Buitenland

Europese Commissie werkt aan eigen inlichtingendienst: ‘Verdere opmaat naar Europese staat’

Help ons door dit met iedereen op je social netwerk te delen!

De Europese Commissie werkt op dit moment aan een nieuw inlichtingenorgaan. EU-baas Ursula von der Leyen wil gegevens van spionagediensten uit lidstaten beter samenbrengen om “de veiligheid te vergroten”.

Ze wil medewerkers van diverse Europese inlichtingendiensten bijeenbrengen om gegevens te delen. Het is niet de bedoeling zelf te gaan spioneren, beloofde ze.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Stevige bezwaren

Er wordt naar gekeken en over gesproken, bevestigde een woordvoerder. De EU heeft geen eigen inlichtingendienst, zoals een CIA of MI6, maar landen werken wel samen onder de diplomatieke vleugel van de EU in het Intelligence and Situation Centre (Intcen).

Er zijn stevige bezwaren tegen een dergelijke dienst. Zo waarschuwt aankomend Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen dat dit een verdere opmaat is naar een Europese staat.

Europese CIA

“De volgende stap is het samenvoegen van de spionagediensten tot een soort Europese CIA,” voorziet hij. “Er is vrijwel geen beleidsterrein meer waar de EU zich níét mee bezighoudt.”

Zijn partij Forum voor Democratie wil deze ontwikkeling stoppen en daarvoor is maar één optie, stelt hij: Nexit.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je dit interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 57 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

70 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
2 maanden geleden

HOE is het in vredesnaam mogelijk, dat deze heks Ursula von der Leijen überhaupt nog steeds op de plek zit, waar zij zit?

Als deze tante gewoon werkzaam was in willekeurig wat voor bedrijf, dan had zij allang haar biezen, oh nee, haar bezemsteel kunnen pakken en direct via de uitgang wegvliegen.

Zij heeft ook nogal een geschiedenis, hoor. Jaren geleden was zij nota bene minister van Defensie in Duitsland en daar heeft zij een complete puinbak van gemaakt.

Oh, wat waren ze toen blij, toen ze verkozen werd om “baas” te worden van de Europese Commissie. Zij is simpelweg weggepromoveerd.

Nu hebben ze dus weer een nieuw plannetje bedacht om, inderdaad, binnen Europa een soort CIA op te richten. Natuurlijk duidelijk om van Europa een soort Verenigde Staten van te maken.

Zoals ik ernaar kijk, zal dat vast en zeker NIET lukken.

Kijk alleen maar naar de voormalige Oostbloklanden. Landen als Polen, Slovenië, Hongarije, Tsjechië, hebben hun buik méér dan vol van “Brussel”.

En dan dat ongelooflijke argument, dat ze hier hanteren: Voor de veiligheid van Europa en van ons allemaal.

Héél eerlijk: Het is nog NOOIT eerder in de geschiedenis zó ongelooflijk ONVEILIG geworden als juist in deze tijd.

Daar zijn, bewezen, natuurlijk de enorme hoeveelheid aan NIEUWKOMERS voor het grootste percentage debet aan.

Pepijn van Houwelingen heeft het juiste antwoord: NEXIT.

Nu, Pepijn, ik ben het daar hartgrondig mee eens, maar zolang het merendeel van de Tweede Kamer jongens en meisjes 100% achter de EU staat, zal dat helaas niet gebeuren.

Overlever van toen..
Overlever van toen..
2 maanden geleden

Met een NEXIT zijn we al 80 jaren te laat!
Goed beschouwd worden we toch al 85 jaren door de Nazi’s gedicteerd!
Wel de Nazi’s die in Amerika verbleven dan wel te verstaan welke zich nu in de EU commissie hebben verenigd!!

Bezorgde burger 1
Bezorgde burger 1
2 maanden geleden

Verder op maat naar het beest systeem !

Welke Het woord van God : de Bijbel al duizenden jaren geleden heeft voorzegt voor een speciale periode in de wereldgeschiedenis : de EINDTIJD periode!

