloop naar de verkiezingen van 2023 werd FVD bijna volledig genegeerd door de publieke media, maar de uitzending voor politieke partijen op de NPO kon hier kennelijk niet omheen. En zo werd toenmalig FVD-leider Baudet geconfronteerd met binaire Bram. Dit leverde een bizarre scène op.

Volgens communicatie-experts was dit overduidelijk opgezet om Baudet op het verkeerde been te zetten.

Na de leiderschapswissel plaatste NRC een foto van lijsttrekker De Vos waarop ze half vanuit het duister vanachter een gordijn met een wat angstige blik de wereld inkijkt. Vergelijk dit eens met CDA-leider Bontenbal, die door dezelfde krant wordt afgebeeld als de stralende ideale schoonzoon. Er wordt duidelijk met twee maten gemeten. Kennelijk is een partij met fundamentele kritiek op het overheidsbeleid zoals FVD niet welkom in de publieke arena, terwijl andere partijen die grotendeels meegaan met de hoofdlijnen van beleid alom aanwezig zijn.

Ook na de wissel wordt De Vos in vergelijking met andere partijen relatief weinig uitgenodigd in de media. En als het al gebeurt, wordt ze af en toe tot vervelens toe lastiggevallen over uitspraken van haar voorganger uit het verleden.

Bij Frans Timmermans bijvoorbeeld gebeurde dit niet. Zien we nog wel eens dat clipje van een geëmotioneerde Timmermans tijdens een VN-bijeenkomst over de MH17? Zijn optreden werd later door Jeroen Pauw ontmaskerd als een zeer ongepaste emotionele act en misleiding van het publiek. Moet het publiek dat dan niet weten?

Of wordt Rob Jetten nog wel eens geconfronteerd met zijn misleidende optreden bij Op1, toen hij sprak over een “verstikkende stikstofdeken” waaronder de natuur afsterft?

We kunnen daarom niet anders dan concluderen dat er in Nederland geen eerlijke verkiezingen zijn, aldus Dolf van Wijk:

Hoe beïnvloeden de media de verkiezingen? We zitten midden in een informatieoorlog, niet alleen van onze overheid, maar ook internationale partners zoals de NAVO. Zijn noemen het zelf “the battle for the brain”.

Deze oorlog wordt gevoerd met een onzichtbaar wapen: emotie. Via psychologische technieken wordt niet je mening, maar je gevoel gestuurd – heel subtiel en onbewust.

Onze overheid heeft daarvoor gedragsdeskundigen. Zij werken in zogeheten Behavioural Insights Teams (BIT). Hun taak: niet objectief informeren, maar burgers nudgen, met kleine stapjes in de gewenste richting duwen.

In 2008 publiceerde gedragseconoom en Nobelprijswinnaar Richard Thaler zijn onderzoek naar nudging. Sindsdien werd gedragsmanipulatie steeds meer een structureel onderdeel van het beleid, maar zonder geïnformeerde toestemming van de burger.

Het WRR-rapport ‘Hoe mensen keuzes maken’ uit 2011 zegt letterlijk dat beleidsmakers de keuzes van mensen moeten beïnvloeden.

Psycholoog Robert Zajonc stelde dat menselijke hersenen “altijd en onmiddellijk een positieve en negatieve gevoelswaarde toekennen aan alles”. Dat heet een “affective tag” of label met gevoelswaarde.

Dat label wordt in verkiezingstijd strategisch gebruikt. Rob Jetten zei bijvoorbeeld een week voor de verkiezingen bij Eva Jinek dat hij twee partijen “principieel uitsluit”, namelijk de PVV en Forum voor Democratie. Niet op inhoud, maar omdat ze “veroordeelden op hun lijst hebben”. Veroordeelden: een negatief label. Jetten zette nóg een labelwapen in: “antirechtsstatelijke voorstellen in hun programma”.

