Buitenland

Israëlische politicus roept op tot totale vernietiging van Gaza, maakt vergelijking met Dresden en Hiroshima

Help anderen door deze info met anderen op je social netwerk te delen!

De Israëlische politicus Moshe Feiglin eist in het ene na het andere interview op de Israëlische tv dat het Israëlische leger Gaza volledig vernietigt. Gaza moet veranderen in Dresden en Hiroshima, vindt de politicus.


De Israëlische overheid lijkt daar gehoor aan te geven. France 24 heeft satellietbeelden getoond waaruit blijkt dat de Israëlische luchtmacht inmiddels hele wijken met de grond gelijk heeft gemaakt.


De oudste Israëlische reservist riep Israëlische soldaten op Palestijnse ‘gezinnen, moeders en kinderen’ te doden, inclusief hun eigen Palestijnse buren in Israël.


De Israëlische premier Benjamin Netanyahu zei dat Joden ‘de mensen van het licht’ zijn en Palestijnen ‘de mensen van de duisternis’. Hij voegde toe dat zijn oorlog ‘de profetie van Jesaja zal verwezenlijken’.


De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Antony Blinken beweerde dat de aanval van Hamas op Israël ‘tien keer zo erg was als 9/11’. Hij vergeleek de aanvallen van Hamas met de Holocaust.


Uit een peiling blijkt dat een meerderheid van de Amerikanen niet wil dat de Verenigde Staten wapens sturen naar Israël, maar Washington heeft alvast vliegdekschepen en duizenden troepen vooruitgestuurd.

[Summit News via Information Liberation]

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.6 114 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze informatie goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

179 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Margie
Margie
1 jaar geleden

Zo zie je maar weer. Geloof en religie maken meer kapot dan goed voor je is. Liefde moet uit jezelf komen.

Goldielocks
Goldielocks
1 jaar geleden

And so it begins……. maak je borst nat, WW3 is coming

Greet Resist
Greet Resist
1 jaar geleden

open sollicitatie voor een navo baantje

Henny
Henny
1 jaar geleden

Triest! Ze doen wat hun is overkomen.

Tigron
Tigron
1 jaar geleden

De Israëlische politicus Moshe Feiglin……

Hm,… de ‘g’ vergeten?

Fransdo
Fransdo
1 jaar geleden

Ik ben het absoluut oneens met dit door emotie gedreven Israelische standpunt maar ik begrijp het wel. Maar, als je de wereldopinie aan jouw kant wilt houden dan is dit exact wat je niet moet doen.

Grondtroepen inzetten om de verraderlijke HAMAS-STRIJDERS uit hun huizen te verdrijven is natuurlijk ook geen prettig vooruitzicht maar wel beter dan dit.

Ergo, gebruik je hersens, niet je emoties.

Voice_of_Reason
Voice_of_Reason
1 jaar geleden

PRAY FOR PEACE! BID VOOR VREDE! VOOR IEDEREEN!

Wilbert thijsen
Wilbert thijsen
1 jaar geleden

Inmiddels kookt mijn bloed en alles in mij schreeuwt om vergelding en vernietiging van deze moordenaars . Laten we deze genocide echt toe ? Laten we ons door Amerika en israel onze menselijkheid afnemen ? De media doen goed hun best om alleen israel zijn kant te laten zien , maar de wereld schreeuwt t uit . Het is te last voor vrede , er is te veel misdaan door deze kampbewaarders , deze holocaust in de maak zal wraak oogsten en een wereldoorlog veroorzaken

David
David
1 jaar geleden

Nee,de Israëlis zijn de duisternis, en vinden zich het uitverkoren volk
De palestijnen willen in vrede leven
De psychopaten draaien het weer om,omte kunnen leven in die bijbelse waan,die een leugen is
En eringebracht door de antilichtmens
Het zijn psychopaten en gevallen engelen
God geeft nooit toestemming om oorlog te voeren om een valse gecreëerde profetie in te willigen
Of gewoon tegen andere mensen
Het is niet logisch dat god de mens creëert om het te laten vernietigen
Ze staan zwaar onder invloed van een andere god
Een valse god lucifer genaamd waar ze aan gehoorzamen

Ciss
Ciss
1 jaar geleden

Wat ik me afvraag, wapperen die Israëlische vlaggen nog steeds in Den Haag?