Beest uit de zee:

In Openbaring 13 wordt een beest uit de zee beschreven. Dit symbool verwijst naar een wereldse politieke macht.

https://m.youtube.com/watch?v=O6rk0aFJx4U&pp=ygUhSGV0IG1lcmt0ZWtlbiB6aWUgaWsga29tIHNwb2VkaWcg

Beest uit de aarde:

Het beest uit de aarde wordt gezien als de valse profeet die het beest uit de zee aanbidt en mensen ertoe aanzet om het beest te aanbidden.

https://m.youtube.com/watch?v=SQmtgPqsWw0&pp=ygUhSGV0IG1lcmt0ZWtlbiB6aWUgaWsga29tIHNwb2VkaWcg0gcJCQMKAYcqIYzv

Het getal van het beest: Het merkteken

In Openbaring 13:18 staat dat het getal van het beest 666 is en dat het een menselijk getal is. De tekst roept op tot wijsheid om dit getal te ontcijferen.

https://m.youtube.com/watch?v=10G3inDFUNM&pp=ygUhSGV0IG1lcmt0ZWtlbiB6aWUgaWsga29tIHNwb2VkaWcg

Maar geen angst : gerechtigheid zal uiteindelijk de scepter zwaaien. De uiteindelijke autoriteit is in handen van de Here Jezus.
Het kwaad, de dood, ziekte, onrecht, corruptie, leugens ; de duivel heeft het nafluiten.
De duivel is reeds overwonnen op T KRUIS!

Vergeet dit niet lieve mensen : we hebben allen de Here Jezus Christus nodig om te overwinnen over t kwaad en de dood!!

Nog een gezegende dag allen …

Snappie
Snappie
2 maanden geleden

Van houwelingen heeft groot gelijk met zijn nexit want de eu is een puinhoop en chaos , leugens over klimaat , leugens over een pandemie leugens over vaccinatie, leugens over Oekraïne oorlog, complete ongecontroleerde migratie van illegalen en vreemd gespuis , geld verslindende projecten de eu is volslagen dolgedraaid out of control.

De eu is een waardeloos instituut die de Europeanen met angst en belastingen en met een miljoen debiele wetten in een dwangbuis dwingt.
Weg met ursula en haar fascistische consorten Yong global leaders
Weg met de achterlijke rutte met zijn navo oorlogsdrang
Ook schoof is een smerig stuk vreten van de geheime dienst en nu wil de eu nog meer smerige politieke spelletjes spelen.

Genoeg is genoeg en nederland voor de Nederlanders en wel op de eerste plaats.
De eu is een criminele organisatie van georganiseerde misdaad.
Gooi eerst alle geheime doofpotten maar eens open het stinkt in Europa naar deep shit.

T,A
T,A
2 maanden geleden

eerder denk ik dat de gehele regering vervangen moet
en daarna uit de EU

een nieuwe regering die nee zegt tegen alle wetten van de EU.
wat willen ze doe als wij niet meer mee doen?

EN ONZE VOORDELEN

we besparen handen vol geld.
een asielstop.
geen klimaa of stikstof regels.
huizen kunnen gebouwd.

ENZ ENZ

het kan zo mooi zijn.

Jan vd K
Jan vd K
2 maanden geleden

Dat snap ik ook niet van Victor Orban die ligt terecht totaal overhoop met de EU maar de EU verlaten is blijkbaar geen optie voor hem. Engeland is er vooralsnog ook niet beter op geworden met hun Brexit. Maar ik ben er helemaal voor dat die hele EU uitelkaar valt en dat gaat ook zeker gebeuren want de verdeeldheid is groot en de EC is een ramp voor alle EU lidstaten.

