Archeologie

Het mysterie rond Göbekli Tepe: technologische hoogstandjes uit de oudheid en tijdreizen

Help ons door deze info met je kennissen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Technologische hoogstandjes uit de oudheid, tijdreizen, zelfactiverende machines, terravorming en gelekte topgeheime documenten. Een 12.000 jaar oud archeologisch object stelt onderzoekers nog altijd voor een raadsel.

Linda Moulton Howe reisde af naar de Turks-Syrische grens om een bezoek te brengen aan Göbekli Tepe. Rond 1962 ontdekte men er een aantal metershoge versierde pilaren die cirkelvormige of ovale bouwwerken vormen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Het bergheiligdom is met een ouderdom van 12.000 jaar het oudst bekende tempelcomplex ter wereld. Sinds 1994 doet het Deutsches Archäologisches Institut in samenwerking met het museum van Sanliurfa onder leiding van dr. Klaus Schmidt opgravingen en onderzoek.

Het complex is twee keer zo oud als bouwwerken die in Egypte, Soemerië en Engeland zijn gevonden. Onderzoekers speculeren dat Göbekli Tepe, Stonehenge en andere steencirkels en piramides zelfactiverende machines kunnen zijn die zijn achtergelaten door een buitenaardse intelligentie die lang geleden de aarde heeft geterravormd.

In deze video presenteert Emmy-winnares en onderzoeksjournalist Linda Moulton Howe het nieuwste onderzoek over Göbekli Tepe en topgeheime stukken over de commerciële toepassing van buitenaardse technologie die zijn gelekt door een anonieme wetenschapper.

[UFOTV]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

11 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Crazyeddy
Crazyeddy
9 jaren geleden

anomieme wetenschapper? waarom dan Linda Moulton Howe?

pat
pat
9 jaren geleden

Wat is Göbekli Tepe zie link:

https://www.youtube.com/watch?v=Pls0YjcL7Zg

Rob ter Horst
Rob ter Horst
9 jaren geleden

Ik heb jaren geleden een discussie gehad met Linda Molton-Howe, betreffende een als ufo gepresenteerde foto op haar website. Ik gaf aan dat het een meeuw was, die juist op het moment dat de foto werd gemaakt, voorbij kwam vliegen. De foto was overigens een opname van een baai in Amerika. De meeuw, en volgens haar en een specialist waar ze contact mee had een ufo, was natuurlijk behoorlijk wazig door zijn eigen beweging, maar met een beetje voorstellingesvermogen kon je nog snavel, oog, vleugel, lichaam en staart op de juiste plek zien, jammer…

PsyChriis
PsyChriis
9 jaren geleden

Super interessant allemaal en vooral intrigerend!

Jammer dat het bedolven wordt onder pseudo-wetenschappelijke uitspraken die niets, maar dan ook niets meer geven aan inzicht…
Alles wordt bekeken en gedaan met een ‘alien’ en ‘buitenaardse’ bril die enkel maar de a priori’s bevestigen.

Jeff
Jeff
9 jaren geleden

Goeie docu, het gaf me een voorstelling van wat ik me helemaal niet kan voorstellen. Natuurlijk is er een stukje invulling, maar die word je mijn inziens niet opgedrongen. Het is kijken door een andere bril. Al zou er maar iets van waar zijn of in de buurt komen is het spectaculair.

pat
pat
9 jaren geleden

Vind het jammer maar kan mij wel iets bij voorstellen dat de ufowerld dit ook aangrijpt
mede de Urfa Man van Göbekli Tepe maar het is niet alleen de ufowereld hoor.

Geen baard geen primatief kleren aan maar en soort Armai trui aan een mooie riem
en er zijn belden gevonden met helmen op enz. Dat haden wij helemaal niet in de ijstijd
of wel? wie waren het dan?? dat is wel heeeel vreemd hoor.

Bovendien, mensen die opgravingen hebben gedaan denken ook dat het geen mensen zijn.

zie link:
https://www.google.nl/search?q=Urfa+Man+G%C3%B6bekli+Tepe&tbm=isch&gws_rd=ssl#gws_rd=ssl&imgrc=_

zie link:
http://beforeitsnews.com/science-and-technology/2013/06/introducing-prof-noah-zark-2608342.html

pat
pat
9 jaren geleden

Vind het jammer maar kan mij wel iets bij voorstellen dat de ufo wereld dit ook aangrijpt
mede de Urfa Man van Göbekli Tepe maar het is niet alleen de ufowereld hoor.

