Universum

Ik leefde op Mars voordat ik op aarde werd geboren. Rus (20) stelt wetenschappers voor raadsel

Help mee door deze informatie met jouw vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een Russische man die wetenschappers al sinds zijn geboorte voor een raadsel stelt, claimt dat hij op Mars leefde voordat hij op aarde werd geboren.

Boriska Kiprijanovitsj verbaast experts al bijna 20 jaar met zijn kennis over de ruimte. Zijn ouders beweren dat hij enkele maanden na zijn geboorte al kon praten en vaak sprak over onderwerpen waar ze hem niets over hadden geleerd, zoals buitenaardse beschavingen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Toen hij twee jaar oud was kon hij al lezen, schrijven en tekenen, schrijft de Britse Daily Mail.

Onder de grond

Boriska, die uit Wolgograd komt, claimt op het ‘door oorlog verscheurde’ Mars te hebben geleefd. Hij zei dat in een ver verleden een nucleaire ramp heeft plaatsgevonden op de rode planeet.

Marsbewoners zijn volgens hem ruim twee meter lang en zouden onder de grond leven. Ze zijn onsterfelijk en verouderen na hun 35e niet meer, aldus de Rus.

Grote Sfinx

Eerder zei hij dat de Marsbewoners een sterke verbinding hebben met de oude Egyptenaren op aarde en dat hij onze planeet eens heeft bezocht als piloot.

Hij zei dat het leven op aarde drastisch zal veranderen als de Grote Sfinx van Gizeh wordt ‘geopend’. Het mechanisme om het monument te openen zou achter één van de oren verborgen zitten.

[Daily Mail]

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit goed?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

30 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
qwestion
qwestion
7 jaren geleden

Spannend hoor..
Komt er misschien een film erover ofzo…
Reclame voor Hollywood

Jaya
Jaya
7 jaren geleden

Om achter de waarheid te komen kunnen we nu al naar Mars via replica ufo’s, gefabriceerd in Area51, vliegen.

salvar
salvar
7 jaren geleden

ik denk inderdaad dat alles wordt tegen gehouden.

rob
rob
7 jaren geleden

Alleen deze man die van mars komt was niet onsterfelijk, hij stierf en werd geboren op aarde .

Dolex
Dolex
7 jaren geleden

Maar hij is dus op aarde geboren én heeft de aarde ooit bezocht als piloot.
Dat klinkt tegenstrijdig of als reïncarnatie-achtig.

helder
helder
7 jaren geleden

Jaren geleden las ik in een artikel dat zich in de Sphinx een hele grote bibliotheek zou bevinden. En er zijn tijdsloten, die alleen worden geopend op de juiste tijd.

Jaya
Jaya
7 jaren geleden

Er zijn aliens tegen disclosure zijn en andere aliens die voor zijn.

Bubba
Bubba
7 jaren geleden

Beetje kritische analyse leert je dat dit een weer een onzin verhaal is om de leugens in stand te houden.

THEY CONTROL EVERYTHING
https://www.youtube.com/watch?v=TkMsszuIzWg

P. Puk
P. Puk
7 jaren geleden

Mmm, krab toch ’n beetje achter m’n oren, hoor.

Eelke Piers
Eelke Piers
7 jaren geleden

De Sfinx even achter het oor strelen en fluisteren: Sesam, open u.

Paule
Paule
7 jaren geleden

Ja,ja Jezus was ook de zoon ….
De Rus komt van Mars,
als ik moet alles geloven dan was ik zelfs niet ben!!!

Frans
Frans
7 jaren geleden

Er zijn velen onder ons die na hun levenslessen op de Aarde, (omdat een leven op de aarde het meest grondig is) Ook letterlijk grondig, AArde!), na hun fysieke overlijden weer in de kosmos gaan reizen.
Die velen kunnen het zich niet herinneren dat zij voor dit aardse leven ook al kosmische reizigers waren. Of sterrenmensen.
Het verlangen er naar van zo een mens kan in de loop van zijn aardse leven zo erg toenemen dat het haast niet uit te houden is hier te zijn. Heimwee naar de vrije kosmos.
Dus is het mooi dat er nu iemand is die iets verteld hierover.

Frans2
Frans2
7 jaren geleden

En van dit wereldwonder hebben we al 20 jaar niets gehoord of gezien?
Je hebt een wonderkind dat na een paar maanden al als een volwassene praat en je hebt er nooit een video van laten maken?
Zijn moeder is arts en vond het niet nodig een pietsie bewijs op band, of later smartphone, vast te leggen?

Wimpie
Wimpie
7 jaren geleden

Als martianen onsterfelijk zijn hoeveel zouden er dan inmiddels onder de grond leven?

Lbery
Lbery
7 jaren geleden

Weer zo’n gek

krikke
krikke
7 jaren geleden

zo die beschikt over sterk spul.saar wil ik ook best wat van roken

Peter
Peter
7 jaren geleden

Ik weet ook nog stukken van een leven op Mars. Dus ja, dat deel wat Boris zegt zal wel kloppen. Maar hij zei ook dat er twéé catastrofes zouden komen in 2009 en 2013. Zo zou geheel Moskou en grote delen van het Noordelijk continent volgens hem onder water komen staan. Dus ófwel is deze toekomstlijn afgebogen, of Boris heeft óók maar wat gelezen en dit zelf verder ingevuld. M.a.w. elk verhaal bevat altijd wel waarheid maar ook een beetje valse overtuiging.

Santander
Santander
7 jaren geleden

Jammer dat hij verder geen details weet. Bovendien beweert hij dat de Matianen hier kwamen roven.

Gerard
Gerard
7 jaren geleden

Onlogisch.

Sparkie
Sparkie
7 jaren geleden

Ik kom zelf ook van mars maar ik ken hem niet, ik ben hem nog nooit tegen gekomen.

Back to top button
30
0
We lezen graag je reactie!x