Vaak wordt beweerd dat de Amerikaanse president de machtigste man op aarde is. Maar is dat wel zo? Zit er een onzichtbare macht, de zogeheten deep state, achter het Witte Huis?
In de afgelopen 200 jaar heeft de VS slechts 17 jaar geen militaire acties of pogingen tot regime change uitgevoerd.
Eén blanke wereldregering
De laatste president die sprak over de deep state was John F. Kennedy.
Onthullingen door de FBI laten zien dat de deep state bestaat en er alles aan doet om ook Trump zo snel mogelijk uit het Witte Huis te krijgen.
De deep state is waarschijnlijk ontstaan in 1877, toen de Britse aristocraat Cecil Rhodes schreef dat er één blanke wereldregering moest komen, afwisselend geleid vanuit Washington en Londen.
Onbegrijpelijk
Vanuit deze plekken zou de rest van de wereld worden geplunderd. Zo werd Afrika verdeeld onder zijn machtige vrienden. Zelf claimde hij ook een stukje: Rhodesië.
Er is geen reden om aan te nemen dat dit vandaag de dag anders gaat. Kolonisatie is niet meer van deze tijd, maar het principe blijft hetzelfde.
Om de economische wereldmacht te behouden betrekt de VS ons in oorlogen die we niet begrijpen. In Irak zijn nooit massavernietigingswapens gevonden. En waarom wij deelnemen aan oorlogen in Libië en Syrië is voor velen onbegrijpelijk.
Façade
Maar voor de deep state is oorlog een zeer winstgevend en invloedrijk instrument. Om het volk mee te krijgen in hun oorlogszucht, schroomt de deep state er niet voor om gebruik te maken van false flag-operaties.
De westerse democratie en zijn vrije pers blijken in veel gevallen een façade die niet in staat is de schaduwmacht te controleren.
Steeds meer mensen herkennen deze patronen van bedrog. Herken jij ze ook? Deel onderstaande video dan:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Sarajevo voor het eerst in 50 jaar in mei bedekt met sneeuw
Explosieve tv-beelden, politici verder in het nauw: ‘Ik wil handboeien horen klikken’
Nieuw Maya-museum geopend in Cancún (video)
Hoe de Nederlandse koninklijke familie en Shell de oorlogsmachine van de nazi’s draaiende hielden. Wat je nog niet wist over onze geschiedenis
Nobelprijswinnaar: “EU stevent af op cataclysmische gebeurtenis en instorting euro”
Spaanse boeren massaal in gele hesjes de straat op. De grote media ‘doen hun best om dit te verbergen’
Rockster wilde openheid over UFO-complot
Waarom krijgen baby’s een vaccin tegen een ziekte die zij niet kunnen oplopen?
Bill Gates: “We hebben een wereldregering nodig”