CoronaMens en Dier

Kuipers laat coronapas voorlopig varen na verzet: ‘Mooi zo!’

Help anderen door deze info met iedereen op je social netwerk te delen!

Eindelijk lijkt zorgminister Kuipers het op te geven om op korte termijn weer een coronatoegangsbewijs (CTB) te kunnen inzetten.

“Ik heb uw Kamer gemeld niet voornemens te zijn een separaat wetsvoorstel voor het CTB in procedure te brengen,” schrijft Kuipers in een brief. “Daardoor kan het CTB op dit moment niet ingezet worden.” Ook is het niet langer mogelijk om op korte termijn Testen voor Toegang in te zetten, laat minister Kuipers weten.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Arts in opleiding tot internist Jona Walk reageert verheugd: “Mooi zo! We moeten nooit vergeten hoe succesvol activisme tegen het coronatoegangsbewijs is geweest. Wij, de burgers, hebben veel meer macht dan we soms denken.”

Waar is dat geld gebleven?

Ze denkt dat het verzet in Nederland heeft voorkomen dat de vaccinatiedwang een stuk verder is gegaan, zoals in andere landen.

De arts wijst erop dat afgelopen jaar maar liefst 161 miljoen euro was uitgetrokken voor het doorontwikkelen van het CTB. “Ik hoor ook graag van de minister waar dat geld is gebleven. Als zorgmedewerker kan ik nog wel wat betere doelen bedenken.”

Opgeven is geen optie

Iemand waarschuwt: “Niet te vroeg juichen. Nu de eID (digitale identiteit, red.) ingevoerd wordt, zitten we met ongeveer hetzelfde probleem, alleen nog erger. Straks 15-minutensteden als in China?”

“Mijn grote hoop is dat net zoveel burgers nu in verzet gaan komen tegen de Europese digitale identiteit, wat op nog ernstigere ondemocratische wijze tot stand dreigt te komen. Maar opgeven is voor mij geen optie,” reageert Walk.


4.9 120 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

127 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Jojo
Jojo
2 jaren geleden

NIKS VOORLOPIG!!! VOOR ALTIJD!!!

Puur natuur
Puur natuur
2 jaren geleden

Tot WHO eisen gaat stellen, dan is hij er als de eerste bij?

B.watervogel
B.watervogel
2 jaren geleden

Ja hij geeft het op tot na de fake-verkiezingen en dan zullen we het meemaken. Nederiglanders maak de borsten maar nat in het verloop van 2023 met die globalische weffers.

Jammer
Jammer
2 jaren geleden

Wat denkt hij hier mee te bereiken, ook hij is medeplichtig aan misdaden gerelativeerd aan de dodelijke injecties. Deze lui denken zeker er mee weg te komen, nou vergeet het maar.

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

D66 beleid, pas op D66ers zijn niet te vertrouwen, net als VVDers en CDAers oorloghitsers, boerenhaters, en klimaarpsychopaten. halen straks weer wat anders uit de koker van wat hen is opgelegd door WEF Klaas zwabber. Eens een landverrader, altijd een landverrader. Daar is maar een straf voor…. Laten we 15 maart verstandig stemmen. FVD, PVV of BLVN.

Franklin Ryckaert
Franklin Ryckaert
2 jaren geleden

Mooi zo. Politiek activisme werkt dus. Laten we niet vergeten dat de globalisten maar een uiterst klein clubje vormen tegenover de gehele mensheid. Kom in opstand, blijf ageren en ze kunnen verslagen worden.

Overigens mijn voorstel voor een bijnaam voor Ernst Kuipers: DOKTER DOODSKOP.

Lest Best
Lest Best
2 jaren geleden

Allemaal dode mussen!
De verkiezingen zijn in aantocht.
Ik lees hier dat er al een paar heel erg verheugd zijn.
Gaan we het nooit doorzien!?!?

salvar
salvar
2 jaren geleden

opdracht voltooid , na de verkiezingen begint de mallemolen weer.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Lees goed “voorlopig ” zegt dit gevaarlijke persoon. Laten we niet indutten, maar alert blijven en ons blijven verzetten en laten horen. Te beginnen met 11 maart.

