Exploderende energieprijzen, stroomuitval, torenhoge inflatie, ingeperkte vrijheid van meningsuiting, vernietiging van de middenklasse, stijgende armoede. Steeds meer mensen vragen zich af wat er achter al deze ontwikkelingen schuilt, zei parlementslid Robert Farle, die tot voor kort in de AfD-fractie zat, donderdag in de Bondsdag tijdens een debat over de Duitse duurzaamheidsstrategie.
Deze ‘duurzaamheidsstrategie’ kennen we in Nederland als de Duurzame Ontwikkelingsdoelstellingen, oftewel de doelen van de Great Reset.
Volgens Farle wordt wereldwijd een agenda uitgerold onder het mom van ‘klimaatbescherming’. Achter de linksgroene agenda van minister van Economie en Klimaat Robert Habeck zitten grote corporaties die in steeds meer landen het beleid bepalen.
(Video verwijderd? Klik hier...)
Verboden in plaats van vrijheid
Tijdens de coronacrisis is bijvoorbeeld heel duidelijk geworden hoeveel invloed Bill Gates uitoefent op de WHO, zei Farle, terwijl uit de Bondsdag hoongelach opsteeg.
De grote corporaties dringen door tot in de haarvaten van onze samenleving. Ze willen dat we insecten eten in plaats van vlees, fietsen in plaats van autorijden, wassen in plaats van douchen.
“Dan weet toch iedere Duitser wat ze werkelijk willen?” vroeg het parlementslid. Andermaal viel hoongelach hem ten deel. “Verboden in plaats van vrijheid.”
Dat willen wij niet
Precies volgens het motto van Klaus Schwab: ‘Je zult niets bezitten en je zult gelukkig zijn’, aldus Farle. “Dat willen wij niet en dat wil ik ook persoonlijk niet.”
Hij zei verder dat we alles op alles moeten zetten om te voorkomen dat het Oekraïne-conflict verder escaleert. We moeten vrede sluiten met Rusland, zei het parlementslid.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






VIDEO: Hoezo 5 voor 12? Waarom ons klimaat niet gered hoeft te worden
‘Hulde: na een lange strijd krijgen de corona-wappies iedere dag een stukje meer gelijk’
Vierstrengs DNA voor het eerst aangetroffen in mensen
Hartslag van de aarde van cruciaal belang voor onze gezondheid
Worden verkiezingen gekocht? ‘Dit zet toch wel enorm aan het denken’
Baudet kondigt NOS Journaal aan op tv: ‘Nu eerst het Fake News Journaal’
Artsen gaven hem 60 dagen te leven, maar Rick weigerde te sterven: dit protocol redde zijn leven
“Het systeem werkt niet”: ‘Vaccin-rechtbank’ laat mensen in de kou staan
D66-Kamerlid Jan Paternotte wordt ingehaald door zijn eigen leugens over sabotage Nord Stream-pijpleidingen