Mens en Dier

Kijk: Verdreven Syrische president Assad onthult hoe Amerika nazi’s in het zadel hielp

Help ons door deze info met anderen op je social netwerk te delen!

De VS beweerden dat terroristen van Al Qaida vliegtuigen in de Twin Towers vlogen. Nu steunen de VS in Syrië een ‘rebellenleider’ die lid was van en trouw zwoer aan Al Qaida.

Eerder sprak de verdreven Syrische president Assad zich uit over de Amerikaanse steun aan de nazi’s.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De VS financierden de nazipartij, zodat Adolf Hitler in 1933 aan de macht kon komen, zei Assad eind vorig jaar in een speech die vertaald is door het Middle East Media Research Institute (MEMRI).

“De meesten van ons weten niet dat de opkomst van het nazisme tussen de twee wereldoorlogen te danken is aan Amerikaanse steun,” zei Assad. “De vraag die iedereen bezighoudt is: hoe konden de nazi’s opkomen en een leger bouwen ondanks de Duitse ineenstorting en Europese restricties? Dat kon gebeuren dankzij Amerikaanse steun; geld, leningen en investeringen.”

De president noemde Ford als voorbeeld en wees erop dat de Amerikanen tijdens de oorlog bleven doorgaan met investeren.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Zege kapen

Het is bekend dat tenminste één Amerikaanse bank, de Union Banking Corporation, Duitsers financierde die banden hadden met Hitler. Directeur van die bank was Prescott Bush, de grootvader van George W. Bush. De krant The Guardian schreef hierover in 2004 een artikel getiteld ‘Hoe de opa van Bush Hitler aan de macht hielp’. Ook Fox News schreef erover.

De VS wilden dat de nazi’s en communisten elkaar zouden vernietigen om zo controle te krijgen over een verzwakt Europa, lichtte Assad toe. Hij wees erop dat de VS tijdens het Russische tegenoffensief begin jaren veertig niet ten strijde trokken tegen de nazi’s. “Toen ze beseften dat de Russen dicht bij de overwinning waren, besloten ze een aanval te lanceren, om de zege te kapen.”

Processen van Neurenberg

De Syrische president zei verder dat de Processen van Neurenberg gehouden werden voor nazikopstukken die niet wilden overlopen naar Amerika. Nazileiders die wel wilden samenwerken, werden in Amerika met open armen ontvangen.

De eerste Amerikaanse raketten werden gemaakt door nazi’s, de NAVO is opgericht door Duitse officieren, de gouverneur van de Duitse centrale bank was een naaste van Hitler, somde Assad op.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 183 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit interessant?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

94 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Andre Breems
Andre Breems
4 maanden geleden

Dat was al bekend dat Amerika Hitler in het zadel zetten.

Dwarsje
Dwarsje
4 maanden geleden

Nou Rutte…. nu ben je officieel een afgezant van de Nazi’s. Maar dat wist je natuurlijk al heel lang. Tijd om je koffers te pakken.

Arie
Arie
4 maanden geleden

Kijk dat is iemand die de geschiedenis kent. Assad moest weg vanwege een pijpleiding. Die zal er nu wel snel komen. Alles draait om geld.

Nooit Alleen
Nooit Alleen
4 maanden geleden

Op school hoor je dit niet, helaas…

Greet Resist
Greet Resist
4 maanden geleden

HITLER’S BANKERS WHO ONCE HID DENTAL GOLD FROM AUSCHWITZ ARE TODAY’S “CENTRAL BANK OF CENTRAL BANKS”

https://silview.media/2022/06/03/hitlers-bankers-who-once-hid-dental-gold-from-auschwitz-are-todays-central-bank-of-central-banks/

Jean Marie
Jean Marie
4 maanden geleden

Allemaal 100% waar !

Johan
Johan
4 maanden geleden

Hmm, wie verklaarde Duitsland de oorlog op 24 maart 1933 ? Dat is the elephant in the room! Wie had toen en nu daar de macht in handen? Dat is the elephant in the room!

