BuitenlandCorona

Denen verzetten zich tegen verplicht vaccineren en coronakampen

Help door deze info met iederen die je kent op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In november vorig jaar gingen de Denen negen dagen achter elkaar de straat op om te protesteren tegen een totalitaire wet die verplichte vaccinaties mogelijk zou maken. De massamedia zwegen hierover. Tijdens de protesten sloegen de betogers op potten en pannen.

De wet maakte ook gedwongen ziekenhuisopname en isolatie mogelijk. In de oorspronkelijke wettekst kwam 92 keer het woord dwang en 82 keer het woord macht voor. Het Deense kabinet kon de nieuwe wet in werking laten treden zonder parlementaire goedkeuring. De protesten hebben er uiteindelijk toe geleid dat de wet van tafel werd geveegd.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Dictatuur

De regering liet het er niet bij zitten en probeert nu tegen de wil van het volk een indirecte vaccinatieplicht af te dwingen. De Deense overheid is namelijk van plan om in samenwerking met Zweden een digitaal vaccinatiecertificaat uit te rollen. De Deense protestbeweging is weer terug. Eerder deze maand werd voor het parlementsgebouw gedemonstreerd tegen de ‘dictatuur’.

Het is de bedoeling dat mensen in de toekomst zo’n digitaal vaccinatiepaspoort nodig hebben om te kunnen reizen. Het kan ook worden gebruikt voor sportevenementen en restaurants. De betogers zeggen dat een dergelijk paspoort de individuele vrijheid nog verder inperkt.

De Zweedse minister van Volksgezondheid Lena Hallengren kondigde onlangs op een persconferentie aan dat de overheid van plan is om een digitaal vaccinatiecertificaat te verstrekken aan mensen die het coronavaccin hebben gekregen, waarmee ze ‘naar het buitenland kunnen reizen of een geliefde kunnen bezoeken’.

Opmerkelijk

Anders Ygeman, de Zweedse minister voor Digitale Ontwikkeling, zei dat je het certificaat waarschijnlijk ook nodig zult hebben voor andere activiteiten, zoals winkelen en buiten de deur eten.

Dat een land als Zweden met een dergelijke maatregel komt, is opmerkelijk. In Zweden, dat niet in lockdown ging, daalt het aantal coronadoden sneller dan in bijvoorbeeld Groot-Brittannië, waar een strenge lockdown van kracht is.

Gisteren verklaarde de Britse zender Sky News: “De lockdown werkt! Het aantal coronabesmettingen in Engeland keldert.” Dr. Eli David reageerde sarcastisch: “De strenge lockdown in Groot-Brittannië was zo effectief dat hij de verspreiding van corona in Zweden ook heeft gestopt.”


[Wochenblick]

Volg ons hier op Telegram om het laatste nieuws te ontvangen.

Interessant

Vond je deze info interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
5 31 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

103 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ProAsfalt
ProAsfalt
5 jaren geleden

Het valt mij op dat alleen Westerse democratieën worden geplaagd door autocoup’s dan wel allerlei tirannieke totalitaire maatregelen terwijl in (vermeende) dictaturen of door ons aangeduid als bananenlanden niets aan de hand is en het volk daar vrijer is dan hier.

Edward
Edward
5 jaren geleden

Dat zal in Nederland niet gebeuren, dat men opstaat tegen het Rutte regime. Hier zullen alle maatregelen voor zoete koek worden geslikt, te beginnen met het invoeren van een testbewijs, de horeca heeft al aangegeven voorstander te zijn van zo’n bewijs.

Geert-Jan
Geert-Jan
5 jaren geleden

Satanische regimes hebben hebben in iedergeval Duitsland, België, Nederland,groot Brittannië overgenomen
Opnieuw is het net zoals in 40/45 wachten op de bevrijding
Toen duurde het 5 jaar
Hoelang dit gaat duren is koffie dik kijken
Dit is een spirituele oorlog waar we n zitten, om de uiteindelijke macht over de aarde.