Dutch warrior
Dutch warrior
2 maanden geleden

En met 400 miljoen plus Europeanen kijken we ernaar. Wat vinden we het nou van allemaal? Het kijken naar de ondergang? Het doet mij zeer, al was er maar 10% van de Europeanen bereid tot verzet……… Zelfs dat is een utopie 🙈

Hans
Hans
2 maanden geleden

En de propaganda gaat maar door. De NPO, de Nederlandse Propaganda Omroep, heeft eerst Rob Jetten in het zadel geholpen en nu komt verkenner Koolmees met het voorstel, luid bejubeld door de NPO, om Jetten en Bontenbal een stuk te laten schrijven waarin Nederland zal worden uitgekleed en op termijn zal worden opgeheven. Want beide lieden zijn groot voorstander van de ‘Europese eenwording’ of anders gezegd ‘Afbraak van de lidstaten, w.o. Nederland’.
Het is te hopen dat de meerderheid in de Tweede Kamer hier voor gaat liggen en dat het motorblok PVV, JA21 en FvD het voortouw gaat nemen om Nederland als staat weer op de agenda te zetten en daarmee de Nederlandse burgers weer enige trots te bieden over hun eigen land.
Want ‘Mark my words, that’s all we have’: het proces van afbraak van Nederland gaat maar door, met D66, CDA en de NPO voorop.

Gerwin
Gerwin
2 maanden geleden

Ursula von der Leijen is een Globalist. Voor zover duidelijk hebben de Globalisten van de EU een terengzootje gemaakt inclusief onze zogenaamde linkse en rechtse politieken partijen. Dat is min of meer ook doorgestoken kaart. Zijn ook Globalisten met Jetten voorop.

Kijk en huiver en het word alleen maar duidelijker, Peter Baars hierover;

https://youtu.be/JDEwk7O-6rE?t=48

Andre Breems.
Andre Breems.
2 maanden geleden

Ik lees dat zij belooft en daar ben ik maar gestopt met lezen 😅😅😅😅😅

Man on the moon
Man on the moon
2 maanden geleden

Fascisten EU. Nexit nu !

Mart
Mart
2 maanden geleden

O.., ze gaat niet zelf spioneren, maar wil dat anderen haar veiligheid vergroten … 🤔ok

Joop
Joop
2 maanden geleden

Deden de nazi’s ook en zij is een volledige nazaat ervan met velen andere dit gespuis moet worden afgevoerd zijn moordenaars genocide depopulatie tribunaal voor deze machtsgeile idioten Rutte en co met hun NSB ambtenaren.

wolfje168
wolfje168
2 maanden geleden

De zaak stort vanzelf in. Kwestie van tijd.

Ron2
Ron2
2 maanden geleden

Het is niet de bedoeling dat we zelf gaan spioneren zegt deze onbetrouwbare incompetente zelfoverschattende vrouw belust op macht. 80 procent gelooft dat direct. Je ziet het al aan de stemmers voor D66.

salvar
salvar
2 maanden geleden

nexit moet vanuit de bevolking komen.
animo hiervoor nee.
de burgers worden liever geslagen en dan nog.

het ligt zo lekker he de bank en vooral het kraken van de zak chips.
mobieltje ernaast en het scherm aan , wie doet je wat.

maar dit stelt nog niets voor het wordt nog veel erger en erger wacht maar tot het tuig echt gaan beginnen.

hebben we zo nog een toekomst nee helaas dat zal voorgoed voorbij zijn.

hoeveel burgers zullen de schouders ophalen en denken het zal wel voorbij gaan.

Jack
Jack
2 maanden geleden

Ja de CIA staat ook alom bekend om zijn grote successen natuurlijk….
Ze voeren nooit dubieuze acties uit die dood en verderf veroorzaken over de hele wereld of zoiets..

O wacht

Jill
Jill
2 maanden geleden

De Eu is aan het barsten en het wordt tijd dat die handel ineenstort. Wij worden geregeerd door gekken, megalomanen, psychopaten. Weg ermee.

Charlotte
Charlotte
2 maanden geleden

Inderdaad het beste is NEXIT… Die hele EU is er niet voor de burgers maar hoofdzakelijk voor hun zelf macht en een heleboel 💸 geld!.. Een soort slaven kolonie dat is wat ze willen op alle gebied!…
Het is ook niet te hervormen deze corrupte bende!…
🧐🙈😖🤬💯

Defender
Defender
2 maanden geleden

En zo verdwijnt nederland de regering heeft helemaal niks meer te vertellen D66 juicht dit toe dus alleen maar Europeesche verkiezingen

Fisk foar weet
Fisk foar weet
2 maanden geleden

NEXIT :EU /NATOSTAN. WHO, UN, Zionisme, klimaatverdrag, CBDC enz. Soevereiniteit terug. Gulden terug.

