Gert-Jan Segers laat weten dat hij stopt als Tweede Kamerlid en politiek leider van de ChristenUnie. Volgende week draagt hij het fractievoorzitterschap over aan Mirjam Bikker.
Segers is 10 jaar Kamerlid geweest, waarvan zeven jaar als fractievoorzitter en politiek leider. In een brief schrijft hij dat het Kamerwerk veel van hem en zijn familie heeft gevraagd. “Het is één van de redenen om nu te stoppen,” zegt hij.
Wel fijn dat de rol van Segers door een #eerlijk persoon wordt overgenomen…#sarcasme pic.twitter.com/O3Un0O4uJZ
— robertpijkeren (@robertpijkeren) January 13, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Gij dwaas
Op social media wordt Segers stevig aangepakt. Zo reageert financieel expert Ab Flipse: “Klus geklaard. Nederland is stuk. Alle andere verklaringen zijn voor de bühne en als excuses aan zijn God.”
De ChristenUnie zegt trots te zijn op de resultaten die onder zijn leiding zijn behaald, met name op het gebied van klimaat en bestaanszekerheid. Journalist Lucas Hartong: “Trots?! De eerste: een stikduur fiasco en de tweede: nog nooit hebben burgers er zo slecht voorgestaan in Nederland. Gij dwaas!”
In de hel zullen ze branden
“Eerst de volksvertegenwoordiging overbodig maken als coalitieslaaf en dan opstappen. Heel benieuwd naar zijn volgende baantje,” schrijft advocaat Hester Bais.
Oud-Statenlid Eelco van Hoecke merkt op: “Door de woordbreuk van Segers en zijn steun aan Rutte 4 konden Kaag en Rutte doorgaan met de sloop van ons land.”
Emile Ratelband trekt op LinkedIn hard van leer. “Eén woord: farizeeër was hij, is hij en zal hij altijd blijven. Net als Hugo en Wopke zich verschuilen achter christelijk geloof en ondertussen de maatschappij onder onze voeten afbreken! In de hel zullen ze branden.”






Dit is de reden waarom zoveel mensen zinloos werk doen
Verontwaardiging over fikse donatie Gates Foundation aan RIVM: ‘Het is klaar, uit, afgelopen!’
Video: Ook andere ‘vaccins’ blijken nu tjokvol vreemde deeltjes te zitten – ‘Mijn God’
Woede en walging over reactie Frans Timmermans op dood Lisa: ‘Wat is deze politicus toch in- en inslecht’
Jan (32) onderdrukt ongeneeslijke vorm van leukemie met cannabisolie
Bittere kou in aantocht? Wetenschappers waarschuwen voor aanstaande poolwervel
Pepijn van Houwelingen keert terug in de Kamer om De Jonge en Kuipers ‘helemaal gek te maken’
Wanhopige Marokkaanse vrouw: ‘Ze testen coronavaccins op ons. Ze hebben mijn vader vermoord’
Wij betalen met ons belastinggeld voor wapens die in Syrië dood en verderf zaaien. Deze documentaire doet je mond openvallen