Jasmijn is zeven en kan heel gelukkig worden door bomen te knuffelen of door met dieren te praten. Alles wat zij aanraakt lijkt te veranderen in levende, voelende wezens.
Robert is tien en is het liefst de hele dag in de natuur. Hij klimt hoog in de bomen en kan daar de niet altijd even makkelijke dagelijkse realiteit ontvluchten.
Ik voel, ik voel, wat jij niet voelt… gaat over kinderen die hun omgeving anders ervaren dan de meesten van ons, die tegen de stroom in hun eigen weg gaan en de wereld steeds met nieuwe ogen durven te zien.
Bron: Elsbethvannoppen.nl
Gerelateerd:
- Elven, geesten en buitenaardsen in IJsland (documentaire)
- Geest waart rond door politiebureau in Christchurch
- Senator VS ‘bezocht door engelen’
- Stemmen in het hoofd stellen juiste diagnose
- Politie mag helderzienden blijven inzetten
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






DDoS-aanval legt Viruswaarheid & Vrij en Sociaal Nederland plat: ‘Dit gaat echt helemaal mis’
“Crisis in Griekenland veroorzaakt door de Rothschilds”
Er worden vieze, vuile en vunzige spelletjes gespeeld. Kamerlid legt in 1 minuut glashelder uit waarom we ons zo massaal buigen over het Midden-Oosten
Koopman en spion: Philips in de Tweede Wereldoorlog
‘Voldemort’ wil 20 miljoen extra voor de CoronaCheck-app: ‘Hallucinante bedragen’
5 verrassende dingen die je moet weten over water
Meisje (8) geneest na bijna-doodervaring van chronische aandoening: “Je hebt nog werk te doen”
De Jonge opent aanval op ongevaccineerden: ‘Echt zeer zorgelijke en gevaarlijke uitspraken dit’
Universiteit van Oxford gaat op zoek naar de Yeti