Een week eerder dook het woord “antirechtsstatelijk” plotseling overal op. Dat was geen spontane ontwikkeling, maar werd gecoördineerd. De Nederlandse orde van advocaten publiceerde een rapport met gekleurde bolletjes en subjectieve scores. Volgens de orde hadden vooral de PVV en FVD veel “antirechtsstatelijke” voorstellen in hun programma. Jetten herhaalde dat nog eens bij Jinek. Eén label, tot het blijft plakken. Zo werkt een psyop of psychologische operatie: een geprogrammeerde trigger die je gevoel manipuleert terwijl je denkt zelf te oordelen.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Interessant

Vond je deze info waardevol?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 54 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

64 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Eric Stairs
Eric Stairs
2 maanden geleden

Steeds weer hetzelfde kunstje: geen inhoudelijke discussie maar stickertjes plakken op degene waar je het niet mee eens bent..

Okay, dan heb ik er eentje die hout snijdt: in plaats van Kabinet Jetten 1 noemen we het toneelgezelschap dat aantreedt: Kabinet JATTEN 0,000036….

Is geen woord aan gelogen…

Joop
Joop
2 maanden geleden

Propaganda door nazi’s die zichzelf overheid noemt en zgn democratie de leugengeest regeert met de mammon en het hoerenloon in de kamer die moordenaars en landverraders zijn het kwaad van de bevolking.

Muis 010
Muis 010
2 maanden geleden

Als ik gaat kiezen gebruik ik me gezond verstand alles waar je ze mee kunnen helpen is een gevaar om je stem te pikken

Plien
Plien
2 maanden geleden

Zet je tv uit en je verstand aan .. Alles dat via “tell your vision” via een megascherm je huiskamer in wordt gebraakt …. … neem dat met een kilo Jozo! .. Wat maakt dat hetgeen de media jou voorschotelt, waar is .. ?

J J
J J
2 maanden geleden

Je hebt het verstand van een drol als je dit niet al wist.

Man on the moon
Man on the moon
2 maanden geleden

Natuurlijk zijn er in Nederland geen eerlijke verkiezingen…de laatste waren een totale farce….. statistisch onmogelijke uitkomst

Marc
Marc
2 maanden geleden

In het land waar iedere stem voor het volk gedemoniseerd word als gevaar voor de niet bestaande democratie en waar men vervolgens niet mee wil regeren valt er niets te kiezen.

peeters
peeters
2 maanden geleden

buiten Hongarije zijn alle verkiezingen in Europa gemanipuleerd. De uitslag is via hackers al ver van tevoren geregeld. Hou in de gaten wie het woord democratie gebruikt. Poetin heeft gelijk dat Europa door spirituele maffia wordt geleid. Maar het is een kwestie van tijd, dat deze malafiede gang van zaken geheel aan het licht komt. Wie de waarheid zegt is extreem rechts en een ander woord voor conspiratie theorie is waarheids theorie. Arm Europees volk, geregeerd door mobsters.

Lijst 2030
Lijst 2030
2 maanden geleden

Gebruik presearch.com i.p.v google en https://linuxmint.com/ i.p.v windows.

Barbara v/d Bend
Barbara v/d Bend
2 maanden geleden

Die zwevende kiezers gebruiken hun verstand niet of hebben geen verstand en moeten gewoon niet stemmen.

Riekie
Riekie
2 maanden geleden

Iedereen gewoon niet stemmen er veranderd toch niks.

Geurtje
Geurtje
2 maanden geleden

Het is alleen al goed dat duidelijk is geworden dat de verkiezingen oneerlijk zijn.
Dat zal steeds meer mensen de ogen openen, waarna ze hun afkeuren uitspreken over de gang van zaken. Ook dit is een rijpingsproces.

Poekie
Poekie
2 maanden geleden

Mensen zien niet wat er aan de hand is, vertrouwen op de “overheid” en hebben geen eigen mening nog vertrouwrn in hun hun eigen intuïtie

malion
malion
2 maanden geleden

NEE. Weer heel duidelijk, de FvD is altijd de pineut. Echt een Dulles actie.

