Exploderende energieprijzen, stroomuitval, torenhoge inflatie, ingeperkte vrijheid van meningsuiting, vernietiging van de middenklasse, stijgende armoede. Steeds meer mensen vragen zich af wat er achter al deze ontwikkelingen schuilt, zei parlementslid Robert Farle, die tot voor kort in de AfD-fractie zat, donderdag in de Bondsdag tijdens een debat over de Duitse duurzaamheidsstrategie.
Deze ‘duurzaamheidsstrategie’ kennen we in Nederland als de Duurzame Ontwikkelingsdoelstellingen, oftewel de doelen van de Great Reset.
Volgens Farle wordt wereldwijd een agenda uitgerold onder het mom van ‘klimaatbescherming’. Achter de linksgroene agenda van minister van Economie en Klimaat Robert Habeck zitten grote corporaties die in steeds meer landen het beleid bepalen.
(Video verwijderd? Klik hier...)
Verboden in plaats van vrijheid
Tijdens de coronacrisis is bijvoorbeeld heel duidelijk geworden hoeveel invloed Bill Gates uitoefent op de WHO, zei Farle, terwijl uit de Bondsdag hoongelach opsteeg.
De grote corporaties dringen door tot in de haarvaten van onze samenleving. Ze willen dat we insecten eten in plaats van vlees, fietsen in plaats van autorijden, wassen in plaats van douchen.
“Dan weet toch iedere Duitser wat ze werkelijk willen?” vroeg het parlementslid. Andermaal viel hoongelach hem ten deel. “Verboden in plaats van vrijheid.”
Dat willen wij niet
Precies volgens het motto van Klaus Schwab: ‘Je zult niets bezitten en je zult gelukkig zijn’, aldus Farle. “Dat willen wij niet en dat wil ik ook persoonlijk niet.”
Hij zei verder dat we alles op alles moeten zetten om te voorkomen dat het Oekraïne-conflict verder escaleert. We moeten vrede sluiten met Rusland, zei het parlementslid.
Filmpje: CDA-raadslid noemt letterlijk citaat uit bijsluiter Pfizer ‘stemmingmakerij en bangmakerij’
Woedende Italianen doen mondkapje af: ‘Coronapandemie is zwendel’
Mysterieuze röntgenstraling afkomstig van Pluto stelt wetenschappers voor raadsel
Emeritus hoogleraar: de overheid bemoeit zich overal mee, maar heeft er geen bal verstand van
Syrische ‘doden’ uit nepvideo van gifgasaanval Douma komen naar Nederland. Valt het doek voor de oorlogshaviken?
‘Energy shots moeten verboden worden’
CDA-Kamerlid pleit voor nieuwe vorm van dienstplicht en ontketent stortvloed aan kritiek
Mede-oprichter Greenpeace: Mens niet verantwoordelijk voor opwarming aarde
Top secret: mysteriescholen in Griekenland