Er zijn nieuwe documenten naar buiten gekomen over het coronavaccin van Pfizer. Dat is gebeurd nadat artsen, professoren en journalisten een Wob-verzoek hadden ingediend. De Britse Daily Express spreekt van ‘een schokkende onthulling’.
Een rechter in de Amerikaanse staat Texas gaf geneesmiddelenwaakhond FDA opdracht stukken te openbaren die Pfizer had aangeleverd tijdens de goedkeuringsprocedure. Het is voor het eerst dat men inzage krijgt in de gegevens die Pfizer heeft over de klinische onderzoeken naar het coronavaccin.
Toen Pfizer de FDA om goedkeuring vroeg, wist de vaccinmaker dat er bijna 158.000 gevallen van bijwerkingen waren opgetreden na vaccinatie. Pfizer verzocht de FDA om de documenten 75 jaar achter slot en grendel te bewaren.
‘Veilig’
Cardioloog en internist Afshine Emrani nam de eerste batch geopenbaarde documenten nog eens onder de loep en werd naar eigen zeggen heel erg misselijk. “Tenzij ik er compleet naast zit, is het een schandaal dat de media hier niet over berichten,” schrijft hij op Twitter. Deze week werd bekend dat de regering-Biden de media 1 miljard dollar heeft betaald om propaganda te verspreiden over de coronavaccins.
“Negentig dagen na toediening van het vaccin zei Pfizer dat het ‘veilig’ is en werd het langs het CDC en de FDA gejast. Is ‘1223 sterfgevallen en 42.000 gevallen van bijwerkingen in 90 dagen’ veilig?” vraagt de cardioloog.
Diepbedroefd
“Deze gegevens zijn verborgen gehouden voor het publiek en er moest een rechter aan te pas komen om ze boven water te krijgen. Waarom? Stel je voor dat je medicijnen wilt nemen bij diabetes of bloeddruk en naar de rechter moet stappen om te kijken of ze veilig zijn omdat je de autoriteiten niet kunt vertrouwen!” aldus Emrani.
Tot overmaat van ramp is een deel van de informatie zwartgelakt. Zo weten we bijvoorbeeld niet hoeveel mensen het vaccin gedurende die 90 dagen hebben gekregen, waardoor we geen percentages kunnen berekenen, zegt Emrani.
“Ik ben diepbedroefd,” aldus de cardioloog.
I reviewed Pfizer vaccine data again this morning & am totally nauseated. To me, unless I am totally wrong, it is a scandal not being covered by the news. I can’t believe the CDC, FDA, most doctors, Fauci (of course) have gone missing discussing these rather haunting data. 1/ pic.twitter.com/UDZ4bJki2U
— Afshine Emrani MD FACC (@afshineemrani) March 9, 2022
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Uitvinder mRNA-vaccin waarschuwt ouders: prik kan organen van kinderen permanent beschadigen
Damascus wordt nu geregeerd door ‘Al Qaida in pakken’
Nieuwe studie: één op de 10 mensen heeft bijna-doodervaring gehad. Dit zagen mensen aan ‘de andere kant’
Door CIA ingehuurde contractant: “Schutter Orlando werkte voor Amerikaanse overheid”
Mysterie wordt steeds groter: wie zijn toch die ‘onbekende individuen’ die legerofficieren opdracht geven om UFO-bewijs te vernietigen?
Grote corona-uitbraak onder gevaccineerden in woonzorgcentrum in Nijvel, 12 doden
Rechtbank eist alle 29 geheime OMT-tapes op: ‘Dit is alvast een grote overwinning!’
Kijk: ’s werelds grootste protest tegen de WHO afgetrapt in Japan
Gideon van Meijeren deelt indrukwekkend filmpje: ‘Dit gaat door merg en been’