Jerrel
Jerrel
2 jaren geleden

In plaats van de coup met de eID. De invoering van de eID ook graag stoppen. Anders geen nut.

Marc
Marc
2 jaren geleden

Waren er maar meer artsen als Jona Walk, hier in het zkh waar ik werk lopen er nog plenty met een muilkorf op hun arrogante bakkes, slapjanussen bah

Yvonne
Yvonne
2 jaren geleden

Laat je niet in de luren leggen met deze uitspraak van Lurtz.Pure propaganda praat want D666 weet dat ze klappen gaan krijgen.Wij moeten ook af van de europese ID gekoppeld aan de slavenmunt.Alles wat het WEF en KlauSSwabber wil ,willen wij niet dus stem alleen FVD de rest ook PVV is controlled oposition

Theo
Theo
2 jaren geleden

Nog iets meer dan een half jaar naar schatting

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
2 jaren geleden

Die 161 miljoen terug naar bevolking!!!!!!

Stef
Stef
2 jaren geleden

Ook weer net voor de verkiezingen. Wedden dat hij na de verkiezingen hij deze belofte vergeten is!

Hesa
Hesa
2 jaren geleden

Er is teveel internationaal verzet. Praktisch elk land had te maken met die coronaonzin.
Nu nog de daders bestraffen.

Alice
Alice
2 jaren geleden

Hij laat de clojonapas voorlopig, lees even goed: VOORLOPIG, varen. Nee Gluipers, weg met die pas. Er is geen clojona meer. Al sinds begin mei 2020 niet meer. Er was wel griep, een stevige griep. Die de naam clojona kreeg.

https://www.tiktok.com/@the_great_reset_2021/video/7033533865352285445?sender_device=pc&sender_web_id=7034109946434930182&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0&fbclid=IwAR11NJ0xy4fF4HqYquQ8vFU1jf12qLKEHmcRSU3lTw1XpWm-0n9xwWdgY-M

roro 237
roro 237
2 jaren geleden

Dus we hoeven nog niet meteen dood?

Johan
Johan
2 jaren geleden

voorlopig…de kale bedoelt…na de verkiezingen…..(d3x6 )he

tyu
tyu
2 jaren geleden

Wij het volk voelt zich geïntimideerd door deze mensen. Heb gemerkt dat deze mensen gauw geneigd zijn om in een slachtofferrol te kruipen terwijl het juist andersom is. Zie de beelden nog voor me van honden die losgelaten werden op vredelievende demonstranten en ouderen die zomaar in mekaar geslagen werden.

Niet bang
Niet bang
2 jaren geleden

Ja, te veel mensen hebben in de gaten dat ze zijn belazerd door de overheid. Hun smerige plannetjes gaan niet meer lukken. Nederland is in verzet.

Zoeker
Zoeker
2 jaren geleden

Niet te vroeg juichen want de volgende troef komt er misschien aan resulterend in het marburgtoegangsbewijs. Ik zeg maar gewoon wat.

https://www.hln.be/wetenschap-en-planeet/geen-vaccins-geen-behandeling-en-tot-90-risico-op-overlijden-uitbraak-marburgvirus-baart-who-zorgen~a65f0f1e/

Totaljoy
Totaljoy
2 jaren geleden

ER IS OOK HELEMAAL GEEN NOODZAAK VOOR EEN CORONA TOEGANGSBEWIJS.

Kijk naar China 3 jaar opgesloten met testen corona toegangsbewijzen.
EN HET VIRUS BLEEF MAAR RONDGAAN

3 MAANDEN ALLES LOSGELATEN.
EN ER IS NIETS MEER AAN DE HAND
CORONA IS VERSLAGEN

Zo doen de mensen dat al miljoenen jaren.
Een fabriek is niet beter dan het menselijk lichaam.
Een fabriek is niet beter dan de natuur.
EEN FABRIEK PRODUCEERT ROTZOOI WAAR MENSEN AAN STERVEN.

