De media stonden er vol mee en bijna iedereen sprak er schande van. Relschoppers zouden afgelopen weekend hebben geprobeerd bij het ziekenhuis in Enschede de ruiten in te gooien. “Ziekenhuis in Enschede bekogeld,” meldde de NOS. Premier Rutte noemde het ‘ontoelaatbaar’ dat ‘idioten’ een ziekenhuis hadden belaagd met stenen. Politici wisten het zeker: het ging om de achterban van FVD en PVV.
De bestuursvoorzitter van Medisch Spectrum Twente was vol onbegrip over de bekogeling van het ziekenhuis. De media speelden in op de emoties: “Op het moment van de aanval was het druk op de verloskamers en werden er meerdere baby’s geboren.”
Een journalist van Tubantia schreef op de dag van de ‘aanval’ al dat een woordvoerder ‘ontkende dat er ruiten waren ingegooid’, en dat er ‘geen demonstranten waren’. De politie twitterde: “Online circuleert een filmpje dat de indruk wekt dat eerder op de avond een ruit van het ziekenhuis sneuvelt. Dat klopt niet. Er zijn geen ruiten gesneuveld van het ziekenhuis.”
Ze deden niets, ze stonden daar maar
Dagblad Tubantia zocht uit wat er nu werkelijk gebeurd is. Een verslaggever ging ‘s avonds laat bij het Enschedese ziekenhuis kijken, maar er was geen mens op straat. Rondom het ziekenhuis lagen geen stenen. Op geen van de ruiten zat ook maar een krasje. “Ik vind het vreemd,” appte hij naar collega’s.
De krant sprak met drie studenten die alles vanaf hun balkon zagen gebeuren. Ze zeiden dat de relschoppers ‘het absoluut niet gemunt hadden’ op het ziekenhuis. Toen ze later berichten in de media lazen over een ‘aanval’ op het ziekenhuis moesten ze daar hartelijk om lachen. “Ze hebben het niet eens aangeraakt. Ze deden niets, ze stonden daar maar.”
Media anno 2021, ze moeten zich schamen
Ondertussen is het kwaad al geschied. “De NOS wist niet hoe snel ze moest melden dat in Enschede een ziekenhuis was aangevallen. Een paar dagen later blijkt het verhaal totaal verzonnen te zijn,” twittert Big Pharma Runs Governments.
“Media anno 2021, ze moeten zich schamen,” reageert podcastmaker Jorn Luka. En opiniemaker Marianne Zwagerman zegt: “Er werd nooit 1 steen naar het ziekenhuis gegooid, maar het paste zo lekker in het narratief van het RIVM dat Rutte er gretig schande van sprak.”
Nog een staaltje van NOS=FAKENEWS!
heerlijk toch mensen zo word het steeds duidelijker dat ALLES 1 grote LEUGEN is
Niet journalisten, maar elites maken het nieuws.
Precies! Zij dicteren en censureren het nieuws.
Eerst doen deze zogenaamde beschermheren schenkingen en werpen zij zich op als patroon van noodleidende media totdat ze onbeschaamd gunsten gaan terugvragen en bemoeienissen beginnen te uiten in ruil voor hun financiële hulp.
De media is dermate afhankelijk geraakt van deze financiële injecties, dat ze hun oren laten hangen naar de invloed van deze ‘beschermheren’.
Dit is hoe de maffia te werk gaat en die noemen we toch ook geen elite?
Dan spreken we nog niet eens van de overnamens en inlijvingen in het medialandschap, die zich de afgelopen jaren hebben voorgedaan, geïnitieerd door hele grote investeringsmaatschappijen die ook weer in opdracht van machtige figuren opereren.
Onze verstandige ouders zeiden bij alles wat ‘ gratis’ leek, voor niets gaat de zon op en nooit iets aan nemen van vreemden : )
De PDD-NOS verzint verhaaltjes zonder enig onderzoek te doen, zonder een journalist te sturen om het uit te zoeken. Ouders vertellen hun kleine kinderen soms ook verhaaltjes voordat ze gaan slapen. Dat noemen we sprookjes. De PDD-NOS verzint hun eigen sprookjes. Wel saai intussen want het zijn elke keer dezelfde sprookjes.
