Ongewenste buitenlandse beïnvloeding vormt een gevaar voor de democratie, maar we zijn vaak blind voor de bedreigingen van binnenuit, zei Europarlementariër Marieke Ehlers (PVV) in het Europees Parlement. Beelden daarvan circuleren momenteel op sociale media.
Recent meldde de krant Die Welt dat Frans Timmermans ngo’s betaalde om zijn Green Deal te promoten en om rechtszaken tegen bedrijven aan te spannen. Dit schandaal moet tot op de bodem worden uitgezocht, vindt Ehlers.
(Video verwijderd? Klik hier...)Debat Uit het Euro Parlement Over De Corruptie Van Timmermans… pic.twitter.com/dNiB6B9S3F
— Van Emmerick Kris (@VanEmmerickKris) August 16, 2025
Doofpot
Inmenging of corruptie vanuit Brussel wordt systematisch in de doofpot gestopt, benadrukte het Europarlementslid. “Alsof het de normaalste zaak van de wereld is dat de Commissie democratische processen binnen de EU-instellingen of in de lidstaten actief ondermijnt.”
“Eigenlijk vraag ik me af wat we hier met z’n allen aan het doen zijn. We proberen de splinter uit het oog te halen van een ander, terwijl de balk in ons eigen oog ons niets lijkt te interesseren.”
Ondertussen zwijgen de mainstreammedia in alle toonaarden.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wat ik kan zien is dat ze daar gecrashte UFO’s hebben. Deze vrouw zegt te weten wat er gebeurt in het geheimzinnige Area 51
De elite gebruikt politici als pionnen in het geopolitieke schaakspel. Ontdek waarom de waarheid achter nieuwsverhalen vaak verborgen blijft
“Netflix is onderdeel van CIA-complot om planeet te hersenspoelen”
Peiling: meerderheid Amerikaanse artsen WEIGERT coronaprik
Onthutsend verhaal: IT-specialist laat zien hoe het bij de voorbereiding van de vaccinatiecampagne al HELEMAAL misging
Kijk: Premier Nieuw-Zeeland geeft toe dat ze twee klassen creëert, gevaccineerden krijgen privileges
Elon Musk weigert coronavaccin te nemen, noemt Bill Gates ‘sukkel’
Grootscheepse verkiezingsfraude in Amsterdam en Rotterdam?
Journaalkaper Tarik Z. is terug: ‘Jullie worden nog steeds voor de gek gehouden’