Er is in de media een totale hysterie uitgebroken. Er lijkt geen einde te komen aan de protesten tegen president Trump en al het gegil.
Er is ontzettend veel geruis en weinig signaal, stelt professor Karel van Wolferen in gesprek met journalist Joost Niemöller.
“[George] Soros speelde een hele belangrijke rol hierin,” zegt hij. “Hij heeft het gefinancierd. Hij heeft iets van 50 bewegingen gefinancierd om dit ook allemaal te doen.”
Ondemocratische partij
Deze stoorzender beneemt mensen volgens Van Wolferen de adem en neemt de plaats in van weloverwogen opinies over het beleid van Trump.
Wat heeft Trump nu concreet gedaan en wat kunnen we verwachten? De professor verwacht dat het einde van de globalisering definitief is ingeluid.
In zijn ogen is de Democratische Partij door de identiteitspolitiek onder oud-president Clinton verworden tot een ondemocratische partij.
“Amerika is al lang geen democratie meer, maar is veranderd in een plutocratie, een heerschappij van rijke mensen.”
Oorlogszuchtige belangen
Men heeft de verkeerde bondgenootschappen gesloten, stelt Van Wolferen. “Links is in Amerika nu gelieerd aan oorlogszuchtige belangen.”
“Als Hillary Clinton nu president was geweest, dan zouden we ons in een veel ernstigere situatie bevinden,” vervolgt hij.
“Waar de demonstranten geen rekening mee houden is dat Libië onder minister van Buitenlandse Zaken Hillary Clinton helemaal kapot is gemaakt,” klinkt het.
Volslagen absurditeiten
Hij merkt op dat ‘volslagen absurditeiten’ blijven bestaan, zoals bijvoorbeeld de Russische inmenging in de Amerikaanse verkiezingen.
“Dit protest wat je nu ziet is een tragisch voorbeeld van de infantilisering van de Verenigde Staten,” benadrukt professor Van Wolferen.
Wereldstrategie
Hij legt uit dat er veel is wat niet gezegd kan worden omdat dat nooit is uitgelegd door de media.
Zo is de bestrijding van terrorisme in Syrië en elders ‘onderdeel van een wereldstrategie die door elementen binnen de Amerikaanse overheid wordt gevoerd’.
Bekijk hieronder het hele gesprek:






Eén van de grootste mysteries van de natuur: feeëncirkels nu ook ontdekt in Australië
Komkommerkruid: een natuurlijke prednison met een opbeurende werking
Oekraïner opgepakt voor opblazen van Nord Stream-leidingen: ‘Waarom steunen wij een terreurstaat?’
Dit zeiden De Jonge, Koopmans en Van Ranst over het AstraZeneca-vaccin, dat nu wereldwijd is teruggetrokken
‘Criminele terreurorganisatie’ WHO merkt apenpokken aan als internationale crisis: ‘Daar gaan we weer’
Vooraanstaande Duitse viroloog erg sceptisch over coronavaccin: dit kan er gebeuren
Thom de Graaf vertrekt voortijdig als vice-president van de Raad van State, zomaar opeens. Wat zit hier achter?
Maya’s voorspelden dat het leven door gaat
Aantal volledig gevaccineerde Schotten dat opgenomen wordt in ziekenhuizen schiet omhoog