Binnenland

3 reanimaties bij Bredase Singelloop: ‘Te veel tegenwind? Te veel ijs op de Noordpool gesmolten?’

Help anderen door dit met jouw vrienden op je socials te delen!

Tijdens de Singelloop in Breda zijn drie mensen onwel geworden. Ze moesten alle drie worden gereanimeerd. Een woordvoerder kan niet zeggen hoe het met de mensen gaat. ‘Kan gebeuren’, kopt de krant BN DeStem.

Aan omstanders die hiervan getuige zijn geweest, is slachtofferhulp aangeboden. Veel mensen zagen het gebeuren, meldt Breda Vandaag. De halve marathon van de Singelloop werd bijna een half uur uitgesteld om de hulpdiensten in de gelegenheid te stellen een gevallen deelnemer te verzorgen. Ook de familieloop startte later dan gepland.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Onverwachts

Een man viel vlak voor de finishlijn onverwachts voorover. Hij werd per ambulance naar het ziekenhuis afgevoerd. De man deed mee aan de 10 kilometer. Ook aan twee andere deelnemers is eerste hulp verleend.

“Het regende waarschijnlijk. Of was het veel te heet? Onvoldoende getraind? Niet goed voorbereid? Te weinig gedronken? Te veel ijs op de Noordpool gesmolten? Te veel tegenwind?” vraagt neuroloog Jan Bonte zich hardop af.

Keep running

Hij wijst erop dat er 13.756 mensen meededen aan de Singelloop. Er is onderzoek gedaan naar het aantal mensen dat tijdens een marathon een hartstilstand krijgt. Dat zijn er 0,54 per 100.000. Voor hele marathons 1,01 en voor halve marathons 0,27 per 100.000.

In Breda dus 22 per 100.000, becijferde Bonte. “Komt natuurlijk allemaal door Covid-19,” zegt hij sarcastisch. “Conclusie? Keep running.”

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 109 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

92 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Halalguy
Halalguy
3 jaren geleden

Allemaal gevaccineerd en daar kun je rustig van uit gaan dat dat zo is

Victor Hugo
Victor Hugo
3 jaren geleden

Te veel boosters?

Leinad
Leinad
3 jaren geleden

Het kan natuurlijk toeval zijn maar dat de krantekop er meteem “kan gebeuren” bij zet laat je wel even nadenken waarom de krant zoiets zou schrijven. Krijgen we dat nu ook met auto ongelukken ? ” dit weekend 7 verkeersdoden in Breda, kan gebeuren”

Linda
Linda
3 jaren geleden

Misschien hun booster nog niet genomen🤔

BAVIAAN
BAVIAAN
3 jaren geleden

Ik zou zeggen …….. door boosteren…..

Rinus
Rinus
3 jaren geleden

Op zich is sporten een gezonde bezigheid, maar ja.

Michel
Michel
3 jaren geleden

Aah, wat zielig dit. Dus niet!

Vrijwillig deelgenomen aan de experiment. Dom, dommer, domst

Eric
Eric
3 jaren geleden

As antwoord van het WEF.
3 maar, is nog te weinig.

Deug-Nietje
Deug-Nietje
3 jaren geleden

Dit is toch ongelooflijke bullshit …. we weten allemaal wel waar dit van komt t gebeurd massaal ook in mijn omgeving veel ziektes etc nu

Loek
Loek
3 jaren geleden

Je zou bijna gaan zeggen dat er het 10 voudige om zou moeten gaan vallen voordat de OLIFANT opgemerkt wordt.

Thoughtful
Thoughtful
3 jaren geleden

“Te veel ijs op de Noordpool gesmolten? Te veel tegenwind?”

Energierekening?

Jeroen 🐝
Jeroen 🐝
3 jaren geleden

Laat ik wat ik op Twitter hierover zei, maar hier even citeren:

Ik woon zelf in Breda en ’t is voor ’t eerst dat ik dit hoor. En de Singelloop is altijd een
heel groot evenement hier.
Natuurlijk kan dit gebeuren maar de toeval is wel erg groot.

J.Smeets
J.Smeets
3 jaren geleden

Het waren de veilig en effectiefjes.