Zhukov
Zhukov
4 maanden geleden

Assad kan nog weleens gelijk krijgen

het is en blijft een gevaarlijk land de US

Geurtje
Geurtje
4 maanden geleden

Niets is wat het lijkt…..!

het bijstand team
het bijstand team
4 maanden geleden

De vuiligheid zit diep geworteld en heeft lak aan de bevolkingen !!

Jerommeke
Jerommeke
4 maanden geleden

Tuurlijk, heeft hij zijn mond vol van nazi’s, net als Putin die het daarnaast voortdurend heeft over de Angelsaksische dreiging, maar ‘vergeten het over een zekere uitverkoren cult te hebben die vrijwel de hele wereld in een houtgreep heeft. The whole world is a stage.

M vdf V
M vdf V
4 maanden geleden

Niet alleen om de zege te kapen maar Rusland voor te zijn en landen te bevrijden. Daarom is Nederland na de bevrijding in Amerikaanse handen gekomen en is onze grondwet verdwenen. Bernhard had onderhandeld dat het koningshuis een schijn rol kregen. Het volk kreeg alleen wel anders te weten. We zijn voor de gek gehouden. Nederland is een BV op de Londense beurs. Het volk hoort de macht terug te halen. Te beginnen bij de politiek

Nomen nescio
Nomen nescio
4 maanden geleden

Wat is het verschil met NU????

Gerwin
Gerwin
4 maanden geleden

Assad heeft gelijk.

Onder andere professor Antony C. Sutton deed grondig onderzoek naar Amerikaanse machtige multinationals en de nazi’s. Hoog geplaatsten binnen de SS cirkel – IG Farben en Wall Street.

Sutton speurde onder meer in de nationale archieven van Washington DC. Gebruikte de officiële documenten voor zijn onderzoeken. Dus geen kopieën of bevindingen van derden.

Zijn eindconclusie was dat de Tweede Wereldoorlog door Corporatisme langer duurde. We voor de toekomst moeten waken dat uit Corporatisme des te meer fascisme kan ontstaan.

Een aantal van zijn werken staan online waaronder;

Wall Street and the Rise of Hitler

https://www.voltairenet.org/IMG/pdf/Sutton_Wall_Street_and_Hitler.pdf

Er is ook een Duitse documentaire waar Corporate Amerika en de nazi’s aan de orde komt. Meer dan 200 bedrijven waarvan de grootste worden behandeld waaronder Rockefeller Standard oil en Ford motor Company.

PS. De drie grootste, machtigste, en meest invloedrijke Amerikaanse foundations zijn het Rockefeller -en Ford Foundation. En het Carnegie Endowment.
Alle drie worden door het Geheime Genootschap Skull and Bones beheerd.

Link Duitse docu; Hitlers Amerikanische Geschäftsfreunde;
https://youtu.be/2VH7TBDhWnY?t=70

Frans Peeters
Frans Peeters
4 maanden geleden

Ben in 1950 geboren en over WOII stelde in vragen aan mijn vader, waarom het machtige VS niet vroeger had geholpen om ons te helpen? Later toen ik in 1980 Berlijn ging bezoeken stond ik verbaast dat het ijzeren gordijn op een goede 300km van onze grens was en west-Berlijn eigenlijk een eilandje, nu begrijp ik wat het doel van VS nu en toen al was, geen samenwerking maar veroveren.

Rose
Rose
4 maanden geleden

Niet moeilijk , Hitler was een bastaardkind uitgekozen door zijn vader Rotschild bank en de meid in Wenen, Oostenrijk geboren.

Marleen
Marleen
4 maanden geleden

Ja, dat wist ik al. Dinesh D’Souza weet daar alles van.

Hendrik
Hendrik
4 maanden geleden

Hij verwijst eigenlijk door naar Operation Paperclip

Teun
Teun
4 maanden geleden

Dat Duitsland ze eigen geld printen laten we FF weg ,erg jammer dit ……

ludo
ludo
4 maanden geleden

en?? zien jullie Amerika nog steeds als onze redder???
de grootste vijand blijkt (onze) vriend te zijn!

