
Joseph Dickerson, die zich eerder deze maand verkiesbaar stelde namens de Labour-partij, is geschorst omdat hij zich op social media kritisch heeft uitgelaten over de Rothschilds.
In 2015 tweette Dickerson dat terreurgroep IS werd getraind en bewapend door de CIA en gefinancierd door de Rothschild-familie, ānet als de meeste andere terroristen op aardeā.
In een ander bericht, dat dateert van vorig jaar, stelde hij dat het Vaticaan nauwe banden onderhoudt met Rothschilds uit Groot-Brittanniƫ, Frankrijk en Amerika.
Centrale banken
Verder noemde de Labour-kandidaat Hillary Clinton een āRothschild-h**rā, meldt de krant Times of Israel.
Hij schreef begin dit jaar in een Facebookbericht dat de Conseil Representatif des Institutions Juives de France (CRIF) zijnĀ marionet, de Franse president Macron, opdracht had gegeven om kritiek op het zionisme gelijk te stellen aan kritiek op Joden. En zo geschiedde, aldus Dickerson.
In 2016 deelde hij een link naar een artikel met een lijst van centrale banken die eigendom zouden zijn van de Rothschilds.
Luisteren
Hij deelde ook een afbeelding van de Britse spreker David Icke met de volgende tekst:
Het door IsraĆ«l gecontroleerde Amerikaanse Congres nodigt Netanyahu (alweer) uit. Hoe komt het dat een land met acht miljoen inwoners haar wil kan opleggen aan een āsupermachtā met meer dan 300 miljoen inwoners? Rothschild.
Hij schreef er het volgende commentaar bij: āDe Rothschilds dicteren dat Netanyahu dicteert, en de Senaat en het Congres kunnen maar beter luisteren, want anders…ā
Wat vreemd dat je om zo’n Tweet geschorst wordt? En dat in een contigent waar “vrije meningen” zo gewaardeerd worden?
Duidelijk waar vervolgens dit vandaan komt: …..”Joodse machtsorganisatie in Groot-BrittanniĆ« wil dat Jeremy Corbyn wordt vermoord”…
Nep joden die hun meester Rothschild verdedigen?
Mensen, pas op met je emotie en zeg tegen alle nep joden niet zo in het openbaar te keer te gaan tegen het goyim.
https://youtu.be/FuegEcB7QgI