Lotus
Lotus
2 jaren geleden

Ik merk wel dat er wereldwijd verandering in denken plaatsvind inz. de globalistische plannen. Ook bij degenen die meegingen met alles; ook bij de top.
Ja, er is een groeiend verzet, het word ook steeds duidelijker wat voor impact het heeft op de mensheid en omgeving. We staan niet los van elkaar, alles is met elkaar verbonden, alles en iedereen zal er de dupe van zijn…als het zo doorgaat.
En langzaam maar zeker de onthullingen, verhoren, hoe het echt zit.

mr. drs. Peter Baars tweette dit, een onderzoek van Europese consumenten organisaties, artikel van AD.
Moderne diesel, net zo schoon als elektrische auto, aldus de consumentenbond.
Iemand´s reactie:
Ik ben het hier totaal mee oneens!
Diesel auto´s zijn vele malen schoner en zuiniger dan elektrische auto´s
En bovendien heel veel minder belastend voor milieu.
Bovendien hoort een auto VROEM te zeggen als je gas geeft en niet het geluid van een rolstoel.

😄

Totaljoy
Totaljoy
2 jaren geleden

BLIJF OP JE HOEDE
WANT ZE KOMEN ER WEER MEE TERUG.
WAARSCHIJNLIJK O DER EEN ANDERE NAAM EN ANDERE FUNCTIE.

Pistolen Paultje
Pistolen Paultje
2 jaren geleden

Als D66 iets los laat, dan is het waarschijnlijk al via een andere weg geregeld!!!

Het Europese Digitale ID is afgelopen week akkoord bevonden door het kabinet, ondanks dat de meerderheid van de 2de kamer dit niet wilde. 2de Kamer buiten spel gezet door het kabinet.

Ergo: Een Digitaal ID is hetzelfde als een corona ID, maar kan voor meerdere doeleinden gebruikt worden!

Komt goed
Komt goed
2 jaren geleden

Het gaat werkelijkheid worden. De ratten verlaten het schip. De CEO van YouTube is opgestapt. Dat geldt ook voor de premiers van Schotland en Nieuw-Zeeland. Zowel YouTube als Twitter bevatten nu informatie over bijwerkingen. Nu de genocide met het “vaccin” op stoom komt en algemeen bekend wordt, is het onvermijdelijk dat iedereen die betrokken is bij de COVID-hoax – politici, de massamedia en de geneeskunde – in diskrediet wordt gebracht en mogelijk gevangen wordt gezet. Nieuwe wet in Idaho om degenen die mRNA-vaccins toedienen, te beschuldigen van een misdrijf Volgens de wetstekst: “Een persoon mag geen vaccin verstrekken of toedienen dat is ontwikkeld met behulp van messenger-ribonucleïnezuurtechnologie voor gebruik bij een individu of een ander zoogdier in deze staat.” Een persoon die het wetsvoorstel overtreedt, maakt zich schuldig aan een misdrijf. Gecopieerd van de des.

ludo
ludo
2 jaren geleden

natuurlijk laat hij het varen, de verkiezingen zijn op komst maar als ze voorbij zijn……

Marie
Marie
2 jaren geleden

Oh wat ben ik blij. Oh wat goed van Kuipers. VOORLOPIG geen “coronatoegangsbewijs”.
Sarcasme uit.

Rot op met je Ausweis Kuipers!!
En je belachelijke “gereedschapskist”.
En je duivels van D666. Je hebt mensen de dood ingejaagd met je “vaccinaties”.
Zelfmoorden op je geweten.
Eerst voor het tribunaal en dan praten we verder.

Geeske
Geeske
2 jaren geleden

Tot 12 maart as. Dan weer in volle vaart.

