In de Amerikaanse mainstream media zijn het afgelopen jaar veelvuldig artikelen voorbij gekomen over UFO’s. De vraag is nu hoe het volk denkt over dit fenomeen.
Uit een nieuwe peiling, uitgevoerd door Rasmussen Reports, blijkt dat 61 procent van de Amerikanen gelooft in het bestaan van intelligent buitenaards leven.
Nooit eerder geloofden zo veel mensen in het bestaan van intelligent leven op andere planeten.
Geen gevaar
Veel van de nieuwsberichten gingen over UFO’s die worden gezien door gevechtspiloten en het gevaar dat de objecten zouden opleveren voor de nationale veiligheid.
Volgens de meeste mensen vormen UFO’s geen gevaar. Slechts 12 procent van de ondervraagden zei dat ongeïdentificeerde vliegende objecten een gevaar zijn voor de nationale veiligheid.
Een andere peiling, afgelopen maand gehouden door YouGov, ging vooral over de vraag of de overheid iets weet over UFO’s wat zij niet deelt met het volk.
Contact
Opvallend genoeg zei meer dan de helft (54 procent) van de respondenten te geloven dat de overheid dingen achterhoudt over UFO’s.
In 2017 stelde YouGov Amerikanen ook vragen over buitenaards leven.
Toen zei 14 procent van de ondervraagden dat ‘we al contact hebben gemaakt met aliens, maar dat de overheid dit geheim houdt’.
[YouGov, People’s Pundit Daily]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Dieren beschikken over paranormale gaven’
De miljarden die Schoof overmaakt aan de EU zijn door Von der Leyen alweer uitgegeven aan groene projecten in Afrika
Haai ‘redt’ man na vier maanden op zee
Bosnische piramides duizenden jaren geleden gebouwd uit beton
Noorse bevolking: “Wij zijn allen een”
Arts met 29 dienstjaren: ‘Ik wil dat jullie de waarheid horen over dit virus’
Ancient Aliens 4: De terugkeer van Bolon Yokte (video)
Nieuw boek over ‘ingrijpende trieste gebeurtenis’ met vervuild koeiengriepvaccin: ‘Ab Osterhaus wist het, maar zweeg’
BBC-presentatrice overleden door AstraZeneca-prik, journalist in ziekenhuis na Pfizer