Tijdens een campagnebijeenkomst van Donald Trump in Pennsylvania zijn schoten afgevuurd. Na de moordpoging was bloed te zien op het gezicht van de presidentskandidaat.
Terwijl Trump door de geheime dienst werd weggevoerd, stak hij zijn vuist in de lucht naar het aanwezige publiek.
NOW – Trump covered in blood after assassination attempt. pic.twitter.com/fg8BsrYP6k
— Disclose.tv (@disclosetv) July 13, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Musk
Op beelden is te zien hoe Trump naar zijn oor grijpt en vervolgens wegduikt.
Elon Musk heeft na de moordpoging gezegd Trump te steunen in zijn kandidatuur. “Ik hoop dat hij spoedig herstelt,” schrijft hij op X. Ook heeft hij gedoneerd aan een politiek actiecomité (PAC) dat zich inzet voor zijn herverkiezing.
NOW – Shots fired at Trump rally.pic.twitter.com/eOwhIdELnf
— Disclose.tv (@disclosetv) July 13, 2024
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Moeder (38) riskeert celstraf omdat ze haar zoontje met cannabisolie behandelde
Gezonde mensen worden blootgesteld aan zinloze interventies die een risico op ernstige bijwerkingen hebben. Arts ageert tegen griepprik
Terroristische aanslag met auto bij Brits parlement: minstens vier doden
Minister Kaag weigert aanwezig te zijn bij belangrijk debat: ‘Minachting van het Nederlandse parlement’
Kijk: Kennedy vraagt waarom Bill Gates en de CIA in 2019 samen Event 201 organiseerden
Kijk: Arts-assistent onthult hoe er wordt gesjoemeld met de coronacijfers
Jonathan Krispijn stopt per direct bij ON! en richt eigen platform op: ‘Ik wil gaan doen wat de rest nalaat’
New York Times, CNN en andere brengers van nepnieuws niet welkom in Witte Huis
Klaus Schwab: ‘Terug naar normaal? Dat is fictie en gaat niet gebeuren’