Aalt
Aalt
2 jaren geleden

Mensen nog niet te vroeg juichen.

henk
henk
2 jaren geleden

straks gaat alles via het nazi eu digital ausweis

Rombout
Rombout
2 jaren geleden

Ze hebben corona misbruikt om al die enge klimaatmaatregelen, die niet werken en het woke / koloniaal verleden monster uit te rollen. Denk dat het een volksopstand wordt als ze qr weer willen invoeren. Het coronabeleid heeft tot veel extra doden geleid en verminkte mensen. We zullen niet vergeten en niet vergeven.

Cathja
Cathja
2 jaren geleden

Is dit een rookgordijn?
Ik geloof deze man niet op zijn woord.
Laten we vooral op onze hoede zijn, want achter onze ruggen worden duivelse plannen bedacht.
Wees alert!

Cathja
Cathja
2 jaren geleden

Ja, onvoorstelbaar! Ze moet haar biezen pakken. Ze heeft ons land verraden. Daarvoor mag ze van mij een fors strafblad krijgen, waardoor een belangrijke functie voor haar niet meer mogelijk is. Ze heeft haar hand overspeeld.

Leven
Leven
2 jaren geleden

Vasthouden met zijn allen, zodra we loslaten, denken ze,we kunnen onze gang gaan.

Liek
Liek
2 jaren geleden

Nu moet de Europese ID ook nog in de prullenbak gegooid worden, die wil ik OOK NIET

Elisabeth
Elisabeth
2 jaren geleden

Zeker binnenkort verkiezingen?!
Mensen, laat je toch niet zo beduvelen!!!!
Gebruik je stem om er VOOR ALTIJD van te maken.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Wacht maar tot ze de volgende verschrikkelijke, mega, ultra pandemie die nog nooit iemand heeft meegemaakt uit hun goochelaarshoed toveren.
DAN is opeens weer 75% van de Nederlandse bevolking het roerend eens met de vrijheid beperkende waanideeën van deze overheid.
Ze zullen in de rij staan, om als eerste zo’n flitsend nieuw en hip ID-bewijs in ontvangst te mogen nemen en blij zijn dat ze daarmee weer aan het “echte” leven mogen deelnemen, met goedkeuring van hun plaatselijke plantagebaas.

Staxx
Staxx
2 jaren geleden

Verkiezingspraatjes, opzettelijk gelieg om de indruk te wekken dat hij eindelijk toegeeft.
Hoe hoopvol mensen hier ook door worden, ze mogen nooit vergeten dat dit slechts een pas-op-de-plaats is tot na de verkiezingen.

tyu
tyu
2 jaren geleden

Een vos verleerd zijn streken niet. Dat straalt hij hier ook uit. Zulke mensen hebben we niet nodig. Hij gedroeg zich alsof hij de enige dokter ter wereld was. Pffff

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Niet te vroeg juichen, inderdaad het cbdc in werking en alsnog een gevangenis! Blijven verzetten dus! 🫣🫨

Underground
Underground
2 jaren geleden

ALLEMAAL AFLEIDING. TRAP ER NIET IN MENSEN. DEZE LEUGENPOLITIEK STAAT NIET VOOR DE WAARHEID !! HET ZIJN LANDVERRADERS EN LEUGENAARS. !!

Nojojo
Nojojo
2 jaren geleden

Voorlopig eens de plotselinge sterfgevallen van iedereen onderzoeken lijkt me als arts verstandiger of is veel bloed aan je dwanghanden niet erg?? Ben je arts of ben je verlengstuk van de Big pharma!!!! Nooit zal ik de politiek meer vertrouwen en zeker de smeerlapperij die mee deden aan de prik hysterie

Ann
Ann
2 jaren geleden

En u dat geld terug naar de bevolking en weg met die gemaakte inflatie… doe eens ff normaal! Het eigenvolk bedonderen en grof geld gaat naar..??