Nomen Nescio
Nomen Nescio
2 maanden geleden

Is voor de uitvoerders van het kunstje een makkie, aangezien Nederland voor 90% bestaat uit ,,hersenloze schapen”. (Citeer hier Neuroloog Jan Bonte).

Henk
Henk
2 maanden geleden

Sturing,manipulatie? Allemaal afleiding van de echte oorzaak. Iedereen heeft bij Biden kunnen zien dat wie de Dominion servers beheerst, bepaalt wie de president wordt.

Fisk foar weet
Fisk foar weet
2 maanden geleden

Stemmen is jezelf voor de gek houden. Mensen leefden in kleine groepen honderdduizenden jaren lang. Je leven hing af van deze kleine groep, niet van mensen buiten deze groep. Waarom stemmen op iemand buiten mijn eigen kring?

Juan
Juan
2 maanden geleden

Los van deze manipulaties pleegt men stemfraude. De FVD als grootste ledenpartij had ,volgens mij, allang 20 – 30 kamerzetels moeten hebben.

Ron Swart
Ron Swart
2 maanden geleden

De Epstein-files komen steeds meer naar buiten en wat we tot nu toe hebben gezien & gehoord is klein bier met wat komen gaat.

Epstein was het honey trap uithangbord vd ziokhazaarse entiteit aka Is-ra-hell en de komende tijd zullen we steeds meer te weten komen over allerlei gruwelijkheden, inclusief kinderen & baby’s.

De positie van Andrew in het VK & Mette-Marit in Noorwegen zullen steeds meer onhoudbaar worden waardoor de roep voor afschaffing vd monarchie steeds luider zal klinken.

Het ligt in de lijn der verwachtingen dat de contacten tussen Charles & Jimmy Savile (pedo, satanist & necrofiel) bekend gaan worden bij het grote publiek met ronduit fatale gevolgen.

Vagevuur...
Vagevuur...
2 maanden geleden

Door VandaagInside is vorig jaar D666 weer groot geworden…
Nu is VandaagInside de VVD aan het promoten…

Bij een evenement van Hendriksen&Hendriksen(geen idie wie dat zijn…??) waren J.Derksen en W.Duk Lidewij de Vos af aan het zeiken, gelukkig geeft ze goed tegengas !
Dit was eea evenement waar Lidewij de Vos, Wierd Duk en Johan Derksen te gast en sprekers waren op 31 januari’26

Stem ze weg op 18 Maart !

Vorig jaar is er een vuil spelletje gespeeld…

Stem FvD, maar dat hoef ik eigenlijk hier niet te zeggen.

ralf
ralf
2 maanden geleden

janmaat werdt succecvol verguist, rita verdonk werd doodgezwegen, pim konden ze niet aan en die moest verdwijnen. om maar een paar namen te noemen.
mensen gingen nu stemmen op jetten “want die kwam zo sympathiek over” in het enige politieke programma dat ze ooit keken.
stemmachines die aantoonbaar gemanipuleerd kunnen worden (of zijn). je kan amper of niet iemand vinden die d66 heeft getemd.
het hele systeem is verrot, in 50 jaar opgetuigd om alles wat niet links denkt buiten te sluiten.
ik zie wel heel langzaam een kentering, zo waren we met teveel om de coronahoax nog vol te houden voor ze. al zijn we er nog lang niet, zo denken de linkse fascisten ècht nog steeds dat wij fascisten zijn, dat we de hele wereld moeten redden en onderhouden, en dat politici en media te vertrouwen zijn. knettergek, zie in de usa waar rellen zijn met mensen die pedofielen in hun wijken willen beschermen tegen de wet.

Rotterdammer
Rotterdammer
2 maanden geleden

Hoeveel mensen hebben hersens en doorzien dit gewoon?
Weinigen, blijkbaar.

jackie
jackie
2 maanden geleden
NooT
NooT
2 maanden geleden

Dat beïnvloeden is zeker smerig en m.i. onwettig, maar ik denk dat de verkiezingen om nog veel ernstiger redenen niet eerlijk zijn.