Geen baard geen primatief kleren aan maar en soort Armai trui aan een mooie riem
en er zijn beelden gevonden met helmen op enz. Dat hadden wij helemaal niet in de ijstijd
of wel? wie waren het dan?? dat is wel heeeel vreemd hoor.

Bovendien, mensen die opgravingen hebben gedaan denken ook dat het geen mensen zijn.

zie link:
https://www.google.nl/search?q=Urfa+Man+G%C3%B6bekli+Tepe&tbm=isch&gws_rd=ssl#gws_rd=ssl&imgrc=_

zie link:
http://beforeitsnews.com/science-and-technology/2013/06/introducing-prof-noah-zark-2608342.html

J@n
J@n
9 jaren geleden

Turkije, tja volgens mij worden de mensen gewoon genept. Maar ja, men gelooft ook Erdogan.

Logiter
Logiter
9 jaren geleden

Volgens de wijsgeer Gurdijeff,waren egypte en dergelijke tempels knooppunten van kosmische onafwendbare krachten die vanuit de tempel over de wereld verspreid werden.
De tempels waren vele tientallen duizenden jaren ouder dan de egyptische beschaving zelf,en omdat de kosmische krachten hier samenkomen is het nooit ophoudende conflictzone wat kwa feiten alleen maar bevestigd wordt.
Het is niet te bewijzen,maar de aanname dat prehistorische beschavingen nog ver voor de Egyptenaren primitief waren is meer dan ontkracht en zelfs de tegenstelling lijkt meer waarheid te bevatten dan de goede bedoelingen van onze wereldleiders.

pieter
pieter
9 jaren geleden

Göbekli Tepe wordt heel wat begrijpelijker wanneer men de archeologie van de gehele regio erbij betrekt. Dan ziet men dat GT geen alleenstaand gegeven was.
Ashikli Hüyük is een andere neolithische nederzetting (7.500 vC) waar men o.m. de oudste ooit gevonden armband (obsidiaan) opgroef. Trepanatie werd ook in AH toegepast.
In Cayönü (8.000 vC) bevindt zich het zg. Schedelhuis waarin zo’n 300 schedels aangetroffen werden. Nog in Cayönü vond men de oudste resten van textiel (linnen, 7.000 vC) en waarschijnlijk is Cayönü ook de plek waar voor het eerst het zwijn werd gedomesticeerd. Behalve sporen van dierenbloed vertoont een massief offeraltaar (1.000 kg) ook sporen van mensenoffers.
Andere neolithische vindplaatsen rond Göbekli Tepe zijn Nevali Cori (o.a. een figurine met slangenhoofd), Boncuklu Domuz Tepe, Kosh Höyük en ook Bouqras in Syrië.

Emile
Emile
9 jaren geleden

Tja, dat laatste stukje over het UFO voorval in Engeland vind ik dan weer merkwaardig.
De Aliens (of wij zelf uit de toekomst) moesten hun schip repareren en dat doe je dan een paar honderd meter van de grootste Navo basis van Europa, tja, the worst spot on earth zal ik zeggen.

Dat de oude opgravingen van rond 10.000 BC geleden zijn ga ik in mee, niet dat de stenen zijn gebouwd door aliens maar door mensen die niet dom waren maar juist uiterst intelligent, de bedoeling van de cirkels is tot op de dag van vandaag nog steeds niet duidelijk.
De stenen rond Göbekli Tepe zijn van zandsteen gemaakt dus dat is allemaal niet onmogelijk, onmogelijk zijn de rechthoekig graniet blokken van rond die tijd op andere plaatsen op de wereld 😉

Ik begrijp wel waar deze dame naar toe wil , dat is al te duidelijk maar hoe je het wend of keert word van alles aan elkaar gelinkt zonder feiten.
Ze heeft ook voor Ancient Aliens gewerkt dus dat verklaard een hoop 🙂
Maar de onderwerpen zijn op zichzelf staand altijd interessant

Back to top button
11
0
We lezen graag je reactie!x