Fenix
Fenix
2 jaren geleden

VERKIEZINGEN komen eraan.
LEUGENS dus ook…
Daarna pakt de politiek alles weer op.
Geloof ze niet!!

Frank
Frank
2 jaren geleden

“Laat voorlopig varen” is code voor “dit drukken we er wel stiekem in de zomervakantieperiode doorheen.”

Onheilsprofeet
Onheilsprofeet
2 jaren geleden

Harde actie nu!

Lexy
Lexy
2 jaren geleden

Terwijl u zich drukt maakt over colona gerelateerde nonsens (wat toch niet verantwoord kan worden), is hetgeen dat er wel toe doet toevallig doorgedrukt op de achtergrond.

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
2 jaren geleden

Tsja, bijna verkiezingen he. En meteen daarna gaan ze vol op de nazitour en wordt alles verplicht en doorgedrukt! Wedden?!

Nog niet!
Nog niet!
2 jaren geleden

WPG!!!! Na 15 maart direct ingevoerd. Dan mag de minister alles zonder kamercontrole.

Nog niet!
Nog niet!
2 jaren geleden

“Mijn grote hoop is dat net zoveel burgers nu in verzet gaan komen tegen de Europese digitale identiteit, wat op nog ernstigere ondemocratische wijze tot stand dreigt te komen. Maar opgeven is voor mij geen optie,” reageert Walk.

Teveel burgers geloven nog steeds dat de overheid het goede met ons voorheeft. Daarnaast zitten er teveel burgers aan een inkomsten infuus via werk bij directe of indirecte overheids instellingen. De meerderheid wordt steeds meer slaaf en uitvoerder van Agenda 2030. Hoe worden deze medemensen nog wakker?

Kundalini
Kundalini
2 jaren geleden

Maar aan de andere kant komt cbdc en digitale identiteitspas. Zo lijkt het weer dat je wat gewonnen hebt.

Elise
Elise
2 jaren geleden

Hier lees je hoe de veiligheidsdiensten over de huidige situatie denken:

https://www.ed.nl/binnenland/russen-willen-energievoorzieningen-nederland-saboteren~ac506e9e/

Snapt de overheid nu echt niet, dat ze hier zelf verantwoordelijk voor zijn, door verkeerde beslissingen, agenda21/30 doordrammen etc. Zo gauw als er hier een energie “sabotage” komt, dan komt die qr code/pas, lockdowns, afsluiten van bepaalde gebieden etc. gewoon weer terug. Helemaal met die 15 min steden.
Als ik premier was dan stond ik voor het teruggeven van de drie provincies in oek. Maakte ik 1 energie Nederlands staatsbedrijf. Waarom? Omdat er best wel echte milieu vriendelijke oplossingen zijn om huishoudens te voorzien van goede energievoorziening.(recycle huis) Feit dat dit niet gebeurt komt door winst/macht systeem. Waar de top zelf in zit.
Het ergste is: wie zegt dat het russen zijn, die de boel gaan saboteren? Huawei is onze netwerkleverancier van de zendmasten, die zouden eerder een aanval kunnen doen. Of gewoon weer een inside job? Dat er weer een bedreiging aan zit te komen van IS, die gewoon betaald worden door de top, zegt ook al weer genoeg. Ben bang dat er voor de verkiezing iets gebeurt met een buitenlandse bedreiging, false flag, of een freak onder drugs, die dit uitvoert.
De enige manier om nog een beetje controle te kunnen hebben is: grenscontrole(met mensen), eisen dat de wereld stopt met oorlogvoering(geopolitiek)/is sowieso heel slecht voor de natuur, zodat mensen niet hoeven te vluchten. Systeem/woningnood oplossen. Zorg weer zorg maken etc. De overheid/het systeem zorgt dadelijk voor een burgeroorlog. Das heel ongezond. Sterven meer mensen door, dan aan een griep. Nu ja mensen opsluiten/onderdrukken/monitoren etc is gewoon heel gevaarlijk. Een menselijke premier(met wijze woorden) kan de boel al verzachten. Ik mis een leider. Een persoon van woord en daad. Die het meent. Die er voor ons is.
Wat eigenlijk heel “grappig” is: de global agenda activisten willen iedereen gelijk maken en tegelijkertijd zijn ze bang voor mensen van buitenaf of binnenuit. Misschien komt het een keer bij hen op, dat iedereen/alles gelijk maken gewoon niet mogelijk is. Wat wel helpt: een systeem waarin mensen gewoon kunnen leven. Huisje, boompje beestje, dat wil vrijwel elk mens. Zo simpel is het. De top moet zich dus nu gaan aanpassen. Doen ze dat niet, dan is het hek van de dam. Jullie gaan er dan ook aan.