Frans Peeters
Frans Peeters
1 jaar geleden

Een overval van hamas op een festival met medeweten van Israel mag geen vrijbrief zijn voor een genocide, hamas is geen gebouw dat je kan plat bombarderen, bij dit komen er duizenden hamas sympathisanten bij

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

Getikte debiel.

thinkforyourself
thinkforyourself
1 jaar geleden

Inmiddels is wel duidelijk dat de holocaust een wapen is en wie er achter het narratief schuilgaat!

IFF
IFF
1 jaar geleden

Hoe haat andere haat voedt en waarbij de haat van de tweede de haat van de eerste nog meer vergroot. En zo gaan we door… Een vicieuze cirkel. Ik zet me schrap want dit komt nooit meer goed. In Duitsland roert zich al het een en ander.

Leo the lion
Leo the lion
1 jaar geleden

Dit kan je noemen zionistische oorlog als bedreigement tot een total wereld oorlog over de rest van de wereld !!

Antiislam
Antiislam
1 jaar geleden

Dit is gewoon genocide goed gekeurd door de Amerikaanse Hell-Honden en het Waarden Westen.

Pieter
Pieter
1 jaar geleden

70 jaar lang de kans gehad om er een Hong Kong aan de middellandse zee van te maken. Maar nee, geweld, terrorisme en het slachtoffer spelen, dat vinden de meeste ander Arabische (failed states) zelfs. Dus ja, uiteindelijk is vernietiging de enige optie?

Ciss
Ciss
1 jaar geleden

Hopelijk leven daar nog mensen die het niet eens zijn met deze uitlatingen , en wat denken ze nou dat ze met hun dagelijkse gebed om vernietiging van anderen nog bij de Schepper van al het leven kunnen aankomen..? ( van welke kant dan ook)

Ciss
Ciss
1 jaar geleden

Wat een smiecht die Netanyahu, er moet een onderzoek komen over wat er gebeurde bij de grens maar pas NA de oorlog..

M@®©
M@®©
1 jaar geleden

Voor wat betreft Antony Blinken is het wel duidelijk waar hij op uit is. Dezelfde retoriek als de “Saddam Hoessein heeft massavernietigingswapens” leugens.
Door middel van dit soort retoriek het volk klaarkneden om sympathie op te wekken voor een gewapend conflict, en dat kan gelegitimeerd worden als een groot deel van de bevolking de oorlogstaal omarmt dmv leugens en propaganda met hulp van de media.
’t Is wel duidelijk dat de vs het gemunt hebben op Iran, Iran staat al heel lang op het verlanglijstje van de vs om “democratie te brengen”, hoe comfortabel is het om dat te legitimeren als “noodzakelijk” gevolg van de aanval van hamas en Iran hierbij te koppelen als de financier en het kwade brein achter hamas.

Elke keer hetzelfde spelletje.
Of zoals Julian Assange al ’s riep: Every War in the past 50 Years is a Result of Media Lies.

En dan dit nog: Netanyahu smeekt Qatar om de financiering van hamas in stand te houden: https://www.jpost.com/arab-israeli-conflict/netanyahu-money-to-hamas-part-of-strategy-to-keep-palestinians-divided-583082

Je wordt bedondert waar je bijstaat.

Andy
Andy
1 jaar geleden

‘Oog om oog, tand om tand’ is hun credo. De satanische kerk stelt dat de reactie dan buitenproportioneel geweld dient te omvatten om er zeker van te zijn dat de actie niet meer voorkomt. Zijn de Joden dan tevens Satanisten of hoe zit dat nou?

Jeff
Jeff
1 jaar geleden

God is a concept (Lennon)

Johan
Johan
1 jaar geleden

de wereld is fcking ziek, gelukkig is het einde inzicht, eerst met alles kapot al het kwade moet wordenblootgelegd om er voor eens en voor altijd een einde aan te maken, spoedig zal de Here weder keren en al het kwaad uitroeien, Houd moed alles komt uiteindelijk goed

Ciss
Ciss
1 jaar geleden

Kijk het gaat nu over de hele wereld uit de hand lopen, precies volgens plan van de globalisten. https://www.telegraaf.nl/nieuws/79079455/live-russische-media-woedende-menigte-bestormt-vliegveld-dagestan-op-zoek-naar-joodse-passagiers

Ludger
Ludger
1 jaar geleden

Het boek ‘you gentiles’ van maurice samuel uit 1924 is zeer verhelderend

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
1 jaar geleden

Met z’n allen tegen één…

Erg laf!!!

