De Finse geluidstechnicus Heikki Savolainen heeft in de Bosnische piramides in Visoko naar eigen zeggen onregelmatigheden opgemerkt die niet kunnen worden verklaard als natuurlijke fenomenen, zo meldde het Bosnische persbureau Patria.
De geluidsexpert verrichtte tussen 24 en 31 juli 2014 metingen in de Bosnische vallei van de piramides. Zijn apparatuur is gevoelig voor onder meer infra- en ultrageluid.
Indrukwekkend

De resultaten van de metingen waren volgens Savolainen indrukwekkend. Hij zei dat er een duidelijk verband is tussen de ultrasone en elektromagnetische trillingen aan de top van de Zonnepiramide en die in de ondergrondse tunnels. Dit laat volgens hem zien dat de tunnels en piramides één geheel vormen.
Archeoloog Semir Osmanagic, oprichter van het Archaeological Park: Bosnian Pyramid of the Sun, vertelde aan Patria dat het aantal toeristen lager lag als gevolg van overstromingen in het land.
Dezelfde manier
Osmanagic voegde toe dat steeds meer onderzoekers de vondst van de Bosnische piramides erkennen. Hij beweerde in 2005 dat een cluster van heuvels in de buurt van Visoko eigenlijk uit piramides bestond die met elkaar verbonden zijn middels ondergrondse tunnels. Volgens hem zijn de piramides 34.000 jaar oud.
Dankzij financiële steun van de Bosnische regering kon hij daar onderzoek naar doen. Volgens een Egyptische geoloog zijn de stenen op exact dezelfde manier gepolijst als de blokken van de beroemde piramides van Gizeh.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Buitenaards signaal blijft een mysterie’
Lennie legt de wereld in 6 minuten uit: ‘We leven in een wereld van schurken’
Jullie hebben dit zélf veroorzaakt! Zie hoe Baudet de Tweede Kamer confronteert met de ongemakkelijke waarheid over Syrië
‘We hebben geen ministerie van Volksgezondheid, we hebben een ministerie van Farmaceutische ziektebestrijding’
Nvidia probeert complottheorieën maanlanding te ontkrachten
Europese mediawet moet burgers ‘betrouwbare informatie’ verschaffen: ‘Riekt naar totalitarisme’
Tiener belandt in rolstoel na HPV-vaccin Gardasil. Lees hier over haar frustrerende strijd tegen Big Pharma
De Jonge: coronademonstratie Malieveld is ‘schuld’ van FVD
Oud-staatssecretaris: groot deel van de steun aan Oekraïne is VERDUISTERD