Angel
Angel
2 maanden geleden

Dat hele zooitje de laan uit sturen is ook nog een optie. Maar zolang ze geen tegengas krijgen kunnen ze lekker hun gang gaan en de gewone burger in de gaten houden en uitknijpen als een citroen. Toch nog iets waar ze goed in zijn.

Gerdgw22
Gerdgw22
2 maanden geleden

Gestapo 2.0

Sophie
Sophie
2 maanden geleden

Eens met Annette maar wat ik niet begrijp is het volgende: als zoveel Nederlanders tegen het huidige beleid zijn, snap ik niet dat FvD (maar) 7 zetels heeft gekregen.
Natuurlijk is dat een opsteker maar het gaat Nederland niet uit het EU moeras trekken.
We zien nu al aan het touwtrekken naar links van D66, dat het nieuwe beleid desastreus zal uitpakken voor dit land.
De gevestigde orde zit zo gebakken in ons systeem, dat de massa het niet wil opgeven en vasthouden aan OUDE POLITIEK!
We zouden massaal moeten protesteren tegen deelnamen aan de onverzadigbare EU en onze vrijheid terug nemen.
Dat is m.i. de enige manier om het land weer op de rails te krijgen.

Poekie
Poekie
2 maanden geleden

Ursela wil veiligheid, tjonge jonge..
Ze gelooft in haar eigen leugens.
Het gaat hen niet om veiligheid maar controle

Mark
Mark
2 maanden geleden

Wat is er mis met europol..?

Ellis
Ellis
2 maanden geleden

Oh, die veiligheid…….

Robb
Robb
2 maanden geleden

Ja,de mens word steeds meer een democratische Robot van het systeem, waarin men niet meer mag denken alleen orders opvolgen, en eigen gedachten word daarin uiteindelijk streng Verboden

Dirkje
Dirkje
2 maanden geleden

Ah joh, laat ze gewoon lekker inlichtingen dienstje spelen, net zoals ze alles spelen. Het zijn gewoon een stel verwaande kindertjes daar bij die hele EU. Wij gaan gewoon door berichtjes tikken op internet, ons kapot ergeren en met werken en belasting betalen tot we niet meer kunnen en dan de euthanasie in. Komt uiteindelijk allemaal goed. Alles gaat door zoals geplant.

Erna
Erna
2 maanden geleden

‘If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face

Het citaat uit George Orwells 1984
symboliseert een toekomst waarin een totalitair regime de macht behoudt door middel van voortdurende angst, marteling en het onderdrukken van alle afwijkende meningen, wat het regime zelf definieert. Het “stampwerk op een menselijk gezicht – voor altijd” is een metafoor voor de volledige en oneindige onderdrukking van de menselijke vrijheid en de volledige vernietiging van hoop en liefde, vervangen door een systeem gebouwd op haat en macht

t.m.
t.m.
2 maanden geleden
J.A.Bosma
J.A.Bosma
2 maanden geleden

NEXIY!!! En een duidelijk NEE afgeven door het volk!!!

Lawke
Lawke
2 maanden geleden

Een eigen inlichtingendienst… Yep, ze zijn bang. Sturen we alvast een container met pampers?

Ron
Ron
2 maanden geleden

De NAZIS zijn terug en onze regeringen zijn collaborateurs.

Rudolf P.
Rudolf P.
2 maanden geleden

Als landen nu eens beginnen met het terugsturen van alle onveiligheid veroorzakende immigranten, dan kunnen de goed immigranten blijven en wordt het uiteindelijk een stuk veiliger.
Dat spaart veel geld uit, direct en op de lange termijn.

Back to top button
70
0
We lezen graag je reactie!x