Hans
Hans
3 jaren geleden

Ja, er kan natuurlijk ook een vliegtuig neerstorten op het gebouw van de krant BN De Stem. Dat kan gebeuren. Het is alleen niet zo waarschijnlijk, net als wat hier met deze mensen gebeurt niet waarschijnlijk is. Maar als er drie mensen gereanimeerd moeten worden is er echt toch wel iets aan de hand en zou een goed functionerend zorgsysteem onmiddellijk alarm slaan en een grondig onderzoek eisen. Vroeger zou dat zo gegaan zijn maar tegenwoordig wordt er alleen maar gepraat (of gezwetst, een mooi oud woord!) en gebeurt er verder helemaal niets. En de krant, representant van de MSM, zal dan ook wel zeggen: “dat kan gebeuren”, maar ik zeg: “dat zou absoluut niet mogen gebeuren!”

Janneke
Janneke
3 jaren geleden

Waarom stoppen mensen die rotzooi nog steeds in hun lijf?Als je sport wil je toch gezond bezig zijn,hoe stom kun je zijn

Jos
Jos
3 jaren geleden

Nog maar het begin

De Rotterdammer
De Rotterdammer
3 jaren geleden

Komt niet door het klimaat maar door die kolere spuit des doods meer niet.

Bob Klijnveld
Bob Klijnveld
3 jaren geleden

Bij de Bredase Singelloop is er waarschijnlijkaar 1 oorzaak van de reanimaties, namelijk de SPUIT welke zou moeten helpen ’tegen’ het o zo gevaarlijke virus!!!

Rose
Rose
3 jaren geleden

Boosterwerken in uitvoering…..

Alice
Alice
3 jaren geleden

Zou Poetin er iets mee te maken hebben?

Nee, even zonder dollen, ik las vanmorgen in De Televaag dat er ‘opeens zoveel mensen door valpartijen overlijden…….’. Ja echt, vooral ouderen, Goh, dat is toch wat!
Maar wees gerust, het komt echt niet door die prikkies hoor. Ga gerust weer vrolijk in de rij staan. 100% safe, die gifcocktails!

Willem
Willem
3 jaren geleden

De bewijzen, de studies, peer to peer reviews, publicaties in de meest vooraanstaande medische bladen (o.a. The Lancet), de officiële verklaringen en bevindingen van patholoog anatomen, begrafenisondernemers, immunologen, vaccinologen, medisch microbiologen, alles en iedereen wordt bestempeld als “fake news”.
Nu zelfs: “Och dat kan gebeuren”.

Zelfs het uitspreken dat er “iets vreemds” aan de hand is en onderzocht moet worden valt nu onder “complotdenken”, de (wereld-globalistische) politiek heeft hun narratief volledig “onder controle”, en alle échte integere experts worden, zonder enige aanspraak op weerwoord of tussenkomst van de de Rechter, uit hun vak gezet of bedreigd hiermee….

Neen, beste burgertjes, geloof uw leiders nou maar, het is gewoon een “unexplainable sudden adult death disease” en met die “diagnose” zal de wereld het moeten doen. Onderzoek hiernaar wordt op alle fronten geblokkeerd of gefrustreerd, de beschikbare cijfers worden botweg niet verstrekt door de Ziekenhuizen, het RIVM, LAREB, en moties van Kamerleden hiertoe worden gewoon weggestemd door ons bijeengekonkelde Schwabinet met wellicht éen stem meerderheid.

De nieuwe vaccinatiecampagne (voor de vierde of vijfde prik?) is zelfs alweer opgestart en iedereen wordt bovendien weer opgeroepen om zich te laten “testen”, men heeft natuurlijk weer torenhoge besmettingscijfers nodig, zodat de angst voor Corona (WHO IFR cijfer <2,5 boven de 70 jaar daaronder 0,05 !! dus precies hetzelfde als de spoorloos verdwenen influenza) er weer flink ingepeperd wordt.
Nog even, als de cijfers niet snel genoeg oplopen, wordt het testen weer verplicht (QR code of Vaccinatie paspoort om te mogen deelnemen aan de samenleving).

Iedereen weet en ziet dat het totaal ongeloofwaardige vaccinaties betreft, iederen krijgt immers nóg steeds gewoon de griep, eh…. Corona.
Door, het FDA en de EMEA niet goedgekeurde maar tijdelijk toegelaten, mRNA injecties met gevaarlijke bijwerkingen, hoe kan dit gebeuren?
Wat is nou écht het uiteindelijke doel van deze massavaccinaties en boosters?
Ik heb zo mijn donkerbruine vermoedens….
Ik hoop oprecht dat deze vermoedens niet gaan uitkomen bij al mijn naasten en geliefden.
Het meest stuitende is dat ik bovendien als nadenkende en waarschuwende messenger van het eerste uur ook nú nog steeds de Zwarte Piet toegespeeld krijg als "ongevaccineerde complotdenker" en zelfs nu en dan voor "extreem rechtse fascist" (???) wordt uitgemaakt.
Maar zou ik niet eerder een ongewenste "spelbreker" zijn binnen het "plan"?