Kweetniet
Kweetniet
2 jaren geleden

Na de verkiezingen barst de hel los

nico
nico
2 jaren geleden

Pas op dit is een instinker , ipv de coronapas heeft van huffelen al ingestemd met het digitale europese paspoort, dat is nog veel erger dan de hele coronapas.

NooT
NooT
2 jaren geleden

De vorige keer werd het ook ingevoerd zonder wettelijke grondslag.
Dus waarom een volgende keer niet weer?
We zijn er nog niet.

Moi
Moi
2 jaren geleden

CTB wordt eID druk op t knopje rijbewijs kwijt geen zorg niet bij je geld komen….en btw verkiezingen komen er aan TUURLIJK FRAUDE FF ROMMELEN MET DE STEMTELCOMPUTER.

Fran
Fran
2 jaren geleden

Reken er maar op dat er verzet komt tegen die onwelriekende WEF politiek.

gaafland
gaafland
2 jaren geleden

allemaal afleiding en omtrekkende beweging, met de Europese Digitale pas hebben ze feitelijk hetzelfde middel in handen. leugenaars zijn het allemaal.

Louis
Louis
2 jaren geleden

Met de CBBC en digital identity wordt dit straks toch doorgevoerd. Dan met het excuus: het moet van de EU. Laat je niks wijsmaken, dit gaat gewoon door.

Jessedepesse
Jessedepesse
2 jaren geleden

Niet aan meedoen!

Drie dingen die je kunt doen:

1. Pin en betaal contant
2. haal zoveel mogelijk apps van je telefoon
3. koop fysiek bij de lokale ondernemers

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

Kan a la de minute weer veranderd worden.
Den Haag is helaas niet te vertrouwen.
Er is niet èèn minister met verstand van zaken,
ze volgen alleen de regels van de EU, WEF en WHO.
en papegaaien hun ambtenaren na.
Een zelfstandig zelfvoorzienend en welvarend land met eigen regels, normen en waarden is verleden tijd.
Zo ook vakbekwame bestuurders die het welzijn van allen voor ogen hebben en niet alleen hun eigen riante salaris en aanzien.
We zakken steeds verder het moeras in als we alles maar blijven accepteren.

Zoete lieve Gerritje.
Zoete lieve Gerritje.
2 jaren geleden

Dit is gewoon een psychopatische griezel, die voor een slachtoffer meer of minder absoluut niet met zijn ogen knippert. Ik hoop dat hij bij de grote schoonmaak als een van de eerste aan de beurt is om geruimd te worden.

Zoete lieve Gerritje.
Zoete lieve Gerritje.
2 jaren geleden

Net een goeie gehoord: De overeenkomst tussen een hondendrol en een verkiezingsbelofte? TRAP ER NIET IN!!!

Julia
Julia
2 jaren geleden

Voorlopig inderdaad tot na de verkiezingen van maart a.s. daarna gaat hij in sneltreinvaart verder met het door drammen en de coronapas door onze strot te duwen. Onbetrouwbaar vooral D66 Kuipers.

Stenley
Stenley
2 jaren geleden

Die digitale id willen ze toch gaan invoeren let ma op…

Dit noem ik het vuurtje vast aan steken zodat straks iedereen denkt dat zoiets vrij normaal is om in te voeren…

Hoop dat im er naast zit ma als je de agenda van 2030 beetje hebt door gelezen weet je wel genoeg!

