Binnenland

Kaag smijt midden in reces met belastinggeld om oorlogen in stand te houden. ‘Intens slecht mens’

Help mee door dit met anderen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Afgelopen maand liet Egypte weten bereid te zijn om militair in actie te komen in buurland Libië. In het machtsspel om het Noord-Afrikaanse land laat Egypte nadrukkelijk van zich horen. President Sisi zei dat hij altijd heeft afgezien van interventie in het door chaos en anarchie geteisterde Libië, maar dat de situatie nu is veranderd.

Hij kan nu mooi gebruikmaken van militair materieel dat door Nederland is opgestuurd terwijl jij werd afgeleid met oeverloos geneuzel over racisme. Tweede Kamerlid Bram van Ojik laat op Twitter weten:

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Intens slecht mens

SP-Kamerlid Sadet Karabulut schrijft: “Ministers Kaag en Blok geven groen licht voor wapenexport ter waarde van 114 miljoen euro van de Nederlandse wapenindustrie naar Egypte. Totaal niet ok gezien de Egyptische betrokkenheid bij de oorlog in Libië en Jemen. Intrekken die vergunning!”

“Niet in het nieuws: Kaag smijt weer met belastinggeld om oorlogen in stand te houden. Wat ’n intens slecht mens,” reageert NEE TEGEN MSM.

5 1 stem
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

20 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Bewustzijn
Bewustzijn
4 jaren geleden

Ieder logisch denkend mens zou dit aan iets anders besteden bijvoorbeeld de zorg, je gezondheid is toch het belangrijkste wat je hebt?
Nee hier wordt al decennia op bezuinigd en het geld wordt weer weggesmeten om oorlog in stand te houden?! ( die gecreëerd wordt )
Past weer in het plaatje van onze huidige realiteit waar niets is wat het is.
De shit drijft nu overal boven en als mensen nu niet meer gaan zien wat er daadwerkelijk aan de hand is dan weet ik het niet meer.
Niets, maar dan ook niets is wat het is, leugens en misleiding is waar het huidige leven uit bestaat en het goede nieuws is dat hier de verandering uit voort moet komen want meer duidelijk kan het niet worden dat we door EVIL bestuurd worden.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
4 jaren geleden

Wat wil met een partij die democratie stap voor stap afbreekt.

André
André
4 jaren geleden

corona is een licht die zich bij hoogspanning presenteert …, hoogspanning is er en duistere zaken woorden verlicht !

johan
johan
4 jaren geleden

Ieder jaar hetzelfde liedje.. delicate kwesties worden tijdens het reces er door gedrukt… Voorheen was iedereen met vakantie en daar druk mee… nu overheerst de rassendiscussie en de corona.. ‘goed(?) getimed’…

jtprf
jtprf
4 jaren geleden

Handel in wapentuig kon en kan NL ook wat van. Niks nieuws

GeenNL
GeenNL
4 jaren geleden

Bizar en wat voor een (derde wereld)oorlog in het MO uitgevochten wordt is heel onduidelijk. En ook het nieuws er omheen is zeer zwak te noemen.

Rusland en Egypte zijn bondgenoten en vechten samen in Libië tegen;

….”In het Libische conflict steunt Turkije de eenheidsregering (GNA) van Fayez al-Sarraj, die ook door de Verenigde Naties wordt erkend. De GNA staat tegenover dissidente troepen van maarschalk Khalifa Haftar, die kunnen rekenen op steun van Egypte, Rusland en de Verenigde Arabische Emiraten”…

Hoe gek kun je het bedenken, Rusland staat in dit conflict lijnrecht tegenover Turkije, maar was Rusland toch redelijk goed bevriend met Turkije!?

Rusland wordt altijd nog gedemoniseerd en geboycot door het Westen en vooral ook door Nederland. Nederland staat ondertussen toe dat er wapens gaan naar een Russische bondgenoot?

En dan de oorlog in Jemen waar Egypte steun verleend aan de rebellen en deze de zittende regering in Jemen zou hebben verdreven richting Saoedi-Arabië en SA daarop reageerde met aanvallen op de rebellen enz. (false flag?), de rebellen zouden wederom gesteund worden door Iran en Iran is weer een bondgenoot van Rusland.