Om het voorzichtig te zeggen: de officiële uitslagen komen niet altijd helemaal overeen met wat de mensen feitelijk gestemd hebben… denk ik.

Daarbij maakt het trouwens geen flaus aus wat of wie je stemt, de hele structuur is één grote poppenkast en het meeste (alle) beleid ligt al lang van tevoren vast.
Ik stem daarom ook niet meer.

johan
johan
2 maanden geleden

In feite is NL een Mafia-land geworden. De ene ‘hand’ wast de andere ‘hand’.
NPO afschaffen!!!

lizard
lizard
2 maanden geleden

Echt eerlijke verkiezingen bestaan niet.
Niet zolang de mens en nu de computer zich ermee bemoeit.
Alles is met geld manipuleerbaar.

paratrooper
paratrooper
2 maanden geleden

Dat brengt de volgende vraag naar boven……..waarom wordt er geen WEERSTAND”” geboden tegen valse aantijgingen.. en dat voortdurend de kiezer voorliegen….met zoveel hoog opgeleiden in Nederland zijn er maar een paar die die framing “”onderuit halen Daar is Paul Cliteur en de personages van Ongehoord Nederland een paar van ( Bedankt daarvoor ) van al die miljoenen Nederlanders. Je gaat mij niet vertellen dat die hoog opgeleiden het niet zien als zelfs ik het zie !!

Rudolf P CNX
Rudolf P CNX
2 maanden geleden

Kennelijk is het Nederlandse volk ontvankelijk voor dit soort manipulatie, wat erin resulteert dat het de regering krijgt die het verdient.

Het zij zo. Wie zelf niet goed nadenkt als er verkiezingen aankomen, schaadt zichzelf.

paul
paul
2 maanden geleden

|Verkiezingen manipuleren is toch

Crimineel?

Roel
Roel
2 maanden geleden

Stemmen geeft geen zin, als het zin had werd het wel afgeschaft.

Liane_2005
Liane_2005
2 maanden geleden

Veel mensen raadplegen de stemwijzer en worden naar D666 geduwd. Allemaal manipulatie en fraude.

Pete VB
Pete VB
2 maanden geleden

Heet die Professor Robert Epstein???? Uhhh ja… Meer zeg ik niet…

de barmhartige
de barmhartige
2 maanden geleden

Jetten de lachende UI, je wordt gewoon in de maling genomen en NOG zie
de mensen het niet, indien je een beslissing neemt bedenk dan dat er
altijd twee kanten aan zitten maar ja mensen nemen andere het liever kwalijk
als zij hierop gewezen worden.
WANT DAT STROOK NIET MET HUN VLUGGEN MENING EN VINDEN ZIJ
DE ANDERE EEN DOM IEMAND.
HET GEZEGDE IS NOG ALTIJD BEZIND VOOR GIJ BEGIND. !!!!

Dat vind ik ..... ....
Dat vind ik ..... ....
2 maanden geleden

De enige invloed die ze kunnen uitoefenen is die op het hersendode volk. (Dat is wat z n hoofd de hele dag naar de media laat hangen )
En het stemmen passen ze gewoon naar eigen idee aan. Dat is de groen linkse intolerante ,,democratie ,. Rot tot op het bot ,

Dat vind ik ..... ....
Dat vind ik ..... ....
2 maanden geleden

Zinds dat Rutte aan de ,,macht , is. Zijn er geen eerlijke verkiezingen meer . Maar wat wil je. Het regerende tuig heeft gezorgd dat ze overal in de overheid achter de knoppen zitten.

