Alle Hongaarse groepen die door de schimmige miljardair George Soros worden gefinancierd, moeten het land uitgegooid worden. Dat heeft de vicevoorzitter van regeringspartij Fidesz gezegd.
De Hongaarse premier Viktor Orban zei eerder al dat maatschappelijke organisaties geld krijgen uit het buitenland om ‘vluchtelingenstromen op gang te brengen en migratie te bevorderen’.
Vicevoorzitter van Fidesz Szilard Nemeth zei tijdens een persconferentie dat Soros ‘het grootkapitaal en politieke correctheid opdringt aan Hongarije’ en dat de ngo’s die hij financiert ‘zich inmengen in de politiek’.
Verdreven
“Deze organisaties moeten met alle beschikbare middelen worden bestreden en ik ben van mening dat ze eruit moeten worden gegooid,” citeerde de website HirTV hem.
“Ik denk dat de omstandigheden daar nu rijp voor zijn,” voegde hij toe, verwijzende naar de verkiezing van Trump.
Orban vertelde de website 888.hu in december al dat Soros uit ieder Europees land zal worden verdreven en dat ngo’s onder een vergrootglas zullen worden gelegd.
Wereldwijde machtsstructuur
“Het komende jaar zal in het teken staan van de verdrijving van Soros en de machten waar hij voor staat,” zei Orban.
In 2014 zei hij dat maatschappelijke organisaties die vanuit het buitenland worden gefinancierd, een dekmantel zijn voor ‘betaalde politieke activisten’.
Trump heeft de 86-jarige miljardair ervan beschuldigd deel uit te maken van een ‘wereldwijde machtsstructuur die de werkende klasse heeft beroofd en dat geld heeft gegeven aan een handvol grote corporaties en politieke entiteiten’.
Reclamespotje
In een reclamespotje toonde de aankomende president afbeeldingen van Soros, Fed-baas Janet Yellen en Goldman Sachs-directeur Lloyd Blankfein, die alle drie joods zijn.
De Anti-Defamation League vond het spotje om die reden ongepast.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De architectuur van de macht volgens oprichter van de Illuminati Adam Weishaupt
De Jonge over arts die ivermectine goed idee vindt: ‘Die moet natuurlijk wel op zijn jasje worden gespuugd’
Schijfvormige UFO gespot boven Mount Everest. Wat zou dit kunnen zijn?
Wetenschappers ontdekten iets onverklaarbaars onder Grote Piramide, blijkt uit geheime KGB-documenten
Franse professor: geprikte mensen vormen gevaar voor anderen en moeten in quarantaine
Kennedy kondigt aan: we gaan de chemicaliën uit de CHEMTRAILS halen
Zorgminister bevraagd over explosie in aantal volledig geprikte vrouwen dat doodgeboren baby krijgt
Waarom je al die onzinberichten over de alarmerende stijging van de zeespiegel niet moet geloven
In Australië: ‘Om het zorgstelsel te beschermen gaan we ongeprikten buitensluiten’