De leugen regeert en wel met achterbakse redenen! We laten ons NIET in de war brengen en NIETS forceren!!!
Onvoorstelbaar, WIE kijkt er nu nog naar de NOS? Serieus, ik al 10 maanden niet meer en ga ook nooit meer kijken. NOS=fakenieuws.
Nu 1 volledig jaar Never NOS
Scheelt een hoop schelden naar het tv scherm.
En als ik wil weten wat er op tv was, kijk ik wel op het Algemeen Dagblad.
Algemeen Dagblad… meen je dat nou? De betrouwbaarste krant van Nederland, lol!
Heb jij nog een televisie dan? 🤣
Schandalig dat de NOS subsidie ontvangt. Dit is de zoveelste leugen die ze in de ether gooien. Niet vreemd dat ze niet meer met logo op hun witte busjes rijden. Die ook al door ons betaald zijn. Velen hebben een grote hekel aan dit rotte medium gekregen. Het is een extreem links activistische club wat niets meer met journalistiek te maken heeft.
Het fake “nieuws” wordt direct opgepakt door de politiek. En van een mug – die er niet eens was – wordt een olifant gemaakt!
Dat zegt genoeg -alweer! – over die politici en degenen die keer op keer nog in hun bedrog verhaaltjes trappen!
🤣🤣had hem net op het vorige artikel geplaatst, heb hem ook ff naar de NOS gestuurd en nog een paar…. dat we er niet meer intrappen,eenzijdig berichtgeving en ook nog fake! LOSERS!!!!
Niet alleen zijn het losers…
MISDADIGERS, CRIMINELEN!
Tuig van de tv-richel
Minderwaardiger kan het niet. Zojuist even gekeken naar een interview tussen Twan Huys en Thierry Baudet.
Bestaat er nog een lager kaliber dan deze Huys? Thierry hield zich trouwens uitstekend staande bij deze clown.
En dat het tuig is heeft Thierry Baudet in de kamer duidelijk aangetoond, hij liet geen spaan heel van de NOS en van de MEDIA. Ik stem FvD.
Op het centraal meldpunt waar je normaal gesproken fake nieuws kunt melden, kun je op dit moment geen meldingen doorgeven, met excuses voor het ongemak. Ik denk dat ze overspoeld worden met meldingen en daarom de stekker eruit gehaald hebben, wel een goed teken. Overigens is dit een D66 initiatief.
Daar gáán we weer: NOS = FAKE NIEUWS!
Zijn er écht nog steeds mensen die zó dom zijn om naar deze corrupte Anifa/ BLM-knuffelaars te kijken?
Ik heb met deze mensen te doen.
Dit komt waarschijnlijk door hun mondkapjes:
Zuurstoftekort leidt tot hersenschade wat hier maar weer eens pijnlijk duidelijk wordt.
False flag, verdeel en heers. Hoeveel handlangers in diverse sectoren hebben ze wel niet? En in al die sectoren wordt een eed afgelegd. Hoe langer deze waanzin duurt temeer er scheurtjes en tegenstellingen komen. Wat ze doen werkt averechts voor ze. De kudde wordt wakker in steeds meer versneld tempo. Wanneer de kritische massa wordt bereikt is het game over.
Donald Trump waarschuuwde ons mensen hier al voor… FakeNews Media… Wij lachten hem uit… Tsja wie heeft er nu gelijk ???
Ik mot niks van Trump hebben… Helaas heeft hij gelijk.
Natuurlijk had Donald Trump gelijk,alleen heb ik hem nooit uitgelachen, omdat hij een van de beste presidenten ,samen met Ronald Reagan die de VS ooit gehad heeft.
NOS liegt (wéér) iets in elkaar, Rutte spant het verhaal voor zijn karretje, de Twitter- zuigsukkels roepen dat het leger moet worden ingezet.
EN HET WAS ALLEMAAL GELUL!
‘Weapons of mass destruction’ van George Bush, vlak voordat hij Irak binnenviel.
Er werd toen ook beweerd dat Saddam’s troepen baby’s uit couveuses gooiden. Dit bleek achteraf ook fake news te wezen.
Sindsdien ben ik erg wantrouwend naar berichten waarin wordt beweerd dat er baby’s geslachtofferd worden.