De vaccineffectiviteit van de eerste twee coronavaccins is gedaald naar 0 procent, meldt het RIVM. Mensen die tot voor kort ‘volledig gevaccineerd’ waren, zijn dus niet meer beschermd tegen corona.
Volgens BVNL, de partij van Wybren van Haga, is hier sprake van misleiding door de overheid. De partij eist opheldering van minister Kuipers van VWS. Die bereidt de GGD’en momenteel voor op een nieuwe prikronde.
Eigenlijk zijn we nu dus terug bij af
“Opmerkelijk, aangezien er door het kabinet hoog van de toren werd geblazen over de uitstekende werking van vaccins. De ‘enige uitweg’ uit de coronacrisis werd het vaccineren zelfs genoemd. Niets is minder waar,” aldus BVNL.
Van Haga zegt: “Zoals vele experts al vanaf het begin van de coronacrisis hebben gezegd, is vaccineren helemaal niet de heilige graal. Eigenlijk zijn we nu dus terug bij af. En ondertussen hebben mensen zich plat laten spuiten met een experimenteel vaccin, omdat hen was voorgehouden dat dat de oplossing was. Het is weinig anders dan misleiding. Maar het kabinet prikt vrolijk verder. Waar houdt dit op?”
Niet te rechtvaardigen
Het Kamerlid vraagt Kuipers ook wat de potentiële bijwerkingen en gevolgen zijn van herhaaldelijk vaccineren met een vaccin waarvan de effecten op de lange termijn nog onbekend zijn.
“De meldingen van vaccinatieschade lopen op. We weten dat herhaaldelijk prikken de kans op bijwerkingen zoals hartaandoeningen vergroot. Het kabinet neemt dus willens en wetens een groot risico met de volksgezondheid door prikken te blijven stapelen. Dat is wat ons betreft niet te rechtvaardigen, afgezet tegen de geringe bescherming die de vaccins bieden,” benadrukt Van Haga.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Is de slag bij Waterloo 200 jaar geleden gewonnen door Rothschild?
Rechter die Nederlandse staat 2 keer veroordeelde in Greenpeace-zaak blijkt klimaatactivist: ‘Groene Maffia regeert’
Nieuwe pro-Russische regering Italië veroorzaakt scheurtjes in NAVO-bondgenootschap. Hoe zal dit aflopen?
Grote zwarte gaten in de oerknaltheorie
Ex-PvdA-Kamerlid over zijn voormalige partij: ‘Dit is een elitepartij die islamisering van de samenleving geen strobreed in de weg legt’
Oude garde gebruikt geen oorlogstaal meer, invloed onzichtbare hand
Voormalig OMT-lid schoffelt Marga Bult onderuit na bericht over ivermectine als kankerbehandeling
Een gigantisch stedelijk netwerk in niemandsland: mythische ‘verloren stad van Goden’ ontdekt in Cambodjaanse jungle
VIDEO: “Belastingheffing door overheid is gelegaliseerde roof”