En dat is ook precies wat de naam Feiglin betekend: LAF!!!

Naam doet zijn twijfelachtige eer aan…

Identor
Identor
1 jaar geleden

Dat wat u zelf geschied, doe dat ook een ander niet.

Johan
Johan
1 jaar geleden

Ik zou hun ‘Karma ‘ niet willen dragen 🤢

Brioche
Brioche
1 jaar geleden

Niets geleerd van hun verleden.

apyr
apyr
1 jaar geleden

Als sommige personen in het verleden beter hun best hadden gedaan was dit alles nu niet gebeurt.

Hugo
Hugo
1 jaar geleden

Amerikaanse elites, is het schuim der aarde, en daar horen de Israëlische elites ook bij… Zij die weten wat vervolging is doen het zelf maar dan nog erger.. niet dat de Palestijnen lieverdjes zijn maar het zijn ook mensen die in vrede en vrijheid willen leven. Wanneer stop die ellende, Netanyahu is een Hitler 2.0 samen met die gore Amerikanen. Die alleen maar oorlog willen voeren. Lag crimineel volk is het.

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

De globalistische strontzooi gaat gewoon verder ,blinken is ook een stuk shit.
De dwazen in het midden oosten ,ook nu staat Amerika vooraan met duizend bommen en granaten om Israël te beschermen tegen de moslims .
De ene mens gunt de andere niets, omdat ze allemaal anti globalisten zijn die in hokjes denken.
Een globalistische wereld duurt nogwel een eeuw. Er is nul vertrouwen en nul respect voor de medemens.
De meeste regering leiders zijn compleet gestoord, zie ook onze voetveeg dark-mark.
Schwab ,sores,tedros, gates ,Clinton, bush,Obama, ursula ,biden ,trudeau, andern.
De rij is te groot ,Xi kingping ,Kim oen ,macron,merkel ,balkenende ook een stuk shit zelensky
De wereld is vol met smerige tuig. De mens is een domme dwaas ,ja ook de islam stinkt en is een religieuze dictatuur.
Het is een wereld vol met wolven en schapen, daar valt weinig aan te veranderen.

Anne
Anne
1 jaar geleden

Geen mens die moordt is een wezen van Licht, of je nu een israeliër bent of een palestijn of welke mens ook. Een wezen van Licht doodt niet, want die heeft respect voor al wat leeft…..

apyr
apyr
1 jaar geleden

Als sommige personen in het verleden beter hun best hadden gedaan was het nu VREDE.

Bezorgde burger 🌺🌺
Bezorgde burger 🌺🌺
1 jaar geleden

Deze mijnheer Netanyahu misbruikt het woord van God. Jesaja roept op tot bekering, dat tot Herstel kan leiden en spreekt over een nieuwe koning ( de Here Jezus).

Jesaja in het kort : vertrouw op uw God de Vader.

Deze actie beschreven hierboven zal leiden tot een enorme consternatie !
En wie zal weer de dupe zijn : jawel, het Joodse volk. De geschiedenis herhaalt zich weer, ze zullen de schuld weer in hun schoenen geschoven krijgen, verraden door hun eigen leiders. Zal het weer een opgejaagd volk worden?? Ik hou mijn hart vast !!!

Ooh wat een smerige sinistere wereld …

eddy
eddy
1 jaar geleden

nu kan je zien waarom de joden door iedereen gehaat werden met wie ze in contact kwamen

Marc
Marc
1 jaar geleden

Feiglin roept op tot totale genocide op het Palestijnse volk, vervolg deze klootzak wegens aanzet tot genocide, wat hebben de kinderen en vrouwen te maken met dit conflict, wat overigens is toegestaan door Israël zelf, 7uur lang geen leger gezien tijdens de zogenaamde hamas inval, fuck the USA and Israel

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

DE primaire vraag is: Waarom wachtte het leger 7 uur alvorens in te grijpen?
Van wie kregen zij het bevel al die tijd niets te doen?
Veel Israeli’s stelden dezelfde vraag.