Nog niet!
Nog niet!
4 maanden geleden

Ook al is dit waar we zouden dit moeten zien als propaganda en contrapropaganda.
We zullen lokaal de krankzinnigheid te lijf moeten gaan.
De gehypnotiseerden lopen hier allemaal over straat.
Zij voeren rariteiten uit alsof het normaal is.
En wat kunnen wij aldaar in de verte uitspoken?

Guus Velraeds
Guus Velraeds
4 maanden geleden

De nieuwe wereld orde, EU, WEF, VN, WHO, Bilderberg en de hele zooi inclusief NATO zijn opgericht door crypto nazi’s. Vandaar dat ze ook geen probleem hebben in Oekraïne een open nazi regime te steunen dat door hun via een Soros/CIA/Mossad staatsgreep geïnstalleerd is.

Herman R
Herman R
4 maanden geleden

Maar de ‘mensheid’ sliep verder & genoot van t comfort wat hun omringde. Wat ik leerde op school met geschiedenis was: “De geschiedenis herhaalt zich kontinu”

KlaasM
KlaasM
4 maanden geleden

Dat de NAVO opgericht is door NAZI officieren, daar heb ik zelfs nog oude Nederlandse krantenknipsels van. Dankzij het archief van klokkenluider Gerard de Boer. Gerard heeft een eigen website: Gerard de Boer- WordPress.com.

Tom Poes
Tom Poes
4 maanden geleden

Assad heeft hier gelijk. Denk aan Operation Paperclip van de CIA/USA. En als eerste werden raketgeleerden – die de V! en V2ontwierpen- overgebracht naar de USA. En veel NAZI kopstukken, werden via de Organisatie ODESSA/VATICAAN geholpen naar Argentinië te vluchten. Het is een grote BELAZERIJ geweest!

Caat
Caat
4 maanden geleden

Tja dit wist ik al,daarom word Rusland vanaf ik mij kan herinneren zwart gemaakt.De hele geschiedenis is vervalst.Er word niet voor niets gezegd dat de overwinnaar de boeken schrijft,om zo alles te kunnen vervalsen.

Duinsnip
Duinsnip
4 maanden geleden

Dat neemt niet weg dat Assad een verschrikkelijk aantal moorden op zijn geweten heeft. Als minderheid de meerderheid onder controle houden met moordpartijen is niet vol te houden dus is het feit dat deze crimineel weg is een verademing. Dat hiervoor weer andere soenitische jihadisten en moordenaars aan het bewind komen is de trieste maatschappij onder het bewind van de Islam, een totalitaire demonische religie.
2 miljard misleide en van jongsaf geïndoctrineerde stumpers. Hoe kom je daar van af?

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
4 maanden geleden

Zou zomaar eens kunnen.

malion
malion
4 maanden geleden

Dus nu begrijpen we dat de militairen van de VS overal over de wereld zich hebben genesteld om alles en iedereen onder controle te houden en bodemschatten hebben gestolen, waar wij ook aan hebben meegedaan.
Maar de mouw waar die aap uit moet komen is heel erg lang, maar niet zo lang, de wakkere mensen het beginnen het te zien, en er nu een einde gaat komen aan de duistere geheimen.

Gijs
Gijs
4 maanden geleden

Wij zijn tijdens de oorlog bevrijd door de veroorzaker van die oorlog zodoende 2 x winst

Cedric
Cedric
4 maanden geleden

Die gouverneur… Hjalmar Schacht vermoed ik.

Thinkforyourself
Thinkforyourself
4 maanden geleden

De diepere reden was dat Engeland (en later de VS die erbij getrokken werden) het Duitse financiële systeem moest vernietigen, dat was opgetuigd door minister van financiën Hjalmar Schacht en dat volledig onafhankelijk van het Anglo-Joodse bankensysteem opereerde. Duitsland had in de jaren ’30 een financieel systeem op poten gezet dat volkomen was gebaseerd op menselijke arbeid (en dus niet op woekerleningen). Dit was een doorn in het oog van de haute finance, die besefte dat haar almacht op het spel stond. Daarom moest Duitsland totaal vernietigd worden, wat na de oorlog ook stapsgewijs is gebeurd. De Britse Daily Express kopte reeds op 24 maart 1933: “Judea declares war on Germany” (boycot van Duitse goederen).
Daarnaast verklaarde Winston Churchill zelf: “The unforgivable sin of Hitler’s Germany was to develop a new economic system by which the international bankers were deprived of their profits.”

