
In het Zweedse Kiruna sneeuwt het al sinds 30 september vorig jaar vrijwel onafgebroken. Ook donderdag viel er veel sneeuw.
Inmiddels is er al 3,25 meter gevallen, een absoluut record, meldt de Zweedse publieke omroep SVT.
Het oude record dateert van 1997-1998, toen de metingen zijn begonnen. Het is dus goed mogelijk dat er daarvoor nog meer sneeuw is gevallen.
Vicevoorzitter van de gemeenteraad Stefan Sydberg reageerde opgewonden: “We hebben nu al een record gevestigd, maar er komt mogelijk nog een meter bij voordat het seizoen voorbij is.”
Sverige är större än Stockholm!
Snörekordet slaget – 325 cm fallen snö i Kiruna https://t.co/rkGD4yUrnj via @svtnyheter— Lars Beckman (@beckmansasikter) March 19, 2020
[SVT]
De fiasco’s volgen elkaar in rap tempo op de laatste tijd. De leugenaars komen in het nauw.
Laten we het ook nog eens even over Zweden hebben , verdiep je eens hoe het er was en hoe het er nu is !
Vraag eens naar het totaal uit de hand gelopen immigratie beleid , vroeger 1 van de veiligste landen voor de vrouw nu zijn de rollen omgedraaid ra ra wat is hier gebeurt ??
Mensen zijn zo wanhopig omdat ze niet beschermd worden door hun overheid dat ze in de rij staan voor een chippie in hun hand , voor zogenaamde bescherming .
De Globalisten zijn zo slim en gehaaid dat dat wat ze je je willen opdringen je er gewoon om laten smeken
Nederland is nu aan de beurt !!
Zweden is van Noord tot Zuid ongeveer 2000 km.
Ik neem aan dat die sneeuw niet in Malmö ligt; maar waar dan wel?
Wat dat betreft is het met de huidige isolatie interessant te zien wat het effect op het klimaat gaat zijn.