Hoever kan een samenleving zinken als men dit allemaal accepteert….

Oh ja, waarom men het accepteert?
Je mag zonder spuit, of booster, niet meer op vakantie, naar het restaurant, naar het café, naar de Efteling, op de skipiste, misschien zelfs de winkel niet meer in….natuurlijk, dat is de moverende reden om je te laten inspuiten met die experimentelle gen-therapie, dat is waar…. Dat is ook de werkelijke drijfveer waarom de meesten zich schouderophalend maar laten inspuiten.
NIET omdat ze bang zijn voor die griep, eh…. Corona, want die krijgen ze ondanks die spuit toch wel maar om hun AFGENOMEN VRIJHEID, in strijd met onze Grondwet, tijdelijk terug te "verdienen"….

Ik heb ruim dertig jaar bijna alle weekends halve, en soms hele, marathons gelopen. Nog nooit zoiets meegemaakt….
Het "Ach, dat kan gebeuren" gaat er bij mij niet in, bij welke naïeveling wel?

Hoeveel doden moeten er nog vallen voordat men beseft dat men zwaar besodemieterd wordt??

Christien
Christien
3 jaren geleden

Natuurlijk, dit is voorgaande jaren toch ook geweest.
Of toch niet?

Kees
Kees
3 jaren geleden

Na de 2e wereld oorlog werd de Telgraaf tijdelijk verboden, kan
dit ook met de gehele MSM indien die narigheid voorbij is ??.

Anja
Anja
3 jaren geleden

Het komt vast door die vreselijke stikstof van de boeren 🤡😱🤡

Natuurlijk kunnen we niet zomaar stellen dat het door de gifspuiten komt, dat is te voorbarig. Maar het heeft er wel alle schijn van. Er zijn nog nooit zoveel sporters omgevallen, overleden, onwel geworden, etc. We schrijven een trieste bladzijde in de geschiedenis… 🤢

-= GensNet =-
-= GensNet =-
3 jaren geleden

Hans schrijft: “dat kan gebeuren”, maar ik zeg: “dat zou absoluut niet mogen gebeuren!”

Ik heb heel wat jaren foto’s van een trimloop gemaakt en er is nog nooit iemand onwel of iets van dien aard geworden.

Mary
Mary
3 jaren geleden

‘Kan gebeuren‘. Wakkermaker?
Staat de msm onder controle om rare koppen te produceren?

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
3 jaren geleden

Dat ligt voor 100% aan klimaat?
Ze zijn helemaal van de realiteit losgezongen?

Toeschouwer
Toeschouwer
3 jaren geleden

Natuurlijk komt door cov.19
Zou men dat niet gecreëerd hebben behoefde men zich ook niet, uit aangepraate angst te laten injecteren!
Zou men geen hartproblemen daardoor ondervinden!

antisoof
antisoof
3 jaren geleden

Kijk, ‘Onwel worden’ is iets anders dan ’ter plekke doodvallen’:

“1) Beroerd 2) Enigszins ziek 3) Kwalijk 4) Kwaps 5) Landerig 6) Misselijk 7) Mottig 8) Naar 9) Niet goed 10) Niet in orde 11) Niet lekker 12) Niet wel gevoelend 13) Onbescheiden 14) Onbetamelijk 15) Ongans 16) Ongesteld 17) Ongezond 18) Onlekker 19) Onpasselijk 20) Onplezierig 21) Pips 22) Wee 23) Zich niet goed voelend”

Maar die mensen waren waarschijnlijk aan het dood aan het gaan. Hoe weten we dat? Omdat ze blijkbaar gereanimeerd moesten worden. Ze waren geïnactiveerd. Hun ademhaling was waarschijnlijk gestopt, denk ik. Dáárom moesten ze weer geanimeerd worden; gereanimeerd.

Reanimeren betekenis:
1) Activeren 2) Beademen 3) Opleven 4) Opwekken 5) Tot leven wekken 6) Verlevendigen 7) Weer bezielen 8) Weer tot leven wekken 9) Weer tot leven wekken van …

Ik dacht dat reanimeren alleen maar gebruikt wordt in die zin om iemand weer tot leven te wekken; de ademhaling op gang te brengen en niet om een animeermeisje haar dansjes te laten doen.
Wie zo iets ‘onwel worden’ wil noemen die kent de taal wellicht niet goed genoeg. Maar, als dit fout benoemen met opzet gebeurd dan . . .

message
message
3 jaren geleden

Het is toch bekend dat vele gezonde jonge mensen en sportmensen in alle landen neervallen, omvallen, sterven.
En inderdaad allemaal na de vaccinaties en boosters.