Hans
Hans
2 jaren geleden

twee stappen vooruit een achteruit langzaam kruipen ze naar hun doel blijf wakker medemens!!

Old Harry
Old Harry
2 jaren geleden

Voorlopig niks voorbij. Eerst deze mafiose regering weg, dan uit de EU, dan de euro opgedonderd en terug naar de gulden.

TOS
TOS
2 jaren geleden

De weerstand tegen een CTB is breed gedragen. Kernwoord: de injectie.

De medische stand weet het, maar mag niet uit de school klappen.
Zogenaamde journalisten en verslaggevers weten het, maar weten vast hun geweten te sussen.
Politici weten het, maar hebben zich gecommitteerd aan de WHO.
Begrafenisondernemers weten het, ze zien het: een dode is in no time niet meer toonbaar.
Ambulanciers weten het, maar mogen hun mond houden.

Heel veel mensen weten het en weten van elkaar dat ze het weten.
Wat dan overblijft is poppenkast om de farmaceutische macht te steunen/ in ieder geval niet geheel te laten vallen. Zo zie je dat zelfs zo’n hard persoon als Kuipers vanwege die poppenkast kwetsbaar is en daarmee heeft de leugen het gezicht van een schuldbewust schoolkind dat weet dat het fout zit.

H.R. van der Veen
H.R. van der Veen
2 jaren geleden

Presies, we zijn nog lang niet klaar.
We hebben geen keus.

Redneck
Redneck
2 jaren geleden

Vergeet het woordje ‘voorlopig’ niet!

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Linksom of rechtsom, de dictatuur wordt aangescherpt.

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Toch vertrouw ik het niet, en zeker niet omdat een D66 er, dat zegt.

Willen
Willen
2 jaren geleden

Corona ook weg en waarom dan die flauwe kul.Dwang en uitsluiting nooit goed

Maus
Maus
2 jaren geleden

Ja allemaaal heel leuk! Hij geeft het niet op maar weet dat er met de EDI een veel ergere tool gaat aankomen.
Dus wat interesseert m dat CTB nou nog?
Ze gaan door en geven niet op. Niet vanzelf!

Lawke
Lawke
2 jaren geleden

Hij “laat” niks varen… Hij heeft gewoonweg geen voet om op te staan. Hij is machteloos tegen het wakkere volk.. punt. Het is over and done with met hun machtsmisbruik als we weerstand blijven bieden. Demo(volk)cratie(macht).

Grens
Grens
2 jaren geleden

Een stap terug en .?..naar voren.
Kijk uit de jakhals komt terug ?

OpenYourMind
OpenYourMind
2 jaren geleden

Denken jullie nu echt dat Kuipers het voor het zeggen heeft? Blijf waakzaam.

Baardstaart
Baardstaart
2 jaren geleden

voorlopig…… In dat woord heb ik dus helemaal geen vertrouwen in.

Lannie
Lannie
2 jaren geleden

Testen voor toegang 🤣🤣🤣

Jan Zonder Vrees (uit Vlaanderen)
Jan Zonder Vrees (uit Vlaanderen)
2 jaren geleden

Kan dat levende lijk niet alvast in z’n kist kruipen

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Kuipers is net zoals de andere kabinetsleden een trawant van een internationale criminele elite (Bilderberg, WEF, Rotschilds, Soros, Rockefellers, Gates) en voert hun agenda uit, namelijk de Bilderberg/WEF agenda 2030 vd VN. Kuipers heeft net als destijds de Jonge de opdracht meegekregen om bestaande luchtweginfecties te herdifinieren in cojona en tegelijkertijd dit cojonabedrog als psychologisch wapen in te zetten om genoeg gifinjecties te kunnen verkopen. Dat cojonatoegangsbewijs gaat niet over een fakevirus, maar om totalitaire controle van de overheid. Ook al vervalt het cojonatoegangsbewijs(tijdelijk), er zijn meer dan genoeg andere instrumenten om de bevolking op de knieen te krijgen, zoals de Europese digitale ID en de Europese digitale munt. Dat cojonatoegangsbewijs was slechts een experiment.

