Inmiddels kijkt men ook in het buitenland met verbazing naar onze premier, die in Davos uitlegt waarom hij voor staatsgeleide en door de overheid gesubsidieerde media is. “Weg onafhankelijke journalistiek!” zegt Kamerlid Wybren van Haga.
Op internet circuleren beelden die begin 2020 zijn gemaakt op het World Economic Forum. Daar deed Rutte een oproep aan de aanwezigen, waaronder politici, om ervoor te zorgen dat de media ook in de toekomst in staat zijn een goed salaris uit te betalen aan journalisten.
Inmiddels kijkt men ook in het buitenland met verbazing naar onze premier die in Davos uitlegt waarom hij voor staatsgeleide en door de overheid gesubsidieerde media is.
Weg onafhankelijke journalistiek!#BVNL #BelangVanNederland pic.twitter.com/u4LmGUBEIn— Wybren van Haga (@WybrenvanHaga) July 13, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Compleet gestoord
We hebben journalistiek en de ‘vrije pers’ nodig om aan de mensen te kunnen uitleggen ‘wat er echt speelt’, zei Rutte. Het fragment kwam onlangs voorbij in The Rubin Report. Presentator Dave Rubin zei dat de rijke landen volgens onze premier in feite de media moeten financieren zodat niemand erachter kan komen wat ze doen.
“Het idee dat overheden nieuws zouden moeten financieren, is compleet gestoord,” stelde Rubin.
Ziek
Sara Gonzales van BlazeTV trok een parallel met de Communistische Partij van China en Noord-Korea, en zei dat het doel hiervan is om het narratief te beschermen, net zoals social media als Twitter en Facebook het narratief koste wat kost moeten beschermen. “Het is ziek,” zei ze.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






BioNTech-topman laat zich nog niet vaccineren tegen corona: ‘Belangrijk dat niemand uitvalt’
Van Meijeren wordt beticht van het diskwalificeren van ‘onze onafhankelijke media’, dit is zijn genadeloze reactie
Beter scoren op een toets? Ga mediteren
Minister De Jonge spreekt zichzelf tegen. Hoe menselijk is hij nu echt?
Kijk: Marc Van Ranst noemt Great Reset in Tweede Kamer ‘fake news’
Waarom bleef Fortuyn buiten beeld in een interview met de man die in 2002 aan het roer stond van de nationale crisisbeheersing?
Timmermans op pijnlijke wijze geconfronteerd: ‘Welke buitenlandminister bood Zuidas als witwasparadijs voor Russische maffia aan?’
“Vlucht MH17 neergeschoten door Oekraïense soldaten”
Kijk: VVD’er reageert hoofdschuddend op bulderspeech Marcel de Graaff in EU-parlement