Alleen opvallend dat ze dit krampachtig uit de media willen houden !!
Maar het is wel degelijk een feit, toets maar in op internet !

Ze hebben de hele sportwereld “gedwongen” deze vaccinaties te moeten nemen, anders konden ze nergens meer aan sport meedoen !

Daarom nogmaals respect voor TOPTENNISER NOVAK DJOKOVIC !!!!!!
Die liet zich NIET manipuleren en vaccineren, GEWELDIG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ADAM
ADAM
3 jaren geleden

Anders was het nog veel erger geweest!

TOS
TOS
3 jaren geleden

Veel ‘gevaccineerde’ mensen zijn overtuigd een goede afweging gemaakt te hebben. Dat ze bewust ‘gevaccineerd’ zijn omdat die keuze per saldo het beste zou zijn. Wanneer je ze wijst op de 229.000 bij Lareb gemelde bijwerkingen zijn sommigen ineens toch minder overtuigd.

Sommigen werpen tegen: op een bloedprop heb je na ‘vaccinatie’ maar kans op één op de zoveel duizend. Aanvaardbaar risico, menen ze.

Jij kunt dan zeggen: Ja….maar…

Eén op de zoveel duizend heb je kans op (ernstige) bijwerking X.
Eén op de zoveel duizend heb je kans op (ernstige) bijwerking Y.
Eén op de zoveel duizend heb je kans op (ernstige) bijwerking Z.

En dan de rest van die 228.997 bijwerkingen, die je niet kent zonder ‘vaccinatie’.

Steve Schaisse
Steve Schaisse
3 jaren geleden

Je moet het zien als een auto waar “verkeerde” motorolie in is gedaan.
Of verkeerde brandstof getankt ,iplv benzine diesel getankt.
De auto zal naar verloop van tijd kapot gaan…
Spuit je de mensen met iets “verkeerds” in het lichaam, en zoals verschillende pathologen reeds al gemeld hebben dat bij overledenen het bloed stroperig en zelfs rubberachtig is geworden, bloed circuleert en het hart (ver)pomp dit bloed, is het stolperig, stroperig of rubberachtig dan is er haast geen circulatie, en de menselijke motor dus het hart stopt. Dan moet men proberen de pomp cq het hart weer opgang te krijgen… motorolie kun je aflaten, bij het menselijke lichaam is dat een ander verhaal…
Als je logisch nadenkt is het antwoord dichter bij dan men denkt, maar wij wisten dit allang…
Je bent een rund als je met VacciNazi’s stunt…

Bep
Bep
3 jaren geleden

In Brabant zijn ook de gevallen in weilanden bij lantaarnpalen en 5 G masten waar de koeien en schapen epileptische aanvallen en hartstilstand kregen. Zo’n gifgoedje in de mens werkt ook mooi mee aan de klimaat schoonmaak van 2030. De doelen komen al aardig opgang.

M.de Jong
M.de Jong
3 jaren geleden

Tuurlijk komt dit door vaccinaties.
Als je de huisartsenpost beld krijgt je horen dat er personeel te kort is door zij op vakantie zijn en daarom weinig personeel is😂😂 ja ziekte verzuim door dat zich massaal hebben laten vaccineren dat is het probleem!

message
message
3 jaren geleden

Vaccinatieschade daar lees je niets over in de kranten !!
Ook niet in de media !!

En de oversterfte dat is nog steeds niet bekend ??!!

Sportmensen die als bosjes omvallen na vaccinaties en boosters, ook niet normaal !
Met dwang en drang zijn ze gevaccineerd anders mochten ze hun sport niet meer uitoefenen !
Nu zijn er velen die door plotselinge onverklaarbare uitvallen nooit meer kunnen sporten !!

En de regering gaat toch weer de “nieuwe” vaccinatiecampagne promoten !

Ga eerst eens onderzoek doen naar de oversterfte en beslist het vaccin NIET uitsluiten ! Adequaat onderzoek is vereist !

Velen gevaccineerden gaan ook GEEN prik meer halen.
Die zijn inmiddels ook wakker geworden !!