Dirk
Dirk
2 maanden geleden

Zodra je goed om je heen kijk, zie je dat de meesten niet kunnen nadenken. Zoals de gemiddelde rat zou zeggen: “Mensen moeten worden geregeerd.” Propaganda gaat helemaal niet over kiezen; je hebt geen keuze. Propaganda gaat over het normaliseren van een kijk op jouw leven. Die kijk wordt bepaald door de machthebbers. De machthebbers zijn de architecten van het systeem. Macht wordt niet op het spel gezet op basis van een verkiezing. Macht is ooit verkregen door bloed, zweet en tranen. Van wie koop je zogenaamd dat stukje grond waar je huis op staat? En wie heeft dat van wie gekocht? Daar is voor gedood… dat is het fundament van een samenleving. Dood en verderf en onder bedreiging, zogenaamd beschermd worden tegen dat dood en verderf d.m.v belastingen. En als dat niet genoeg is, dan wordt je arm gehouden d.m.v. inflatie. Je moet altijd werken om te dienen en diegenen die het geld beheren oogsten de echte vruchten van jouw arbeid. Zo lang de slaaf het denkt goed te hebben, komt tie niet in opstand. En we leven nu in een tijd waarin gekeken wordt hoeveel de slaaf uitgeknepen kan worden… Tot wat voor gekke daden kunnen we die slaven inmiddels zetten? Een spuitje voor hun gezondheid? Zouden ze zoals vanouds zichzelf af laten slachten op een slagveld? En zo niet dan houden we ze lekker anstig. Laat ze maar op Internet “complottheorieën” op zoeken. Laat ze elkaar als dorpsgekken uitmaken. Verdeel en heers. Wie weet waar we die ontwetenden allemaal naartoe kunnen sturen. Zolang ze maar niet richting de machthebbers worden gestuurd. Daar weet niemand wat van… Zelfs de complotdenkers niet… snappie? En al lees je dit, je gaat toch weer naar je werk om die mensen te dienen… Lachuh he? Zo klem hebben ze je! Maar op een dag hebben ze je arbeid niet meer nodig, want dat is waar ze naartoe willen. De mensen die het in hun ogen het meest verdienen die blijven erbij horen. De rest? Dat lost zich vanzelf op. Ze hoeven niet op hun eigen soort te rekenen. Dat heb je tenslotte bij de prikkies gezien. Je doet het voor de zorg, je doet het voor een ander… maar die mensen die schaden hebben geleden van dat prikkie, daar wordt niet naar omgekeken. Wie is nou slechter? De machthebbers of de slaven? En daarom ben je een waardeloze slaaf. Je komt niet op voor goed en je vecht niet echt tegen het kwaad. Dus ga maar weer lekker naar je werk en ga de hele dag lekker nep doen. Waardeloze gesprekken, waardeloze arbeid… allemaal bezigheidstherapie, zodat de machthebbers echt van het leven kunnen genieten. En Epstein verhalen fungeren om angst voor de machthebbers in te boezemen bij de slaaf. Want wat gaan die slaven er nou echt tegen doen? Erover praten over hoe erg het is en wachten totdat er iets aan gedaan gaat worden… Zo gaat het toch altijd? Over 911 praten mensen nog steeds… over Kennedy praat men nog steeds… Over Waterloo praat men nog steeds… En ga zo maar door… Als de samenleving echt zo slecht is, dan moet je dat fundamenteel verdanderen. Maar veel beter dan dit wordt het toch niet… dat kan ik je nu al vertellen. Hoe zou de wereld zijn als iedereen gewoon deed waar die zin in zou hebben, zonder tot last te zijn voor een ander? En hoe moet je dan wel niet denken over mensen, die mensen een last vinden omdat ze vinden dat mensen een last zijn voor de wereld? Mensen vinden altijd wel iets om een ander tot last te bestempelen.

Julia
Julia
2 maanden geleden

Zwaar gehersenspoeld door de propagandazenders NPO, SBS6 en RTL alsmede de msm. De uitslag van die zogenoemde verkiezingen daar klopt geen hout van en is in en in triest. Ik kan mij niet voorstellen dat een weldenkende Nederlander op een partij als D66, CDA en VVD hebben gestemd die onder Rutte jarenlang ons land hebben overbevolkt, de boel kapot hebben bezuinigd kortom ons land grotendeels naar de gallemiezen hebben geholpen. Democratie is vermoord verkiezingen is pure schijn democratie sterker nog naar kiezers wordt niet geluisterd en worden genegeerd.

t.m.
t.m.
2 maanden geleden

https://youtu.be/oo-LjifaqiM
died suddenly
worldwide premiere nov.2022
The Stew Peters Network is proud to present DIED SUDDENLY, from the award winning filmmakers, Matthew Skow and Nicholas Stumphauzer. They are the minds behind WATCH THE WATER and THESE LITTLE ONES, and now have a damning presentation on the truth about the greatest ongoing mass genocide in human history.