Edwin
Edwin
1 jaar geleden

Deze mensen inclusief Netanyahu zijn geestelijk ziek. Ze moeten opgenomen worden in een psychiatrische inrichting. Niet een land leiden. Oorlogszucht is een mentale afwijking.

Lei
Lei
1 jaar geleden

Het einde van de staat Israël is nabij!

Biggie
Biggie
1 jaar geleden

Volk van het licht?! Zwarter dan zwart. Als ik mijn deur niet afsluit en iemand vermoord mijn huisgenoten, vlucht de straat in, mag ik dan de hele buurt neerknallen?

ropo
ropo
1 jaar geleden

Joden zijn ‘de mensen van het licht’,
en Palestijnen ‘de mensen van de duisternis’…??
Laten we deze bewering eerst maar eens 180 graden omdraaien…
Heel erg moeilijk om nog “neutraal” naar dit conflict te kunnen kijken!!

Edwin
Edwin
1 jaar geleden

In elk normaal ander land noemen we iemand die dat soort uitspraken doet over ‘lichte’ en ‘donkere’ mensen een racist en een gek.

Julia
Julia
1 jaar geleden

Ook Frans Timmermans maakt kapot wat ons lief is. https://www.dagelijksestandaard.nl/opinie/cultuur-onder-vuur-frans-timmermans-wil-uw-kinderen-opvoeden-staatsopvang-vanaf-twee-jaar. Dit stuk ongedierte doet een gooi naar het torentje. Succes Nederlanders het wodt met de dag krankzinniger.

Edwin
Edwin
1 jaar geleden

Mensen lijken niet te snappen dat mensen zoals Netanyahu en zijn ‘vrienden’ zich als taak gesteld hebben om er voor te zorgen dat de Bijbelse Armageddon voorspelling uitkomt. Ze gebruiken het als een script en zetten bewust dingen in scène om dat te doen. Alles wordt gemanipuleerd en dan roepen dat de voorspelling uitkomt terwijl je het zelf doet! Het is te ziek voor woorden. Het is 1 grote dodelijke oplichterij.

Nee nie
Nee nie
1 jaar geleden

Ze doen hun best om te polariseren, en iedereen in de ellende te betrekken.

Julia
Julia
1 jaar geleden

Elke vernietiging is niet goed te keuren vooral de zinloze doden onder onschuldige burgers en vooral kinderen van welke afkomst dan ook. Man tot man vechten prima maar om gewetenloos kinderen uit te moorden is nimmer goed te praten. Kortom de medaille geldt voor beide kanten het zijn de oorlogsvoerders namelijk de ziekelijke machtswellustelingen waar het puur gaat om macht en geld. Onbegrijpelijk dat dit soort oorlogsmisdaden tot op heden nog de hoofdrol spelen waarvoor mensenlevens geen enkele rol spelen. Anno 2023 is het algehele moraal vervaagd door de veroorzaakte bewuste tweedeling binnen de algehele samenleving kortom het smerige spel van Verdeel en heers. Eén ding is zeker we staan niet ver meer van een een WOIII af en allen die hieraan schuldig zijn zijn de westerse leiders die de oorlogen blijven voeden en steun blijven verlenen met miljarden en het leveren van oorlogstuig het miljarden verdienmodel en dat dit vele onschuldige burgers het leven kost interesseert ze geen enkele moer. Zij voeren de oorlog vanuit hun beveiligde omgeving en zetten gewetenloos heel veel mensenlevens hiervoor op het spel..Zodra de daadwerklijke pleuris uitbreekt zij juist zij de eerste die vluchten naar veilige havens die zij allang zichzelf hebben toebedeeld.

Hans
Hans
1 jaar geleden

Heel gevaarlijk. Wat deze politicus in wezen zegt is: “wij zijn het uitverkoren volk en alles en iedereen zal aan ons onderworpen worden”. Dit soort uitspraken plaatst Israël buiten de internationale gemeenschap en het zal dan niet lang meer duren totdat het bestaansrecht van de staat Israël aan de orde zal worden gesteld. Het is voor ons allen te hopen dat ook Amerikaanse politici snel door krijgen waar Israël mee bezig is. Want wat er nu gebeurt heeft toch niets meer te maken met het land te verdedigen.