rop
rop
5 jaren geleden

De lockdown werkt ? denken ze nu echt dat de lockdown de besmettingen omlaag heeft gebracht ,moet men toch wel echt naïef zijn dat men op deze manier denkt het te werken, en het blijkt dat regeringen daar van uit gaan, he ter mee op te lossen elk jaar hebben we de griep is die ooit door vaccinatie totaal onder controle te krijgen laat staan te verdwijnen, nee ook niet, maar er werd ook nooit een lockdown daardoor in gevoerd, alleen elke jaar weer prikken ertegen, nu halen ze de meeste onzinnige absurde regels aan om het te bestrijden, over kampen en alle gekkigheid halen ze aan om de kop van die virus in te drukken, het heeft helemaal niets meer te maken daarmee, regeringen zijn op weg de mens totaal in zijn bewegingen te verkrampen kampen moet erop gezet worden voor de niet gevaccineerde ,de regeringen zijn psychoten en totaal krankzinnig geworden, en ze zien hun eigen dwaaszinnig gedrag en zijn verblind door de corona gekte..

Nina
Nina
5 jaren geleden

Die Viking strijd zit er nog goed in bij die Denen, goed zo! Hier zijn er nog heel veel mensen die vaccinatieplicht en een toegangsbewijs of paspoort een goed idee vinden om weer naar restaurant of concert te gaan. Ze weigeren in te zien dat ze voor hun vrijheid op moeten komen en dromen elke avond bij Jinek. Helaas.

jaak
jaak
5 jaren geleden

Net als bij de stichting van de EU wordt hier over de hoofden heen een programma uitgerold dat in volle daglicht waarschijnlijk van de kaart zou worden geveegd. Het wordt tijd voor de Grote Opstand en het wegblazen van de protagonisten van de Great Reset.

mike
mike
5 jaren geleden
Pieternella
Pieternella
5 jaren geleden

Dit loopt totaal uit de hand. In plaats van dat de diverse regeringen nu overleggen met prominente, onafhankelijke medici, lopen ze al op de muziek vooruit en komen met allerlei verplichtingen en controles, terwijl het er juist naar uit ziet dat gevaccineerden juist diegenen zijn die aan het verspreiden zijn. Ik vind dat we terug moeten naar de basis: ga eerst maar eens dat virus isoleren. Straks doen we dat hele circus voor niets en steekt de boel heel anders in elkaar. Het Hof voor de Mensenrechten moet echt ingrijpen. Mensen moeten vrij kunnen reizen. Hiervoor is ook niet gebleken dat er door het reizen zoveel epidemieën uitbraken. Laten we wat doen aan de vele verdienmodellen van de luchtvaart, maar ook van de farmaceutische industrie, die storten ons nog eens in het verderf.

Marianna
Marianna
5 jaren geleden

in westerse democratieen kan men zich niet voorstellen dat de regering het niet goed met ze voor heeft.
Zelfs na een jaar zijn de meesten nog niet op zoek gegaan om te ontdekken wat er eigenlijk gaande is.Men laat zich de angst aanpraten door deskundigen met financieele belangen in de test- en vaccin industrie.
Er zijn artsen en andere deskundigen, die deze banden niet hebben en waarschuwen voor valse voorlichters. Helaas worden degenen, die hun nek uitsteken in een kwaad daglicht gezet met medewerking van onze regering.
Dat zijn dus de mensen op wie we binnenkort weer mogen stemmen, zij willen graag de macht houden om ons nog dieper in hun greep te houden.
Ik kan me niet aan de gedachte onttrekken, dat in onze eerste en tweede kamer mensen zitten, die eigenlijk geen idee hebben wat er gaande is.

salvar
salvar
5 jaren geleden

ze moeten niet zeiken de ondernemers.
wat hebben ze gedaan om de regering het moeilijk te maken?
niets ze hebben op geld zitten wachten wat niet komt , buiten een hondenfooi.
ze hadden (als ze ballen hadden) een vuist moeten maken dan hadden ze waarschijnlijk een hoop burgers meegekregen.

de supers moeten de muilkorf verbieden in de supermarkt.
wat ze nu doen (buiten de supers) dat je online kan bestellen en dan mag het binnen een bepaalde tijd ophalen maar niet onder de 20 euro net als bij gamma?

nu kijken naar de denen en een voorbeeld nemen graag , torpederen de handel.

Lawke
Lawke
5 jaren geleden

De nieuwe coronawetten houden geen stand tegen de grondwetten en tegen de globale universele rechten van de mens. Naar de rechtbank indien je in een hoek wordt gedreven of indirect wordt gedwongen! Fight for your rights! Vrijheid voor allen..

Vlinder
Vlinder
5 jaren geleden

alle bedrijven die hier in meegaan zullen weinig klanten krijgen,dikke pech!!

