Op internet is een pdf-document verschenen bestaande uit 51 pagina’s waaruit blijkt dat Nederland de mondiale WEF-agenda aanvoert. Speelt Nederland een sleutelrol in de Great Reset?
Het World Economic Forum schrijft bijvoorbeeld in een brief aan D66-leider Sigrid Kaag dat ‘begin 2022 de wereld uit de pandemie is’ en dat de discussie zich nu zal focussen op het vormgeven van beleid in het ‘post-coronatijdperk’ onder het thema ‘Great Reset’.
18/6/19 – Nederland sleutelrol in great reset? Volgens gelekte documenten voert Nederland de globale @wef agenda aan, pagina 1 https://t.co/qRMKgqNWyz pic.twitter.com/ctOUZt1ph1
— Denachtzuster(s) (@Denachtzuster1) July 14, 2022
Voortouw
Gezien de sleutelrol van Nederland in Europa, met name op het gebied van handel en de groene transitie, evenals de wereldwijde diplomatieke inspanningen van uw land, zal uw perspectief van cruciaal belang zijn, schrijft voorzitter van het World Economic Forum Borge Brende in een brief gericht aan Kaag.
De Noorse oud-minister van Buitenlandse Zaken schrijft ook dat het van essentieel belang is om na de coronacrisis te bouwen aan een meer inclusieve, duurzame toekomst. “Ik hoop dat u wilt helpen om in deze belangrijke dialoog het voortouw te nemen.”
Tweesprong
In 2019 sloten het WEF en de VN een samenwerkingsovereenkomst om Agenda 2030 sneller uit te voeren. Beide partijen werken op zes fronten nauw samen: het financieren van Agenda 2030, klimaatverandering, digitalisering, gendergelijkheid, onderwijs en het vergroten van hun impact.
Klaus Schwab, oprichter van het WEF, zei dat we op een tweesprong staan. Er zijn volgens hem twee mogelijkheden: of we kiezen voor een ‘betere wereld’ en dan moet er een flinke schep bij, of we kiezen voor de oude wereld, maar dan wacht ons ‘rampspoed’.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Rusland verwoest kinderziekenhuis in Marioepol (maar niet heus)
Vrouw verhuist wegens ‘allergie’ voor UMTS-mast (video)
Kabinet wil avondklok snel invoeren: ‘Onacceptabele schending van de vrijheid’
‘NAVO wil Roemenië gebruiken als springplank voor Derde Wereldoorlog’
Rutte pas in 2025 verhoord over corona: ‘Koren op de molen van complotdenkers’
Big bang is niet het begin van het heelal en we weten dat al 40 jaar. Deze wetenschapper doet verrassende uitspraken
21 Nederlanders reizen door Rusland en zijn verrast door wat ze aantreffen: ‘Sancties hebben averechts effect gehad’
Nederland geeft miljoenen aan terroristen. Lees hier hoe dit in godsnaam mogelijk is
‘India verzwijgt aanwezigheid van buitenaardse basis’