Ruitel
Ruitel
1 jaar geleden

Politici zijn toch wel een apart soort volkje als je het mij vraagt. Oogkleppen, betonblokken, olifanten, alles staat in de weg voor een heldere kijk op de wereld en de meeste zijn ook nog selectief doof en stronteigenwijs.

Alex Delarge
Alex Delarge
1 jaar geleden

Goede zaak. Gaza had eigenlijk 30 jaar geleden al platgegooid moeten worden.

HollandaLibre
HollandaLibre
1 jaar geleden

Zo ga ik ook steeds meer denken, het maakt me niet trots maar het gebeurt gewoon vanzelf…

Pjotr
Pjotr
1 jaar geleden

Het achtste decennium. Nog nooit in duizenden jaren geschiedenis heeft een Joodse staat langer dan tachtig jaar bestaan. Zie de eindtijdverhalen in de bijbel. Verslagen van het herhaaldelijk eindigen van de Joodse staat, steevast in het achtste decennium.
Merk op dat de echte gelovige Joden militaire dienst weigeren.

Ben
Ben
1 jaar geleden

They have became what they have become….zo triest

Locke
Locke
1 jaar geleden

Klinkt als You’ll own nothing and be happy, wat is dat toch heden met die lui.

nico
nico
1 jaar geleden

Wat zo een prikje al niet teweeg brengt.

Gaafland
Gaafland
1 jaar geleden

Ze willen oorlog…… dus komt er oorlog

Petra
Petra
1 jaar geleden

Hamas of andere islamitische haat organisaties vernietigen is acceptabel, maar een gebied aanwijzen dat vernietigd moet worden zonder rekening te houden met wie daar allemaal wonen gaat een stap te ver.

Deze meneer moet echt terug naar de feiten en eens goed kijken naar wie er nu eigenlijk allemaal wonen op Gaza.

Slaapniet
Slaapniet
1 jaar geleden

Maar waag het niet om ook maar 1 verkeerd woord over joden te zeggen

deze
deze
1 jaar geleden

dit is geen mens, maar een oorlogs machine, geprogrammeerd
WE ZIEN HET

salvar
salvar
1 jaar geleden

ze zijn totaal van de pot gerukt.

Loek
Loek
1 jaar geleden

En landverrader Rutte staat al met de NAVO vlag op een vliegdekschip voor de Gaza te zwaaien

Remon
Remon
1 jaar geleden

Ze zijn helemaal knettergek

Henk Azie
Henk Azie
1 jaar geleden

Er staat nergens beschreven dat de joden uitverkoren zijn. Joden zijn een van de twaalf stammen van Jacob……en sinds wanner is een zionist een jood?

Bataaf
Bataaf
1 jaar geleden

Al in de tijd van Jozua.Toen zij alles in het land Kanaän vernietigde..want God had hen die plek beloofd.
En dan Dresden noemen.Een super oude mooie stad waar geen militaire doelen waren compleet met ongekende aantallen brandbommen afgefikt waar vrouwen en kinderen levend werden verbrand.

Ach het zijn slechts goyim.

Jahweh, Allah, Hashem welke naam ook is een god van oorlog en kan nimmer de schepper zijn.

Ik heb het vaker gezegd.
Het is een zelf vervullende profetie.
Laat u niet meeslepen in de emoties.
Laat u niet in een hokje stoppen.Religie is een uitvinding van de zgn. elite.

John Doe
John Doe
1 jaar geleden

Toen Rusland een school bombardeerde waar Oekrainsche soldaten in zaten, was de wereld in rep en roer.
Want scholen bombarderen doe je niet.
Dat was het credo.
Israël bombardeert scholen, ziekenhuizen en gebedsruimtes waar burgers in zitten en nu houdt het laffe westen hun mond?
Dit is gewoon genocide….punt.
8000 doden and still counting.
Bijna net zoveel als Sebrenica (8373)
Of zijn Palestijnse mensenlevens slechts een formaliteit?
De wereld stond in brand toen Pearl harbour werd aangevallen, toen 9/11 zich afspeelde of andere gebeurtenissen met minder doden.
Hypocriete (***) westen.
Waarom een land steunen die niet heeft geleerd van hun eigen genocide?
Een volk dat juist bevrijdt is van genocide zou zich een stukje meer nederiger en dankbaarder mogen opstellen.