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
4 maanden geleden

Klopt allemaal en is toch bekend bij iedereen? Hij vergeet even de NASA op te noemen ook door SS’ers opgericht.

Thinkforyourself
Thinkforyourself
4 maanden geleden

Ford als voorbeeld? Old Henry was bekend als degene die gekant was tegen oorlog en het had over een INTERNATIONAAL probleem …
Citaat: “Do you want to know the cause of war? It is capitalism, greed, the dirty hunger for dollars. Take away the capitalist and you will sweep war from the earth.”

dna
dna
4 maanden geleden

project paperclip.

LJ89
LJ89
4 maanden geleden

Als je heel goed gaat zoeken naar bepaalde oude Amerikaanse kranten toen de 2e wereld bezig was, dan kun je de meest verbazingwekkende feiten vinden die toen gewoon in de krant stonden. Feiten waarvan nu beweerd word dat het allemaal nooit is gebeurd of zo is gegaan. Zelfde geldt voor wie Hitler nou echt was en hoe de oorlog werkelijk is begonnen. Wat toch ook iets te maken heeft met het westen verdedigen tegen Zionisme dat destijds de hele wereld al wou veroveren. En kijk waar we vandaag zijn 😉

yoshe
yoshe
4 maanden geleden

tekenend voor het karakter van de elite, door de geschiedenis heen..

Jack
Jack
4 maanden geleden

Klopt, de Nazi’s zijn nooit weggeweest.
Zelfs de voorganger van de EU is mede opgericht door een oud Nazi.
Dit zou al genoeg moeten zeggen.

Marianne
Marianne
4 maanden geleden

Zo leren kinderen op school ook nooit hoe de relatie was tussen deze twee continenten voor de Tweede Wereldoorlog. Dat zal een reden hebben.

de leugen regeert
de leugen regeert
4 maanden geleden

Rutte nu ook Nazi leider? NAVO en NAZI opgezet door verkeerde Duitsers

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
4 maanden geleden

DE ECHTE NAZI’S ZITTEN IN AMERIKA DAT ROEP IK AL HEEEEEEEEEEEEEEEEEEL ERG LANG!

Wijtske
Wijtske
4 maanden geleden

De geschiedenis werd en wordt altijd geschreven door de overwinnaars.
Rusland verteld al decennia de waarheid, omdat Rusland Europa bevrijdde niet Amerika.
Maar America schreeuwt, dwingt en liegt veel luider en meer dan Rusland.
Dat zie je nu ook aan de SMO van Rusland, rustig en behouden met respect voor het leven van de burgers en soldaten komen ze steeds dichter bij de overwinning die al vanaf de start aan Rusland behoorde. Dat weet ieder rationeel en weldenkend mens, daar hoef je geen strategische kennis voor te hebben.
Mijn respect is altijd naar Rusland gegaan nooit naar Amerika, die schreeuwende neppers.

Zeeuwse babbelaar
Zeeuwse babbelaar
4 maanden geleden

De schizofrene Verenigde Staten; verschrikkelijk !
De Verenigde Satanische Staten…

Zeeuwse babbelaar
Zeeuwse babbelaar
4 maanden geleden

En heeft Engeland hier ook geen rol in gespeeld ?
Engeland, de bakermat van o.a. de vrijmetselarij…ect.

Zeeuwse babbelaar
Zeeuwse babbelaar
4 maanden geleden

Zelf zie ik Amerika en Engeland als de vervuilers, van deze wereld.

