Miljardair George Soros gebruikt zijn rijkdom om de samenleving te herinrichten. Zo is hij ervoor verantwoordelijk dat je bij de volgende intocht bijna alleen nog maar roetveegpieten zult zien.
Daarnaast bemoeide hij zich met de campagne van het referendum over het associatieverdrag met Oekraïne, waar hij voor was.
Hoewel het Nederlandse volk tegen stemde, is het verdrag er toch doorgedrukt.
Vrij rondlopen
Ook in het buitenland oefent Soros overal invloed uit. Zo blijkt hij in de Verenigde Staten in veel staten miljoenen te hebben gedoneerd aan de campagne van mensen die zich kandidaat hadden gesteld als openbaar aanklager.
Als ze eenmaal gekozen werden, zagen ze bepaalde misdaden door de vingers, met als gevolg dat criminelen vrij rondlopen.
Het is vreemd dat één man in staat is om ons hele rechtssysteem om te gooien, zegt Fox News-presentator Tucker Carlson.
Democratie gekaapt
Zo werd Larry Krasner 1,5 jaar geleden de nieuwe openbaar aanklager van Philadelphia. Sindsdien is het aantal moorden en schietpartijen in de stad omhoog geschoten.
Soros wil zijn radicale agenda via het rechtssysteem doordrukken, aangezien hij weet dat hem dat via het democratische proces niet zal lukken, zegt advocaat William McSwain tegen Fox News.
En zo wordt de democratie gekaapt, aldus Carlson.
[Fox News]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






5G zal allesvernietigende gevolgen hebben voor onze vrijheid. Dit is waarom
Voorzitter Nederlands Teleartsen Genootschap doet oproep aan alle artsen: ‘Rug recht en ga voor de gezondheid’
50 wetenschappers en astronauten roepen NASA op te stoppen met global warming onzin
PVV-minister Faber ‘bewijst hiermee dat Nederland is afgezakt tot een obscuur en griezelig landje’
Kanker en kruisbloemige groenten: dit bijzondere stofje uit broccoli maakt tumoren helemaal kapot
Alle ogen zijn gericht op het Oekraïne-onderzoek tegen Trump. Waarom is er geen aandacht voor deze opmerkelijke ontwikkelingen?
“Boeing 777 van Malaysia Airlines uit Amsterdam neergeschoten boven Oekraïne”
Recordkou in Zuid-Korea. Deze steden noteerden laagste temperatuur ooit
De echte fascisten zitten hier in Brussel. Europarlementariër opent aanval op EU-elites