Helga
Helga
1 jaar geleden

Er is een heel eenvoudige oplossing en dat is deze….

Als men nu eens stopt met soldaat te willen spelen en daardoor legers in stand te houden en tegen de zgn. leiders zegt… vecht je eigen vetes maar zelf uit.. Dan is het leed zo geleden.

Maar de mens is zelf in en in slecht, want het primitieve vechtgedrag is de mens nog lang niet ontstegen. Deze wereld heeft nog n lange weg te gaan, voordat dit primitieve vechtgedrag is uitgeroeid.

Denk dat het bij een utopische wens blijft.

H.R. van der Veen
H.R. van der Veen
1 jaar geleden

Ik heb hier feitelijk geen woorden voor, moordenaars dat zijn het.
En Rutte zal zich hier wel bij thuis voelen.

joka
joka
1 jaar geleden

Rutte met zijn schijnheilige smoel in van het zelfde laken en pak.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Als ik dit zo aanhoor zit de duivel in de jood en niet andersom! De interviews liegen er niet om!

Rapture Ready
Rapture Ready
1 jaar geleden

Een emotionele reactie van een persoon in diepe rouw nadat zijn gezin/familie gruwelijk is afgeslacgt. Hij heeft de beelden gezien vanaf de telefoons van gedode terroristen (body-cam) , die die trots vertelden en toonden hoe zij Joden (Geen Israëliërs) hadden afgeslacht. Daarop werden de beelden getoond van de massale feestvierende bevolkingen in Gaza…

Als Israël de zgn Palestijnen zou willen doden, hebben ze aan 1 bom voldoende. Dat doen zij dus niet, maar strooiden opnieue miljoenen pamfletten uit om hen te waarschuwen en naar het zuiden te gaan.

Onze MSM laat opnieuw geen echte info zien, maar zijn altijd al pro-Palestijns geweest. De berichten en beelden dat Hamas hun eigen bevolking afschiet, terwijl zij willen vluchten, worden uiteraard niet getoond.
Israël weet dat 80% wisselwaar gestemd heeft voor de Hamas, maar dat velen dit uit angst en grote druk fedaan hebben.

Wie zegt dat het allemaal wel meevalt, kletst uit zijn nek.
Wij zijn zeker 15x in zowel Israël als bezette gebieden geweest. De moiue vriendschapoen tussen beiden hebven we gezien, maar ook de blinde haat van Palestijnen tegenover de Israëlieten.

Toen mijn vrouw terhoogte van de Dode Zee met spoed naar het ziekenhuis moest, en met de ambulance met toeters en belken op de snelweg naar boven, richting Jeruzalem reed, blokkeerden Palestijnse auto’s de weg, door naast een vrachtwagen te gaan rijden, die tegen de stijle kilometerslange helling naar boven kroop. Bij een verkeerslicgt aangekomen, hetzelfde.
Ik werd gigantisch boos, iedere seconde telt imners, maar de specialist in de “intensive care ambulance” zei op geruststelkende toon: “welkom in Israël, dit is gewoon, maar maak u geen zorgen, ik ben hartspecialist en ben op grond van de alarmmelding in de ambulance gesprongen, jullie tegemoet. Ik kan hier alles wat ik op de intensive care afdeling ook kan”

Ook in het ziekenhuis zag ik, hoe palestijnen (krijgen gratis zorg!) zich misdroegen en zomasr behandelkamers inlieoen en eisten dat zij eerst geholpen zouden worden, terwijl de specialust op dat monent andere Patienten aan het onderzoeken waren…..

Goddank zijn niet alke Palestijnen zo, masr geloof mij, iedere dag worden er nog steeds honderden raketten op burgerdoelen in Israël afgeschoten.
Hamas is Isis, en moet verdwijnen.

Maar net als met covid, wordt er ook nu halve en gemanipuleerde info de ether in gezonden.