Axel M.
Axel M.
4 maanden geleden

Laten we er eerst eens mee beginnen dat Hitler een bastaard zoon van de Rothshilds is.
Ten tweede werd hij ook gefinancierd vanuit Engeland, en zelf vanuit NL moet ik erbij vermelden.
Hitler heeft nooit zelfmoord gepleegd en de rest van zijn leven in Zuid America gewoond.
toen Duitsland aan de verliezende hand was hebben de Amerikanen project paperclip uitgevoerd
Dit was om alle kopstukken uit het nazirijk naar Amerika te krijgen én zeker om hun handen op de atoombom te kunnen krijgen wat Duitsland al ontwikkeld had.
Duitsland kon deze atoombom niet gebruiken omdat ze nog geen besturing systeem hadden uitgevonden de V-rakketen die Duitsland gebruikte werden afgeschoten met net genoeg benzine erin om een land te bereiken en dan leeg neerstorten.
De uitvinder van de V-rakket en de atoombom was Wernher von Braun die het in Amerika verder ontwikkelde en uit werd geprobeerd op Hiroshima en Nagasaki in Japan.
Wat weer een proefballon was om het later op Rusland te gooien.
Deze Wernher von Braun is daarna de oprichter van NASA geworden wat dus een Nazi bedrijf is .
DE engel des doods : Nazi-arts Josef Mengele is nog jaren lang met de naam dokter green huisarts in Amerika geweest, en zo kan ik nog wel even door gaan.
Het Oekraïense proxy leger loopt met hakenkruizen en wolfsangel op hun armen etc. rond en worden door NL én Amerika gefinancierd.
Doe je onderzoek !

Zeeuwse babbelaar
Zeeuwse babbelaar
4 maanden geleden

Tja, na het gehele verhaal te hebben gelezen,
Engeland heeft ook z’n steentje bijgedragen.

Axel M.
Axel M.
4 maanden geleden

De VS laten in vergelijk Hitler eruit zien als een straat schurk en hebben véél meer mensen gedood dan 4 miljoen !
en een héle goede uitleg hoe deze matrix echt in elkaar zit, dit zal je zeer zeker wakker schudden !!!!

https://odysee.com/@Qwinten:b/Exiled-Brain-Surgeon–DARPA-Mind-Control,-Quantum-Biology-+-Sunlight-Medicine—Dr.-Jack-Kruse:c

Realist
Realist
4 maanden geleden

En altijd keurig netjes in het pak, óók toen zijn land onder beleg lag in de vorige periode…dat kan je van die ‘Green-Goblin’ in Ukraine niet zeggen.

Koen
Koen
4 maanden geleden

De geschiedenis wordt helemaal verkeerd voorgesteld. Indien Patton zijn zin had gekregen, dan had het Amerikaanse leger een einde kunnen maken aan communisme. Hij werd echter tegengehouden door Roosevelt (Rosenfeld) en Eisenhower. De communisten moesten winnen. Herinner de uitspraak van Pattone: “we beat the wrong ennemy”.
Dat de communisten toen al de overheid van de VS diep hadden geinfiltreerd bleek uit de bijnaam van het OSS (voorloper van de CIA): Office of Soviet Stooges (officieel Office for Strategic Services). Die OSS werd vervolgens door Bill Donovan – een notoire communist – omgevormd tot CIA, en het eerste grote project van de CIA was: Mao aan de macht helpen in China.
M.a.w. de communisten zijn al lang aan hun opmars bezig. Nu noemen ze zich de globalisten.

Jan S
Jan S
4 maanden geleden

Heel leuk maar wie hielpen de NAZI’s?? Ze hebben allemaal een stropdas, zal dat hun broedersymbool zijn??

Chris Steevens
Chris Steevens
3 maanden geleden

The US is not the United States of America.. the US is the formar WIC western indian company, the Dutch Trading Company, under leading of the Staten Generaal of the United Provinces aka the Dutch State …. Follow the Money and you find the paper trail.. they closed the VOC for getting money free for the stock market . The Dutch had the first stockmarket in amsterdam, then after the New York Exchange was opened… All usa money flowing out of America ..

Back to top button
94
0
We lezen graag je reactie!x