De Noorse kroonprinses Mette-Marit heeft excuses aangeboden voor haar contact met de veroordeelde pedofiel Jeffrey Epstein.
De vrouw van kroonprins Haakan bood haar excuses aan “voor de situatie waarin ik de koninklijke familie heb gebracht, vooral de koning en koningin”. Ze nam “nadrukkelijk afstand” van Epsteins misbruik.
Mette-Marit had uitvoerig mailcontact met Epstein en trof hem tussen 2011 en 2013 meerdere keren. Ze vroeg hem in de mails onder meer of het ongepast was twee naakte vrouwen als telefoonachtergrond te kiezen voor haar destijds 15-jarige zoon.
Ontwikkelen in een lab
Die zoon staat op dit moment terecht op verdenking van 38 strafbare feiten, waaronder verkrachting van meerdere vrouwen.
De kroonprinses deed in de e-mails nog een andere opvallende uitspraak. Op 1 november 2012 schreef de “Kronprinsessen”: “Binnenkort kunnen mensen geen nieuwe mensen meer maken.”
Dat vond ze een prachtig vooruitzicht. “La la land great” noemde ze het: “We kunnen ze gewoon ontwikkelen in een lab.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Terra Incognita: onze planeet redden in 80 dagen
Steeds vaker woningbrand door ‘groene’ zonnepanelen. Het is kommer en kwel
Politie demonstreert in Valencia voor vrijheid en tegen mondkapjes: ‘Stop de leugens’
Koningsdag: Zijn de nazaten van koningin Wilhelmina wel biologische Oranjes?
Kijk: RTL verspreidt verzinsel van Rob Jetten over heldhaftige Oekraïense militair
Dé manier om je personeel te motiveren en te behouden: incentives!
Natuur slaat terug: kever is sterker dan genetisch gemodificeerd maïs
Hubert Bruls, die vóór in de rij stond om aangifte te doen tegen Wilders, heeft geen problemen met haatprediker Bob Vylan
Staatssecretaris Rummenie: ‘stikstof-onzin’ vermoordt de Nederlandse economie