José
José
1 jaar geleden

Kennelijk zijn zij iets vergeten……ze doen nu exact hetzelfde hetgeen hen zelf is overkomen. Daarbij, zijn ze allen nakomelingen van dezelfde aartsvader : Abraham. Dus waar halen zij het dedain vandaan, zich “übermensch” (in deze context een nog meer beladen rot woord) te voelen ten opzichte van hun buren. Gelukkig denkt niet elke Israëliet hier hetzelfde over.

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

Dit is afschuwelijk! Ik heb er geen woorden voor.

malion
malion
1 jaar geleden

Hoeveel van die moordlustige mensen lopen er rond, en zeggen in het openbaar dat het tijd is voor genocide. Het is maar dat we het weten en of toelaten, want als er een hek gebouwd is waar je niet doorheen komt dan zit je ineens in Hiroshima dan kun je geen kant meer op, dat was dus ook op die manier gedaan. Nu moet je heel erg gaan opletten…….

Gene
Gene
1 jaar geleden

Wanneer de maskers worden afgezet zien we echt géén fraai gezicht, wel het ware monster dat zich steeds heeft kunnen verbergen achter hun zogezegd gematigde taal!

malion
malion
1 jaar geleden

De HUNTED… is op weg naar alle landen, omdat het FEW een nieuwe wereldorde opdracht heeft van de schaduwkant, en niemand ontkomt er aan. Mensen bang maken (op elke mogelijke manier) dan doen ze wel wat wij willen, is hun motto.
Het staat al overal in de door hun gemanipuleerde geschiedenis geschreven, ook laten ze het breeduit zien in films, muziek en ander openbare bijeenkomsten.

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Die vent is knetter gek volledig van het padje af Psychologisch zwaar gestoord en Amerika is het kwaad in deze afgrijselijke Wereld vol met fascistische inslag

John
John
1 jaar geleden

Een zionist die verteld dat ze van het licht zijn.
De maatschappij zou er in ieder geval al veel meer licht bevatten als deze zionisten, lees goyem, deze planeet verlaten en “Nooit” meer terug keren.

Shem64
Shem64
1 jaar geleden

Talmoed joden, verschrikkelijk misleid, ver van God, Jezus haters, niets met het christelijk geloof te maken

De Rotterdammer
De Rotterdammer
1 jaar geleden

Power to the people no war ❤️❤️❤️❤️❤️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

Freekie
Freekie
1 jaar geleden

Alle haviken verzamelen!!!
Er zal en moet van hen een oorlog komen.
Dit geldt voor alle oorligszuchtigen in de wereld.
Er is namelijk afgelopen decennia zoveel geproduceerd dat ze het ook een keer willen gebruiken. En ja, zeg nou zelf. Een oorlog vraagt natuurlijk om meer wapens.
Kassa dus!

T gendraads
T gendraads
1 jaar geleden

Het internationale jodendom toont zijn ware gezicht….

Gea
Gea
1 jaar geleden

puur evil hier aan het woord…oproepen tot het uitroeien van een groep mensen alsof het geen mensen zijn…dit is dus hun ware aard.

Bentwood
Bentwood
1 jaar geleden

Endlösing 2.0

Icksy Nixx
Icksy Nixx
1 jaar geleden

ZIEK !!!!

Icksy Nixx
Icksy Nixx
1 jaar geleden

Dit is de superformule om nog meer “terroristen” te kweken.

GS88
GS88
1 jaar geleden

Je ziet op de westbank / westelijke jordaanoever dat er erg veel Palestijnse kinderen worden afgevoerd door het idf.. waar worden die kinderen heengebracht?

Madeliefje
Madeliefje
1 jaar geleden

Ieder persoon is uniek en waardevol ook. Zonder geloof of afkomst we komen. Uit de zelfde bron.

van buiten
van buiten
1 jaar geleden

Het kan ook de perfecte storm zijn van de elite, meer dan 91 procent ingeent Plus dat de haat weer tegen hun wereldwijd toeneemt.

Draak
Draak
1 jaar geleden

Het overgrote deel van de daar wonende joden is geprikt. De spikies kunnen zich overal in het lichaam nestelen. Niet alleen het hart, ook de hersenen, de geslachsorganen… . Een keer raden welk effekt dit heeft op de bevolking.