Jill
Jill
2 maanden geleden

Verkiezingen waarom, EU-dictatuur bepaalt alles.

Jack
Jack
2 maanden geleden

Verkiezingen verlopen zeker niet eerlijk !
Daarvan zijn genoeg bewijzen.

Verder is de censuur alom aanwezig oa in alle zoekmachines.
Zoekmachines (niet alleen Google) laten je alleen maar zien wat ze je willen laten zien.
Sites die niet meegaan in het narratief krijg je nooit te zien in de zoekresultaten.
Het vrije internet zoals dat ooit bestond is inmiddels voorbij….

Joop
Joop
2 maanden geleden

Malleklaus zei het al, we hebben geen verkiezingen meer nodig want we weten de uitslag al.

Wow
Wow
2 maanden geleden

de psychologie van de pedofiel. liegen bedriegen dan emotioneel Lokken en paaien en dan toeslaan. Een maxima die zogenaamd reservist wordt alleen om uw kinderen het leger in te lokken of kijk naar de politiek veel beloven.de kiezer paaien en lokken met leugens en dan de agenda van hun meesters uitvoeren. Er is een weg uit dit moeras

Sjefke
Sjefke
2 maanden geleden

Door de media heeft de massa een hekel aan Trump en aan Forum voor Democratie.
Als je mensen vraagt waarom ze een hekel aan Trump of Baudet hebben hebben ze geen antwoord.
Dit is pure meningsvorming door de MSM.
Als je vraagt om een uitspraak te geven van Trump of ook van Baudet dan kunnen ze dat niet.
hetzelfde met Putin als je vraagt of ze een toespraak van hem geluisterd hebben zeggen ze van niet.
Helaas geld dat voor de hele politiek, als de mensen gecontroleerd hadden hoe de partijen in de tweede kamer stemmen, dan zouden bijvoorbeeld de BBB en de PVV nooit zoveel stemmen hebben gehaald.

Jroam
Jroam
2 maanden geleden

Nee, die zijn er niet!
Wat er ook van de Deserteur/ de Nazi Nicht / de Provo Etter gezegd kan worden.
Als politici, als volksvertegenwoordiger heeft hij niets, behalve zijn geaardheid waarmee hij alleen maar kan provoceren zoals het typetje uit Litte Britain “Daffyd Thomas”!
Net informatie gelezen over Sydney Smeets.
Het heeft weer zijn bevestigd dat de D werkelijk voor Deserteurs moet staan!
Het westen moet kapot, en daarom zeker ook Nederland.
Dan zijn de Deserteurs en al hun clubjes van volks- landsverraders een logische keuze om de hoofdrol te laten spelen.
“nou wat zijn ze in het Nazi Liefhebbende land toch geweldig, dat ze de jankende Pis Nicht de rol van minister president hebben gegeven.
Zouden ze met Sydney Smeets al aan het repeteren zijn.
Een Pedo-President is de laatste hype, interessant voor de “Muur Koppers” om hun invloed te behouden in het land van de Nazi Liefhebbers, Nichten Land.
Ondertussen in menig moslim land; ikke wete war vor NL staat; “ Nichten Land”.
Lekkr in jurk lopen en mekarr besnuffelen, en nog alles gratis krijgen!

Wil Obdam
Wil Obdam
2 maanden geleden

De verkiezingen worden weggegeven via de exitpoll en niet anders. De uitslag wordt bepaald door een onmogelijke exitpoll die altijd precies uitpakt zonder dat er ook maar 1 stem is geteld.

Back to top button
64
0
We lezen graag je reactie!x