Het is daar een ongelooflijke voorraad aan onduidelijkheden en wie het weet mag het zeggen.

Dat Nederland wapenleveranties toestaan aan Egypte is zeker vreemd te noemen, maar zou het niemand moeten verbazen als Nederland ondertussen ook wapens levert aan Saoedi-Arabië of de zogeheten regering in Libië en aan Turkije.

Herman de Graaf
Herman de Graaf
4 jaren geleden

Volgens mij ben je een slecht mens wanneer je het slechte tot doel hebt.
Zoals bewust moorden, oorlog voeren, mensenlevens bederven etc..
Is dat zo. Heeft ze negatieve doelstellingen ?
Voedt ze bewust de NGO’s met als doel ons belastinggeld te vervreemden, waardoor buiten ons gezichtsveld allerlei slechts kan plaatsvinden.
Verdringt ze de confrontaties met de gevolgen van haar handelen ?
Knijpt ze een oogje dicht ?
Is dat het effect van een lidmaatschap van D66 ?
Ik weet wel zeker. D66 is kwaadaardig.
Als Kaag echt slecht is, verdient ze een lage rangorde in onze samenleving.
Dan dient ze verbannen te worden.
Een slechte minister is ze.

gerrit
gerrit
4 jaren geleden

moordenaars!!!! bij willens en wetens. daar worden oa onschuldige kinderen mee aan flarden gebombardeerd en geschoten

Sjazon
Sjazon
4 jaren geleden

Ze verdient toch geld voor Nederland? Ze verkoopt wapens aan Egypte. Dat de winst waarschijnlijk bij de rijken terecht komt, is wat anders.
Wapens waren bedoeld om je land te verdedigen, niet om landen te voorzien om andere landen aan te vallen. Egypte gaat aanvallen, Nederland voorziet ze daarvoor met wapens. Dus medeschuldig. En dan zgn niet weten waarom je eigen land naar de knoppen gaat. Zgn niet weten dat bad karma hard terugslaat.

Thornwald
Thornwald
4 jaren geleden

Wat kon er toch mis gaan met zulke betrouwbare voksvertegenwoordgers

.Kots.

salvar
salvar
4 jaren geleden

hele enge ogen heeft dat monster.

wolfje168
wolfje168
4 jaren geleden

Dat mens wordt ook maar aangestuurd door haar bazen.

Pietka
Pietka
4 jaren geleden

1+1=2 Bram van ojik is tegen wapen leveranties aan Egypte ! Bram was wel voor de levering van Toyota’s en ander materieel aan al qaida / moslim broederschap in Syrië , de Turken waren de eersten die Israël erkende in maart 1949
dus ja heb geen sympathie voor kaag maar een Turks Libië lijk mij niet echt sexy voor Egypte ,met Morsi hebben ze al de MB gehad de koptische christenen weten daar alles van

John nak
John nak
4 jaren geleden

Kaag is een shapeshifter en een kerel. Mensen wordt wakker.

Arwijn
Arwijn
4 jaren geleden

Ze verdiend een klassieke heksen verbranding.

Merillius
Merillius
4 jaren geleden

De homo sapiens als gemuteerde evolutionaire afstammeling is een schepsel dat op geld en macht belust is.
Geef ze geld en macht en ze willen steeds meer.
Ze doen het op een zodanige wijze zodat het voor hun onderdanen lijkt alsof er niets aan de hand is zolang je het voor jouw onderdanen “onzichtbaar” houdt. Het feit dat we op een politieke partij stemmen gaat alleen over de onderwerpen die op stemprogramma staan, de rest is onzichtbaar voor de stemmer.
Nergens lees je in het programma “financiën voor wapenleveranties t.b.v. stabilisatie politieke instabiele landen”
Nu betreft het Kaag (en wellicht ook anderen).
We leven nu eenmaal in een wereld van list en bedrog.
Geef een mens die arm is veel geld en die zal hetzelfde gaan gedragen als een rijk mens.

jenne aakster
jenne aakster
4 jaren geleden

Ja de lijst blijft groeien van gewetenloze mensen, kijk naar hun gezichten de leegheid het geen mimique hebben, stuk vlees met ogen neus en mond, psychopaten zijn het !

Back to top button
20
0
We lezen graag je reactie!x