Belogen, bedrogen, bestolen door hun eigen regering.

Ook daar TRIBUNALEN.

Grens
Grens
1 jaar geleden

Roverij door Piraterij .

En dan zichzelf op de borst kloppen dat ze zo geweldig zijn en zo slim zijn .Er is maar één waarheid en dat is liefde daar zit alle goeds in die een mens en dier ,fauna ,nodig
heeft .

Alles spierballen taal van Biden en kompanen,

Loes in de Pels
Loes in de Pels
1 jaar geleden

Ik had werkelijk gehoopt dat sinds corona duidelijk is wat de powers to be drijft.
Namelijk geldelijk gewin, powertrip of puur het eigen en duistere belang pushen.
Ook al zie ik dat er over de hele wereld vele volkeren de ogen geopend zijn, getuige de vele vele demonstranten mondiaal, blijf ik mij verbazen over deze collectieve dwaasheid en blindheid van het blind consumeren van onwaarheden.

Persoonlijk wens ik dit niemand toe. Geen christenen, geen israeli en geen moslims.
Mijn hart bloedt voor het leed en onrecht dat deze mensen aangedaan wordt.

Weten mensen nu nog steeds niet waar de media toe in staat is?
Wordt men de sleetse oorlogsretoriek nog steeds niet moe?
Israel wordt de enige democratie van het midden oosten genoemd…toevallig ook het land van een volk dat generaties lang met trauma heeft geleefd sinds WW2. Een land dat n.b. als eerste land ter wereld zijn onderdanen onder dwang geprikt liet worden.

Vraag je eens af; wie beheerst de naratief?
Wie kan mensen met een ongevallige mening laten ontslaan?
Er worden mensen monddood gemaakt, bedreigd en voor antisemiet uitgemaakt.
Als je het gelijk aan je zijde hebt, zouden sancties op een tegengestelde mening van wat de media krampachtig probeert af te schilderen helemaal niet nodig zijn, lijkt mij.

Maar de wereld begint te ontwaken en neemt niet zondermeer de sleetse oorlogsretoriek aan.
Je mag als vrouw man zijn, als man vrouw als minderjarig kind mag je aan de hormoonblokkers want dat wordt wel serieus genomen…maar wee je gebeente als je een mening ventileert die niet voorgekauwd is door de media…dan zijn de rapen gaar.

Aisha
Aisha
1 jaar geleden

maar wat denk je dan van deze nepjoden? kijk eens wat er in de zgn. joodse bijbel staat? Hetzelfde als in de koran.

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

In gehuurde ophitser!
Hoe meer onderling oorlog hoe beter voor The Great Reset!
Het ergste is dat er massamoord dreigt. Eerst in de Gasa en daarna als antwoord in Israel. En tevens burgeroorlogen elders tussen pro en contra’s. Maar wij moeten nu niet meedoen maar de gewone Israelisch steunen om Netanyahu uit zijn ambt te zetten en onmiddellijk vrede te regelen. De zure vraag is. Zou dat nog wel kunnen.

Ivo
Ivo
1 jaar geleden

Mochten we nu wel of niet iets negatiefs over Israël zeggen ??

De Watergeus
De Watergeus
1 jaar geleden

Hier spreekt IMO een Bolsjewiek van het zuiverste water!
Geen wonder dat zulke volkstammen sinds 920 AD overal verjaagd werden.
satanisten puur.

j.R
j.R
1 jaar geleden

waar blijven de moslimlanden en zeggen genoeg is genoeg en geven een stukl van hun land aan de palasteinen om hun broeders te redden?

longrider1919@hotmail.com
1 jaar geleden

De werkelijke vijand van de mensheid komt steeds verder naar voren iedereen die de stam verdedigd. Deze individuen zien zichzelf als meer en beter dan u. Dat geven zij nu openlijk aan in hun uitspraken. U of een Palestijn is hun om het even. U behoort niet tot de stam. Genocide kan op veel manieren. Bombarderen is een manier. Vaccineren weer een andere. Wie zijn de top leidinggevenden van alle vaccinatie bedrijven. Wait for it….. Stamleden. U beschermd en verdedigd uw eigen vernietiging. Wie ore heeft die hore. Take Care.

Back to top button
179
0
We lezen graag je reactie!x