Ron
Ron
5 jaren geleden

Lagarde drukt 750 miljard bij, ruim 15% van het Europese BNP, en geen haan die ernaar kraait. “De IC’s dreigen vol te geraken”. Lagarde drukt 600 miljard bij bovenop die 750 miljard, en niemand die opkijkt. “Flatten the curve”. Lagarde drukt nog eens 500 miljard bij, en geen journalist die er aandacht aan besteedt. “Er zullen niet genoeg vaccins zijn”. Binnen 100 jaar zullen historici nog steeds ons mediatijdperk bestuderen als het meest corrupte ooit.

Nina
Nina
5 jaren geleden

In Denemarken mag je blijkbaar wel demonstreren, dat is hier ook onmogelijk gemaakt, vergeet dat ook niet! Zo goed over nagedacht door Rutte en consorten.

Raymond
Raymond
5 jaren geleden

Waar zijn de Vikings?

t de vries
t de vries
5 jaren geleden

Zij wel ,er zijn ook andere landen waar men demonstreerd tegen zowel de vaccinatie als het papoort gedoe .Alleen hier loopt men als een gans aan een lijntje achter de regering aan .Een regering die zo als blijkt zich geen moer intreseerd wat of zijn bevolking krijgt toegediend .Opruimen volgens de richtlijnen ziek worden nu of later pech .En indien er later kwalen opduiken zijn die niet gerealteerd aan de corona de schijthuizen .Stem vooral maart op de partijen die dit faciliteren

d1rty7
d1rty7
5 jaren geleden

Ze blijven goochelen met cijfers en angstverhalen en de vvd staat veruit bovenaan in de peilingen. Het ergste moet nog komen en dan wordt het braaf aan de band meelopen met de overheid om je vaste lasten te kunnen blijven betalen en je mooie auto te houden of alles opgeven en vechten voor je vrijheid. Nou ik weet wel hoe het loopt, zoveel makke schapen maak ik mee in het dagelijkse leven en elkaar verraden enz.

logisch_denken
logisch_denken
5 jaren geleden

volgens de WHO werken lock downs en avondklokken niet. Bij ingang corona was de WHO de autoriteit maar nu hoort plotseling niemand de WHO meer. Corona is een hoax en agenda 2030 wordt snel doorgedrukt. Het aantal wetswijzigingen in 2020 is groter dan eender in welk ander jaar.

Lucky
Lucky
5 jaren geleden

Dit is allemaal het werk van de smerige Bilderberg Groep die streeft naar wereldheerschappij. Een klein kind ziet nog dat we gigantisch belazerd en in de zeik genomen worden. Alleen psychopaten willen 98,5% van het volk zonder klachten vaccineren met een experimenteel vaccin.
Merkwaardig dat mensen banger zijn voor een ziekte die 99 9% overleeft, dan voor een experimenteel vaccin met evt blijvende gezondheidsschsde op de langere termijn.

Mireille
Mireille
5 jaren geleden

Wat als we een verkeerd beeld hebben van het aantal NL’ers die het oneens is met het beleid? Binnen een paar uur stemden bijna 40.000 mensen TEGEN de avondklok (ik heb er foto’s van gemaakt) en dat kan betekenen dat er meer mensen wakker zijn dan we denken.
Maar de straat op gaan en je laten slaan doe ik niet, heb 2 kinderen.
Organiseren massaal is ons probleem door staatstrollen ed. Ik vraag me af hoe we eenheid kunnen bereiken onder al die mensen die tegen zijn… Wat als het er enorm veel zijn en organiseren het probleem is?

Akkafietje
Akkafietje
5 jaren geleden

Ik schaam me om Nederlander te zijn , deze Vikingen in Denemarken gaan 9 dagen de straat op.
In Nederland gaan ze alleen op het Museumplein zondags koffie drinken.
Wat hebben we gezien van die 10 duizenden horica lui, als lammetjes zijn ze , en mekkeren nauwelijks.
Wat is er al met deze generatie gebeurd, alleen hun mobieltje is belangrijk

henkie
henkie
5 jaren geleden

Hoelang laten wij ons nog gek maken. De ene leugen naar de andere. Alles is voorzegt. leest de protecollen van de wijze van sion. lees dit en verdiep je er in. en jullie zullen schrikken wat er nog komen gaat.

Back to top button
103
0
We lezen graag je reactie!x