Er gaat op dit moment een fragment rond op social media uit de ‘humoristische’ quiz De Kwis, die werd uitgezonden door NPO 1. Iedere week maakten de quizmasters een parodie van een bestaand nummer over de actualiteit. Op 26 november 2016 was dat ‘Geef ons een prik’.
Kinderen zingen dat ze een prik willen terwijl cabaretiers Niels van der Laan en Jeroen Woe de draak steken met ‘antivaxers’. Indertijd werd bekend dat steeds minder ouders hun kinderen laten inenten en dat vooral hoogopgeleide ouders twijfelen over vaccineren.
“Dit is Suzan en ze is niet ingeënt, want mama zegt dat polio niet bestaat,” zingt Woe terwijl hij naast een klein meisje hurkt. “Dit zijn Lies en Ryan, hun ouders zijn gestoord, die zeggen dat je er autistisch van wordt,” zingt Van der Laan.
Nou mensen is dit ongehoord of is dit ongehoord!!!!!!! pic.twitter.com/CT0dWm06ok
— dave (@guitarguymen) December 18, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Grote complottheorie
“En dit is Tom, van wie de vader zegt: ik heb er niet zo’n goed gevoel bij. Dit is Saskia en ook haar ouders willen het niet, die geloven in een grote complottheorie van de farmaceutische industrie.”
Vervolgens zingen alle kinderen in koor: “Geef ons een prik. In onze schouders. Wij willen ingeënt, maar dat mag niet van onze ouders.”
Terwijl Van der Laan en Woe een mondkapje opzetten, zingt één van de meisjes: “Mama zegt me dat een prik bijwerking kan geven, maar ik ben liever één dag ziek dan mijn hele leven.”
Nieuwe ouders
Alle kinderen in koor: “Ik wil een prik. Hier in mijn schouders. En als dat allemaal niet mag, dan wil ik nieuwe ouders. Haal je hoofd toch uit je reet. Gebruik toch je verstand. We zijn verdomme toch geen derdewereldland.”
En nu worden kinderen ‘gevaccineerd’ tegen corona, met alle gevolgen van dien. Oude tijden herleven.
Frans Timmermans is op oorlogspad en wil Nederlandse boeren deporteren
Amerikaanse presidenten zijn marionetten van de diepe staat. CIA-veteraan doet onthullingen
Er is nog veel onduidelijk, maar RIVM en Kuipers weten zeker dat apenpokken gevaar zijn voor volksgezondheid: ‘Bizar!’
De illusie van tijd begrijpen, terwijl je in het nu bent – Channeling 05-10-2023
Volgens de media maakt Rusland zich op voor grootschalige oorlog met NAVO, zo zit het echt
Avondklok per direct verboden: ‘Eindelijk een rechter die rug recht houdt’
Leven op Mars? ‘Ruimtevaarder’ voert reparaties uit aan Curiosity
Hoe de zoon van Frans Timmermans ‘papa’s vernietigende agenda uitvoert’
Politieagent klaagt Rutte en Grapperhaus aan wegens ‘plegen van misdaden’