loezers
loezers
2 jaren geleden

al is de leugen nog zo snel de waarheid achterhaald hem wel als jullie dat maar weten WEF Elite aanhangers de straf wacht op jullie

Peter
Peter
2 jaren geleden

Wij hebben niet ‘veel meer macht dan we denken’ Wij hebben ALLE macht. Zegt het volk massaal NEE dan kan geen politicus iets beginnen. Maar ze leven nou juist bij de gratie van veel teveel meelopende en onverschillige koeien.

novy
novy
2 jaren geleden

Weg ook dus met Kuipers, en het hele zogenaamde ‘regeringskliek!!!’

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
2 jaren geleden

Natuurlijk.
Met de EU e-id is de cotonapas niet nodig.

Als we de e-id niet aanvaarden begint het gedonder met de coronapas weer.

De hlobalisten waar de EU een instrument v. is proberen hun controle susteem er op uiteenlopende manieren op te zetten.

Men dient op de hoede te zijn, dit gaat zomaar niet voorbij.

catrein
catrein
2 jaren geleden

Als er in het circus iets misgaat worden de clowns naar binnen gestuurd.

catrein
catrein
2 jaren geleden

Reptielen kunnen niet zweten.

Anna vd Molen
Anna vd Molen
2 jaren geleden

Nu gaat Kuipers het pandemie verdrag ter ondertekening aan de eerste kamer presenteren. ❗️
In feite geeft hij dan bij een volgende pandemie het Nederlandse beleid dan geheel uit handen aan de WHO.
Dan wordt het nog veel gekker. Dus misschien denkt Kuiper nu wel “ laat maar mijn tijd komt nog wel “
Want dan beslist die criminele ongekozen belangen organisatie met BG als de grootste geldschieter, en eigenaar van ondoorzichtige malafide farmaceutische bedrijven of er wel of niet gevaccineerd moet worden….. en dan is dit advies BINDEND VOOR DE BEVOLKINGEN VAN ALLE AANGESLOTEN LANDEN ❗️

( volgens mijn info worden Afrikaanse landen tegenwoordig bevoordeeld ( omgekocht ) om lid te worden van de WHO en andere internationale organisaties)

Onze overheid zal in die situatie zeker zeggen dat de gemaakte afspraken bindend zijn dus zullen we op straffe van hoge boetes en uitsluiting ( QR passen ) buiten de maatschappij worden gesloten.
Dat is tegenwoordig de “ WERKMETHODE” van het kabinet.

Dit zien we ook met de bindende afspraken omtrent stikstof….. “moet van Brussel” ……
Het is en blijft een gevaarlijke en risicovolle situatie….

Henk Albarda
Henk Albarda
2 jaren geleden

Een flauwekul actie.

Betekent wel dat D66 ondanks de massieve fraude die in hun planning staat voor de PS verkiezingen, toch een benauwd gevoel heeft voor de uitslag voor hen..
Helaas ben ik bang dat als D66 ONvoldoende verliest, ze binnen afzienbare tijd na de PS verkiezingen alsnog de covid waanzin wet door zullen proberen te zetten.
Let wel, kan zijn dat ze eerst de klimaat waanzin doorzetten en daarna weer met de covid waanzin komen.

Anna vd Molen
Anna vd Molen
2 jaren geleden

Hij ruilt de corona pas in voor het pandemie verdrag met de WHO
Dit is nog tien keer gevaarlijker❗️

Hendrikus
Hendrikus
2 jaren geleden

Vreselijke Vleespet zonder verstand heeft al genoeg ellende veroorzaakt

Back to top button
127
0
We lezen graag je reactie!x