Werd John F. Kennedy vermoord vanwege zijn interesse in buitenaards leven? Een geheime memo van de Amerikaanse CIA maakt duidelijk dat de president 10 dagen voor zijn dood om inzage vroeg in UFO-documenten.
In een brief geadresseerd aan de CIA-baas vroeg Kennedy om vertrouwelijke documenten over UFO’s en het bestaan van aliens.
De memo is één van de twee brieven aan de Amerikaanse spionagedienst waarin Kennedy om opheldering vraagt.
Veel meer
De interesse van de president in UFO’s en aliens, zo kort voor zijn dood, strookt met complottheorieën over de moord.
Verhalen dat Kennedy omgelegd zou zijn uit angst dat hij achter de waarheid zou komen over het bestaan van aliens, werden bevestigd na het uitlekken van de geheime stukken.
Schrijver William Lester kreeg de documenten voor een boek dat hij heeft geschreven over Kennedy’s interesse in UFO’s.
De brieven voeden de theorieën dat de CIA veel meer over het bestaan van UFO’s weet dan zij ons wil doen geloven.
Duizenden stukjes
Kennedy had bovendien gezegd dat hij ‘de CIA in duizenden stukjes wilde versplinteren en deze door de wind laten wegblazen’.
James Forrestal was een belangrijke mentor van president Kennedy. In 1947 werd Forrestal de eerste Amerikaanse minister van Defensie.
Hij was van mening dat de Amerikanen op de hoogte moesten worden gebracht van het bestaan van buitenaards leven en aanverwante technologieën.
Forrestal moest onder president Truman zijn ontslag indienen omdat hij zijn informatie had gedeeld met verschillende hooggeplaatste functionarissen, waaronder toenmalig congreslid Kennedy.
Direct gevaar
Nadat hij in 1960 de presidentsverkiezingen won, hoorde Kennedy van Eisenhower dat het geheimzinnige agentschap Majestic 12 zijn eigen weg was ingeslagen.
Eisenhower waarschuwde Kennedy dat Majestic 12 een direct gevaar vormde voor de Amerikaanse vrijheden en de democratie.
Dezelfde krachten die de dood van Forrestal orkestreerden, dwarsboomden Kennedy waar ze maar konden.
Kennedy wilde de CIA dwingen geheime informatie over UFO’s te delen met andere overheden, maar dat zou hij nooit voor elkaar krijgen.
Bekijk het filmpje hieronder:
[History]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Verschuiving op rechts: ‘Het zou me niet verbazen als Forum de volgende Provinciale Statenverkiezingen wint’
“Gluiperig propagandakrantje” NRC schrijft hit piece over stikstofrapport prof. Meester zónder het te lezen
Global warming is niet eng genoeg. Snel, bedenk iets nieuws!
Kijk: Mysterieuze oranje figuur gespot bij cel van Jeffrey Epstein op avond voor zijn dood
Nog meer slecht nieuws voor de gevaccineerden
Oud-rechercheur wil onderzoek naar Bodegraven: ‘Dit zijn zaken die het daglicht niet kunnen verdragen’
‘Dit is een misdaad tegen de menselijkheid geweest, daarom zijn wij door aan het gaan waar al die andere partijen zijn opgehouden’
Hoe één van de belangrijkste defensiebedrijven van Nederland is gekoppeld aan het WEF
Kees Faasse (78) probeert mensen wakker te schudden met advertenties in de Volkskrant. Hoe vrij zijn we nog?