Mens en Dier

Hongaarse premier: ‘Soros is één van de meest corrupte mensen ter wereld’

Help door deze informatie met jouw kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De Hongaarse premier Viktor Orban heeft miljardair George Soros ‘één van de meest corrupte mensen ter wereld’ genoemd. “Hij bedreigt Hongarije en Polen,” zei Orban op Kossuth Radio. Die landen spraken een veto uit over de Europese begroting.

“Soros heeft genoeg politici in zijn zak die Hongarije en Polen nu willen chanteren,” aldus de Hongaarse leider, die toevoegde dat de miljardair ‘absurde’ uitspraken heeft gedaan over zijn land.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

In een recent artikel beweerde Soros dat Orban het hele land heeft leeggeroofd en dat de premier en zijn vrienden heel erg rijk zijn geworden. Ironisch genoeg heeft Soros zelf een enorm fortuin opgebouwd en is hij in het verleden schuldig bevonden aan handel met voorkennis.

Kolonisatie of slavernij

Hongarije en Polen hebben hun veto uitgesproken over de begroting omdat ‘dit niets minder is dan een poging onze soevereiniteit radicaal in te perken’, reageerde de Poolse minister van Justitie Zbigniew Ziobro. “Uitvoering leidt tot politieke, culturele en uiteindelijk economische kolonisatie of slavernij,” zei hij. Orban waarschuwde dat de EU ‘een tweede Sovjet-Unie dreigt te worden’.

Soros noemde het Poolse-Hongaarse veto ‘egoïstisch en onverantwoordelijk’ nu het aantal coronagevallen ‘gevaarlijk snel stijgt’. Zoltan Kovacs, woordvoerder van de Hongaarse regering, schreef dat ‘de EU uiteindelijk het Soros-plan uitvoert’.

[Breitbart]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 47 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

52 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Peter
Peter
5 jaren geleden

Hij is een van psychopaten .
Die de macht gegrepen hebben.

jaak
jaak
5 jaren geleden

Daar heeft ie volop gelijk in!!

legalize
legalize
5 jaren geleden

Hongarije en Polen hebben dus meer ballen als dat stelletje ja knikkers in nederland.

Ertje
Ertje
5 jaren geleden

Maar het is toch juist mooi dat landen met elkaar verenigen, zo word toch saamhorigheid gecreërd? Samen staan we sterk toch?

Louise
Louise
5 jaren geleden

Dat zijn belangrijke uitspraken van twee hoog niveau ervaringsdeskundigen! ‘k hoop en bid dat bij meer Europese politici de ogen zullen opengaan!

Ron Swart
Ron Swart
5 jaren geleden

Mabel van Oranje, lid van de in 1727 opgerichte Committee of 300 (ook wel the Olympians genoemd) en multimiljonair dankzij overleden echtgenoot Friso (1968 – 2013) was tussen 2008 en 2012 CEO van The Elders. Dit Soros-speeltje waarvan prominenten als oud-president Carter, oud-bisschop Desmond Tutu en oud-president Nelson Mandela lid waren, zou bemiddelen bij conflicten over de hele wereld.
Sinds 2016 is ze betrokken bij Girls Not Brides, een organisatie die streeft dat meisjes zelf beslissen of ze willen huwen of niet.

jachtgodin
jachtgodin
5 jaren geleden

Deze soros is een gevaarlijke maniak die een leger psychopaten heeft aangesteld=betaald om het plan, vernietigen van de vrijheid van de mens, dier en plant uit te voeren.

Stay Positive
Stay Positive
5 jaren geleden

Hij (Orban) heeft gelijk. Maar Hongarije heeft ook maatregelen dus ergens klopt er iets niet.

William
William
5 jaren geleden

De man Soros is een wandelende zombie.. gewetensloos en verpersoonlijking van het kwaad… follow the money

The don killuminati
The don killuminati
5 jaren geleden

Hulde voor deze orban. Nu stuit de EU op landen die wel verzet geven omdat zij verder kijken dan de agenda van soros die wel goed zijn zal voor iedereen. En zie meteen hoe draconisch ze zich op gaan stellen, man het word steeds duidelijker alleen ze schaken op teveel borden en dat gaat ze de kop kosten.

Michiel
Michiel
5 jaren geleden

“Orban waarschuwde dat de EU ‘een tweede Sovjet-Unie dreigt te worden’.” Volledig mee eens!

Pieter
Pieter
5 jaren geleden

George Soros is gevaarlijk ventje dat al 92 jaar is. Waarom blijven slechteriken nu altijd zo lang leven? 🙁 Nou George mag dan de inhuldiging van Trump nog meemaken en dan moet het maar eens over zijn. Maar helaas Soros Jr neemt de zaak over heeft ook weer vreemde vrienden:
https://www.mupload.nl/img/w2vsgp5.jpg

Martin van Alderen
Martin van Alderen
5 jaren geleden

Hoe zit het dan met zijn verlengstukjes om ons heen?

Jenne Sr.
Jenne Sr.
5 jaren geleden

Vreemd mensen als Fortuyn verdwijnen, en de Soro’en van deze wereld blijven ons terorriseren !

Johannes
Johannes
5 jaren geleden

Ik vindt de Hongaarse premier Viktor Orban wel een goede premier!

Jeff
Jeff
5 jaren geleden

Die Soros is eigenlijk niet meer als een zakenman/projectontwikkelaar. De technieken die hij gebruikt, zijn doodgewoon in zijn wereld. Omkopen van politici, gebeurd op elk niveau en hij is toevallig erg machtig. Altijd al zo geweest en zal altijd zo blijven. Tenzij je Putin heet natuurlijk.

Raymond
Raymond
5 jaren geleden

En lelijk

Martin van Alderen
Martin van Alderen
5 jaren geleden

Maakt dat nog wat uit als alles en alles om je heen corrupt is.

benno
benno
5 jaren geleden

viktor orban is een held !
hij doorziet de islam fascisme ook !
als ik echt HELEMAAL geen uitweg meer weet, vraag ik politiek asiel aan in Hongarije !
een leider naar mijn hart…

nou en!
nou en!
5 jaren geleden

snackbar het deugertje, dagmenu.

slachtofferrolletjes in sorossaus en patatje oorlog! cashless betalen!

Chad Yanter
Chad Yanter
5 jaren geleden

Corrupt of kwaadaardig? Het laatste is echt erg.

Marleen
Marleen
5 jaren geleden

Al de premiers hebben blijkbaar boter op hun hoofd !
De pot verwijt de ketel….

Back to top button
52
0
We lezen graag je reactie!x