De bevolking van Nederland heeft recht op de waarheid !!!!

jan de wit
jan de wit
3 jaren geleden

Komt door mijn mercedes uit 1977. Ik reed op dat moment een rondje door breda. Excuses mensen

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

er wordt momenteel wel toegegeven door de overheid, dat het experimentele vaccins zijn.

misschien is het mogelijk dat er dan wat “kan gebeuren” ???

weet je veel…

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Voortaan bij elk bericht over een ‘plotse’ dood er ‘kan gebeuren’ achter plakken.Of twitteraars (ik heb zelf geen account): maak #kangebeuren trending. Eens zien hoe lang kranten dit dan nog serieus durven te schrijven.

4 grote dagbladen failliet. Kan gebeuren.

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

daar moesten dan 6 ambulances voor zijn gekomen, waren die allemaal vrij op dat moment?

Pieter1
Pieter1
3 jaren geleden

Je zal maar een abonnement hebben bij de Nazi krant De stem ( en alle andere kranten). Die praten u zo het graf in, met foute informatie en daar moet je nog voor betalen ook. De gifspuitjes zijn dan weer wel gratis.

Anton Ja
Anton Ja
3 jaren geleden

Naast Sudden Adult Death Syndrome nu ook nieuwe oorzaak bekend … ABV
Alles Behalve Vaccin(atie)

TOS
TOS
3 jaren geleden

En dan te bedenken: dat is wat er aan meldingen, na veel bureaucratische belemmeringen, is binnen gekomen bij het Lareb. Om een melding succesvol te doen komt ontzettend veel bij kijken.

Jay
Jay
3 jaren geleden

Ik ben ook een wappie maar sla niet teveel op hol alsjeblieft. In april 2019 waren er ook drie reanimaties bij de marathon van Rotterdam en toen was er nog geen vaccin.

Tom Poes
Tom Poes
3 jaren geleden

Spuiten tot men er bij neervalt. Letterlijk en figuurlijk.

tobe
tobe
3 jaren geleden

Breda is qua straling/5G ook heel slecht. Alleen dat al kan een hartstilstand, zomaar vallen enz veroorzaken en samen met de prik is de kans dus vele malen groter dat je voor de vlakte gaat.

semper amici
semper amici
3 jaren geleden

Zouden ze nu ook rennend naar de vaccinatiepunten gaan?

Harrie
Harrie
3 jaren geleden

Aantal doden door vallen verdubbeld maar vergrijzing is niet verdubbeld.

Een msm journalist wil het niet zien. Pour toeval.

Moniek
Moniek
3 jaren geleden

In zeeland ook bij de wandelmarathon 5000 deelnemers 1 reanimatie

Greet
Greet
3 jaren geleden

Gebeurd jaarlijks hoor dat twee man gereanimeerd moet worden daar. Al van zolang ik hier woon.

H.J.
H.J.
3 jaren geleden

Iedere dooie wordt vervangen door 2 Gelukszoekers.

BOERVROU
BOERVROU
3 jaren geleden

3dood tydens onze Comrades Marathon verlede maand. De laaste eeu 7 ja het kan gebeuren.

Gianni Versast ie
Gianni Versast ie
3 jaren geleden

Keep running, keep prikking, never stop, until you drop.. dead

Weenie
Weenie
3 jaren geleden

Keep running??? Sporten was nog nooit zo gevaarlijk! Met de nadruk op lijk!
Alle grote marathon events hebben doden of gewonden ! Opeens! Maar het ligt aan álles behalve…….

Van Dalen
Van Dalen
3 jaren geleden

Ik noem hardlopen geen sport, maar zelfkastijding. Aan sport hoor je plezier te beleven, geen pijn.
Drie zwakke broeders zijn direct uitgevallen, een paar anderen zullen te maken krijgen met de naweeën, denk ik.

Rakker
Rakker
3 jaren geleden

Just spike it.

Jack
Jack
3 jaren geleden

Gewoon verkeerde loopschoenen gekocht, kan gebeuren.

Marc
Marc
3 jaren geleden

Neuroloog Jan Bonte, held vanaf het eerste uur, schrijft ook prachtige columns, recent heeft hij een bundel blogs uitgegeven :de Gifbeker

Overlever van toen..
Overlever van toen..
2 jaren geleden

Het heeft alles te maken met Cora althans die zogenaamde injectie daartegen want als je de echte krijgt, dus geen placebo, dan val je mettertijd dood neer!
Hetgeen de opzet is van het hele sprookje aangaande cora

Back to top button
92
0
We lezen graag je reactie!x